Tovar objednaný 3.5.,dnes 15.5. stále nedorazil. Tak isto nemám vôbec žiadne info o pohybe zasielky.

• dobré ceny
    • rýchlosť dodania

• objednávka bola vybavená rýchlo a k spokojnosti
    • cena za doručenie je vyššia asi z dôvodu doručovania z Českej republiky

• Promptné vybavenie objednávky, vybavené a dodané z ČR na odberné miesto v BA skôr, než dodávajú niektoré známe e-shopy s adresou v SR v rámci jedného mesta.
    • Našiel som tu aj konkrétny tovar, ktorý som hľadal a nie je bežne dostať v našich drogériách - v určitom pohľade slušný výber
    • Spolupracujú s Uloženkou, takže doprava z ČR do SR nie je ani predražená, aj zásielka ide bez zdržiavania tak, ako má.
    • Priaznivé ceny
    • K niektorým výrobkom občas píšu na stránke nepravdivé tvrdenia - zloženie; napríklad Bio krém nemal po dodaní nikde vo svojom popise uvedené najmenej tri prírodné zložky, ktoré mu Novaks uviedli, že ich obsahuje. Na túto nezrovnalosť mi neodpovedali ani po vyše týždni, nepravdivé zloženie uvádzajú naďalej, sám neviem či v tomto prípade poslali rovnaký výrobok, ktorý som objednával (aj názov sa mierne líšil), alebo len mylne zavádzajú pri jeho popise.
    • Niektorý tovar majú ukrytý v neprehladných názvoch, napríklad značku Cussons Imperial Leather som tu našiel len náhodou, v zamaskovanej skratke

Rýchle vybavenie na pomery, kedy v čase realizácie objednávky stáli ešte aj autá s tovarom v radách na hraniciach ČR/SR a celkovo boli všade rôzne obmedzenia z titulu vyhlásenej pandémie (4 pracovné dní - to sa nedarí ani e-shopom fyzicky usídleným na Slovensku, v rámci pár ulíc z BA do BA pri tovare, ktorý majú vedený vraj skladom - s falošným prísľubom "na druhý deň u vás").
    No pri tom dobrom vybavení objednávok, už asi nestíhajú odpovedať na otázky zákazníka po obdržaní tovaru. Základná komunikácia bola v poriadku (potvrdenie objednávky, avízo o odosielaní zásielky) , no ďalej už nekomunikujú. Niekto asi reaguje len na "reklamáciu", ja som nezrovnalosť chcel riešiť vysvetlením, ktorého sa mi nedostalo.

• jednoduché, rýchle doručenie

• Objednávala som len raz, tak som spokojná
    • Trochu vyššie poštovné

Odporúčam

• Tovar je zaplateny a viac ziadna odpoved.

Žiadna komunikácia z ich strany. Tovar nedodaný. Peniaze nevrátené. Na email nereagujú. Po 3týždňoch žiadne info.

Tovar za dobrú cenu a rýchle dodanie.

• Nebol dodany objednany tovar

Fajn,len škoda že tam nemaju cennik pri dodani..

• Čakal som 5 dní po objednaní na to, aby mi oznámili, že tovar ktorý uvádzali, že ho majú skladom a ja som ho objednal, že ho nakoniec nemajú. A výhovorky, že sa jednalo o nedostatkový tovar (alpa) u mňa nemajú miesto. Mali ste uviesť, že je vypredaná a mohol som ju ešte kúpiť inde. Čakal som na Vás a tak nemám nič. Ďakujem.

Pri tovare nebol aktualizovany prehlad o skladovych zasobach.
    Na kontaktne cislo zo stranky sa nedalo dovolat. Nastastie asi po tyzdni, bez akejkolvek informacie k mojej objednavke, ma kontaktovala nejaka pani z CR, s ktorou som si dohodol vratenie platby.
    Z uvedeneho mi to pride tak, ze SK e-shop nefunguje asi vobec... :-(

Spokojnost s dodanim, informaciou zakaznika aj tovarom.

• Zakaznik sa nedovola na číslo stránky,čiže nevie kedy a ci mu pride objednavka.

Tovar objednaný 10.3.2020 mi do dnešného dňa nebol doručený.

• Celkom rýchle dodanie
    • Všetko v poriadku, s obchodom som spokojny.

Všetko v poriadku, odporučam

• Zavadzajuca

• kvalitný tovar , rýchle doručenie