• Dobré ceny.
    • Vyššie poštovné.

pohodlne nakupovanie, prijatelne ceny - len doprava by mohla byt cenovo nizsia

spolahlivost

• Dobré ceny,s tovarom som inak spokojná
    • Aj keď som objednala 3 položky -cistič kozených povrchov,farba na textil a Denim voda po holení,boli mi dodané iba dve prvé,voda po holení neviem prečo bola v objednávke zrušená
    • Telefónne číslo je tam zbytočné,keďže neexistuje,takže keď chcete niečo vyriešiť alebo poprípade reklamovať,tak sa tam nedovoláte ani o mesiac
    • Žiadna komunikacia,ani telefonicky ani odpoveď na email,prečo bola zrušená jedna polozka

Aj keď som objednávala zo stránky druhý krát,neviem či budem ešte. Stránke odporúčam dať do poriadku komunikáciu so zákazníkmi,pretože tým pádom stracate na dôvere a toto aj mňa odrádza,v prípade poblémov s objednávkou nie je s kým komunikovať.Inak co sa týka tovaru,som spokojná.Telefónne číslo môžete zo stránky zmazať,je to tam zbytočné,keďže viac krát som skúšala volať a bezvýsledne

• ešte som tovar nedostal

Tovar som si objednal ale do dnešného dňa som tento nedostal a chcel som to pod Vianočný stromček.

tovar nezodpovedá kvalite originálu, ktorú poznám, komunikácia s obchodom na t.č. ktoré obchod uvádza v e maili nemožná, odpoveď na dotaz formou emailu žiadna

• Cena a dodanie

• Široký výber sortimentu a hlavne množstvo výrobkov za prijateľné ceny

S obchodom NOVAKS.sk som maximálne spokojná ako rýchlo vybavil moju objednávku.Je to naozaj seriózny obchod.

Super

jednoduche objednavanie, dorucenie domov, prijatelne ceny

Spokojnosť, neviem, čo dodať

• Dobré ceny, rýchle dodanie
    • Neviem o žiadnej

Odporúčam všetkým

S nákupom som spokojná.
    Výrobok som ešte neodskúšala

Vsetko OK

• rychle vybavenie

• Rýchle dodanie, rýchle vybavenie objednávky. Spokojnosť.

• Tovar mi mal byť doručený v piatok, došiel až v pondelok. Na môj mail ohľadne doručenia nikto neodpovedal.
    • Odporúčam zlepšiť komunikáciu so zákazníkom..

• Váš produkt som dlho hladala,nakolko na Slovensku v obchodoch nie je dosupný.Mám upratovaciu firmu a nemusim behať po kamenných obchodoch.

• široký výber, dobré ceny
    • Sortiment