• veľmi prijemna komunikácia, velka ochota a hlavne celkova spokojnost
    • nezistil som ziadne

velmi prijemna komunikacia, velka ochota a hlavne celkova spokojnost

• Stoličky boli poškodene.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

veľmi nás mrzí, že Vám prišiel tovar poškodený, za čo sa Vám úprimne ospravedlňujeme. Máte samozrejme právo na reklamáciu. Kontaktujte nás prosím telefonicky a tovar Vám vymeníme za nový. Vašu reklamáciu sa budeme snažiť čo najskôr vybaviť do konca.

Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, ktorá nám pomáha sa zlepšovať po všetkých stránkach.

www.novynabytok.sk

• najhorší obchod aký som kedy urobila a ľutujem že som si u vás objednala stolik,teraz nemám ani peniaze ani stolik,stolik stoji na chodbe nefunkčný nedá sa zmontovať,reklamácia prijatá od vás,ale nerobite nič aby som dostala nový diel,aby sa dal zmontovať...
    • nepružnosť vašich pracovníkov,slabá spolupráca s kupujucim,výhovorky a neschopnosť vašich pracovníkov pri bybavovani reklamácie....

nekupujte....Gabriela

Dobrý deň pani Voľanská,

v prvom rade sa Vám chceme úprimne ospravedlniť za dané komplikácie a negatívnu skúsenosť s nákupom na našej stránke. Je nám ľúto, že Vám prišiel stolík poškodený. Reklamácii sa venujeme, riešime ju s dodávateľom a snažíme sa ju čo najskôr vybaviť do konca.

Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

www.novynabytok.sk

• nemusím behať po obchodoch, vyberiem si tovar doma v pohode a bez stresu a privezú mi ho až do domu.

Tovar bol doručený neskôr, teda nebola dodržaná sľúbená dodacia lehota ale bola som O tom informovaná A ďalej už bolo všetko V poriadku.

• trochu dlhý čas dodania tovaru

Dobrý deň pani Uhrinová,

ospravedlňujeme sa za dané komplikácie spojené s neskorším dodaním. Rovnako sme veľmi radi, že oceňujete náš profesionálny prístup a prehľadnosť našej stránky.

Ďakujeme za Vaše odporúčanie. Veríme, že s kompletnou záhradnou zostavou ste maximálne spokojná.

www.novynabytok.sk

• Prehľadnosť webovej stránky, rýchlosť a cena dodania tovaru.
    • Zatiaľ som žiadnu slabinu nepostrehla.

Obchod ponúka široký sortiment s prijateľnými cenami, krátku dobu dodania tovaru a v neposlednom rade nízku cenu prepravy tovaru. Samozrejme tovar, ktorý som si objednala považujem za kvalitný, nakoľko prvý nákup som realizovala v predchádzajúcom roku a tovar nejaví známky poškodenia/opotrebenia. Nemôžem nespomenúť príjemné vystupovania pracovníkov, ktorí ma včas kontaktovali pred dodaním tovaru.

Dobrý deň pani Mária,

Veľmi pekne ďakujeme za 3x päť hviezdičiek.
    Zvlášť nás teší Váš názor na príjemné vystupovanie našich kolegov.

Dúfame, že nová pohovka už zdobí vašu obývačku.

www.novynabytok.sk

• dobry prehlad,cena, popis k tovarom
    • ziadne

odporucam

• Dopravu zdarma
    • Neviem

Vyhodny nakup doporucujem

• Mozem si vybrat v pohodli domova
    • Kratka dodacia doba
    • Velmi profesionalny pristup a ochota personalu
    • Jedina nevyhoda - vynaska tovaru
    • Treba si zabezpecit kto vam to vynesie

Kratke dodacie lehoty
    Ochota personalu max.pomoct pri zmene
    Obchod by som doporucila znamym

Dobrý deň pani Terezka

Ďakujeme za Váš pozitívny názor na ochotu a profesionalitu našich kolegov.

