Objednal som , zaplatil a potom ze to nemaju na sklade , super

Tovar, ktory bol cez eshop ponukany, nemal obchodnik na sklade, preto objednavku zrusil.

• na druhý deň volali a ospravedlňovali sa, že tovar nemajú a že vrátia peniaze
    • tovar naďalej na stránke figuruje ako dostupný
    • na hodnotenie mi prišli produkty, ktoré som vo svojej objednávke vôbec nemala
    • mail uvedený na ich stránke neexistuje, tak isto ako mail českej stránky
    • telefónne číslo z mailu s objednávkou neexistuje
    • v podstate sa s nimi nedá spojiť

Nerada píšem negatívne recenzie, ale radšej si ušetrite starosti a nenakupujte tu. Dúfam, že pani dodrží slovo a vráti peniaze, nech to nemusím reklamovať v banke..

Dlhá doba dodania do dnešného dňa mi tovar nebol doručený

Komunikacia - toto ten obchod nepozna.. objednala som si tovar, zaplatila a o par dni mi prisiel mail z platobnej brany, ze mi vracaju peniaze. Ziaden dovod, ziadne vyjadrenie od obchodu.. vlastne stale neviem, ci moju objednavku zrusili, alebo co … pochybny obchod, prva skusenost a zial aj posledna

• Nechápem prečo ma otravujete,s hodnotením,keď som nič nedostal,iba čakám,ako blbec,už by to došlo z Austrálie.

• Nespolehlivost, klamání zákazníka.

U Novaks.sk jsem si objednal zubní kartáčky Jantar 3413 v ceně 0.87 €/ks, což je v přepočtu cca. 22,- Kč. Systém ukazoval, že na skladě je 36 kusů tohoto zboží. Asi po týdnu přišel z Novaks.sk mail s tím, že vybrané zboží není skladem. Zajímavé je, že e-shop Xantea.cz tyto kartáčky na skladě má, ale prodává je za 41,- Kč. Novaks.sk a Xantea.cz mají přitom stejného provozovatele, kterým je NOVAK´S International s.r.o., sídlem v Otrokovicích. Tato firma prodává českým zákazníkům český výrobek za skoro dvojnásobnou cenu, o 19,- Kč dráž, než ho nabízí na Slovensku! Z etických důvodů tedy nákup zboží u Novaks.sk a Xantea.cz NEDOPORUČUJI !

Objednaný tovar,ktorý bol deklarovaný ako "skladom" ani viac ako po týždni od objednania nedorazil.

Po potvrzení objednávky jsem dostal z obchodu mail, kterým objednávku zrušil.

Po objednaní a zaplatení mi oznamili, že tovar nemajú. Týždeň po zrušení objednávky mi ešte nevrátili peniaze.

Som sklamaná ze neprislo

• Objednávala som dvakrát a tovar neprišiel
  • prečo neprišiel? Pri objednávaní som zadala platku pri prevzatí. Zatiaľ nič neprišlo!!! prečo????

Cez eshop sme zakúpili 9 položiek v takom množstve ako bolo deklarované, že sú skladom. Bohužiaľ na druhý deň nám prišiel s informáciou, že 6 z 9 položiek nie sú skladom vôbec alebo v nedostatočnom množstve. Na základe toho sme objednávku zrušili.

• 19.3.2022 urobená objednávka, doteraz sa nikto neozval, nedá sa dovolať, mail tiež bez odozvy

• Na stranke ponukaju produkty,ktore nemaju

Uprimne, som sklamana. Potesila som sa, ked som objavila tuto stranku a vsetky tie pozitivne recenzie a HLAVNE produkty, ktore som uz dlhsie nikde nevidala a nedali sa zohnat. To bol aj pripad teloveho mlieka (z ktoreho som hned vzala viacero kusov), ale produkty nie su take ako ich poznam! Mala som doma este 1ks teloveho mlieka, na zaklade ktoreho som objednavala. A vona je uplne nieco ine, rovnako aj zlozenie. Objednala som este sampon, ktory som pred rokmi vyskusala a bol uzasny. Ale po skusenosti s telovym mliekom sa bojim ho otvorit. Neviem, ci su to len nejake napodobeniny (a dost nepodarene), ale ja som nemilo prekvapena. Takze ostava hladat dalej :( Jedine pozitivum je mila, ochotna komunikacia zo strany e-shopu.

• Po objednavke mi do dnes (6dni od objednavky) neboli dorucene ani len podklady na platbu kartou. Obchod od vytvorenia objednavky nekomunikuje.

Tovar sme nedostali!
    Žiadná komunikácia!

Pisane tovar skladom! Uups objednam A lutujeme tovar nemame...! Trosku chaoss nemyslite?