• Toto tužidlo sa mi nepodarilo nikde pozháňať. Ale zatiaľ mi nebolo doručené.

• vynikajuce ceny

velmi jednoducha stranka, ktora nefunguje prave najlepsie

• Po týždni prišiel tovar od objednania.
    • 19.3.2022 urobená objednávka, doteraz sa nikto neozval, nedá sa dovolať, mail tiež bez odozvy

• Na stranke ponukaju produkty,ktore nemaju

veľmi dobré skúsenosti .milí personál .... polkial tovar bebol skladom tak ponúkli náhradné riešenie ...

• Cena pre dobierku do sk.

• ochota a rychle dodanie

Uprimne, som sklamana. Potesila som sa, ked som objavila tuto stranku a vsetky tie pozitivne recenzie a HLAVNE produkty, ktore som uz dlhsie nikde nevidala a nedali sa zohnat. To bol aj pripad teloveho mlieka (z ktoreho som hned vzala viacero kusov), ale produkty nie su take ako ich poznam! Mala som doma este 1ks teloveho mlieka, na zaklade ktoreho som objednavala. A vona je uplne nieco ine, rovnako aj zlozenie. Objednala som este sampon, ktory som pred rokmi vyskusala a bol uzasny. Ale po skusenosti s telovym mliekom sa bojim ho otvorit. Neviem, ci su to len nejake napodobeniny (a dost nepodarene), ale ja som nemilo prekvapena. Takze ostava hladat dalej :( Jedine pozitivum je mila, ochotna komunikacia zo strany e-shopu.

super ceny, rychle dodanie

• Rýchle a komfortné

Som spokojná s tovarom aj doručením.

Som spokojná s doručeným tovarom, bol v poriadku. Ďakujem

• dostupnost tovaru
    • vyhodny sposob dopravy

prvy raz som kupovala

Maximálna spokojnosť.

• Po objednavke mi do dnes (6dni od objednavky) neboli dorucene ani len podklady na platbu kartou. Obchod od vytvorenia objednavky nekomunikuje.

• Bola som veľmi spokojná, tovar prišiel neporušený a veľmi skoro od objednávky, odporúčam a ešte budem objednávať.

• Rýchle dodanie tovaru

Rýchle dodanie. Spoľahlivosť.