V prvom rade veríme, že ste s posteľou spokojná. Vybrali ste si naozaj krásnu kvalitnú posteľ.

Čo sa týka vynášky tovaru, áno je to tak, že naši šoféri sú ochotní pomôcť ale sú to vodiči, nie kulturisti :) Takže pre objemné ťažké tovary treba k vodičovi zabezpečiť pomocníka.

Ďakujeme za Vaše odporúčanie,

• Som veľmi sklamaná
    • Som veľmi sklamaná

Sorry, ale som sa sklamala.

Dobrý deň pani Dagmar

Viackrát sme Vám telefonovali v snahe zistiť Z čoho pramení vaše sklamanie. Sme však sklamaní, že sa nám s Vami nepodarilo spojiť.

Vybrali ste si peknú pohovku, ktorú doteraz hodnotilo 6 zákazníkov veľmi pozitívne. Radi by sme poznali príčiny vašeho sklamania. Dajte nám prosím vedieť.

• Tovar slabej kvality

Obchod je OK. Tovar: Slabá kvalita, dvierka v kvalite absolútne zlej. Červené dvierka mali rohy olámané a až potom pretreté farbou, zvnútra po krajoch farba oškretá, do čiernej komody poslali na červené dvierka biele pánty. Šuflíky sú viac-menej OK až na to, že brzdy sa nedajú do dierok zasunúť, dierky sú menšie. Skrinky boli miestami poškrabané. Veľké sklamanie

Dobrý deň pani Soňa,

veľmi nás mrzí, že Vám prišiel tovar poškodený, za čo sa Vám úprimne ospravedlňujeme. Pri poškodenej objednávke máte samozrejme právo na reklamáciu, ktorú sa posnažíme vyriešiť čo najskôr. Kontaktujte nás prosím telefonicky a tovar Vám vymeníme za nový.

Rovnako sme veľmi radi, že oceňujete naše dodacie doby prehľadnosť našej stránky.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a veríme, že s kompletnou objednávkou budete spokojná.

• Dobrá cena
    • Neviem posúdiť

Odporúčam nákup

• kvalitný tovar,
    • výborná komunikácia

Po objednaní tovaru ma hneď telefonicky kontaktovali (na sedačku sme čakali 5 týždňov - výroba), dohodli sme sa na termíne dodania, pred dodávkou opäť telefonický kontakt, prispôsobili sa mojim časovým požiadavkám, tovar doručený presne, v poriadku, kvalitný, nabudúce nakúpim opäť tu, odporúčam.

• --
    • --

• Pekny dezen, dobre ceny

Velky vyber tovaru aj pre nenarocnych a narocnych klientov.

• Pohodlie domova a klud pri vybere tovaru
    • Nema

Spokojnost

• prehľadnosť
    • potreba bližšej špecifikácie výrobku

Obchod a komunikácia prebehli korektne. S kúpou som spokojná.

Dobrý deň pani Mária,

Veľmi pekne ďakujeme za 3x päť hviezdičiek.

Pre bližšiu špecifikáciu výrobku sú vždy dostupný naši kolegovia cez chat a telefón, ochotne Vám poradia pri ďalšom nákupe..

Vaše odporúčanie nás teší a dúfame, že PC už slúži svojmu účelu.

www.novynabytok.sk

• pohodlie domova a dostupnost tovaru a jeho cena oproti predajni
    • mozno dostupnost od kupujucich a tím aj dodacia lehota je dlhsia ale nie taka nemozna

-tovar som zakupila nakolko som ho nikde inde nedokazala zakupit a ked aj ano bol drahsi
    -tak isto pohodlie domava
    -na strankach je presne popisane vsetko ako je
    -v pripade potreby boli na chate ochotny informovat aj naviac nap.popis vyrobku aj ked nebol na strankach
    -rychle dodanie
    -odporučam už len pre kvalitu a ochotu aj ked dodacia lehota bola o 1den posunuta

• super komunikácia
    • výhodné ceny
    • vlastná doprava
    • nemá slabiny

odporúčam nákup v tomto obchode