• Dekor na obrazku a skutocnost su velmi odlisne...

Spokojnosť s obchodom

• Ceny

Ešte mi nič nedodali. Objednacia lehota je 4-8 týždňov.

Tovar mi bol doručený o týždeň skôr ako som čakala, takže som bola milo prekvapená. Pán kuriér bol milý a ochotný. Nemám čo vytknúť.

• šetrí môj čas
    • nepoznám

s nákupom a službami som spokojný

Kvalitný tovar za dobré ceny a hlavne veľmi dobrá komunikácia so zákazníkom. Ostatné obchody si môžu zobrať príklad :)

• dovoz na uvedenú adresu

• Prehľadnosť výrobkov, konfigurovať je farieb pri objednani
    • Neviem

Som spokojný ale viac až keď bude tovar doma

• neda sa urobit aspon mala dohoda na cene

Reakcia obchodu MoDoS.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojný.

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste a preto Vás spätne informujeme, že zľava sa už žiaľ nedala uplatniť na daný tovar nakoľko už je v 13% zľave.

Produkty na ktorých je už uplatnená zľava nie je možné dodatočne zľavniť.

S pozdravom MoDoS team

• veľký výber odtieňov farieb dverí
    • možnosť výberu typu zámku
    • ventilácia
    • prehľadná web stránka

skvelá komunikácia obchodu
    výhodné ceny
    jednoduché doručenie tovaru
    odporúčam

• nemôžem hodnotiť pokiaľ som tovar nedostal

nemôžem hodnotiť pokiaľ som tovar nedostal

• cena,komunikativnost,ochota
    • nemoznost platit pri prebrati

Zo strany obchodu dobra komunikacia,tovar som nemohol prebrat skor,obchod mi umoznil dohodnut termin.
    Odporucam

• Výhody?len starosti

Nenakupovat

Dobrý deň pani Slížová,

Vašu objednávku ste zrealizovali dňa 29.11.2016. Objednali ste si interiérové dvere šírky „70“ a „80“ cm. Len včera tj. 9.12.2016 ste sa mailom informovali, aké majú objednané dvere rozmery a tým ste zistili, že Vám nebudú pasovať.

Naše poradenstvo ohľadom výberu dverí a určenia správnym rozmerov ponúkame 6 dní v týždni, či už mailom, telefonicky alebo na online podpore. Kľudne ste sa mohli informovať o potrebných rozmeroch ešte pred objednávkou, a nie až dlhší čas po objednaní.
    Žiaľ zmeny v objednávkach je možné uplatniť len do 24 hodín od zadania tovaru do výroby. Nakoľko od objednávky ubehlo viac ako 10 dní a tovar už je na produkcii vo výrobe, zmeny v objednávke ani zrušenie objednávky nie je možné.

Po telefonickom rozhovore s pracovníčkou úseku predaja a následne aj s vedúcim firmy sme Vám navrhli viaceré riešenia tejto situácie. Navrhli sme Vám náš bazár, kde Vám zle objednané dvere vieme predať, prípadne upraviť ich našim montážnikom na Vami požadované rozmery. Preto nás mrzí táto recenzia a považujeme ju za neobjektívnu, nakoľko sme s Vami diskutovali o viacerých riešeniach a snažili sa vzniknutú situáciu doriešiť k Vašej spokojnosti, aj keď chyba nastala na Vašej strane.

S pozdravom,
    Vojtkuľák Matúš
    Riaditeľ

• Po vystavení objednávky cez e-shop som nedostal automaticky kópiu tejto objednávky do e-mailovej pošty a nemal som k dispozícií číslo objednávky, ktorá by slúžila na komunikáciu.

V celku OK.

Reakcia obchodu MoDoS.sk

Vaša objednávka zo dňa 16.11.2016 bola prijatá v čase 10:14 na ktorú Vám systém následne vygeneroval automatickú odpoveď ktorú Vám odoslal v čase 10:15 na Vašu e-mailovú adresu, to že ste neobdržali náš e-mail a ani inú správu nás mrzí no z našej strany po kontrole IT bolo všetko v poriadku (Kópiu Vašej objednávky Vám mohol e-mailový klient prideliť do spamu, kontrolovali ste spamový priečinok ?).

O 13:45 ste nás kontaktovali za účelom chýbajúceho potvrdenia objednávky, po tomto telefonickom rozhovore sme Vám objednávku poslali znova na Váš e-mail v čase 13:53, objednávku ste obdržali a potvrdili svojou platbou.

S pozdravom,
    Vojtkuľák Matúš
    Riaditeľ

• dlhá doba dodania tovaru

Pri reklamácii posuvného systému mi pomohol pán Jakub Dobrovolný, bol ústretový a ochotný vyriešiť to k mojej spokojnosti.

• Velmi dobra komunikacia,starostlivost o zakaznika,vyborna cena ,čestnosť a velmi dobra komunikativnosť a pomoc zo strany dopravcu ale aj predajcu .
    • Ziadne slabiny tento obchod nema.

Jednoducho velmi dobre som nakupil za bezkonkurenčnu cenu a odporučam tento obchod každemu .Tento obchod je u mna na 1 mieste.Som nad mieru spokojny.Dakujem

• -velke mnozstvo vyrobcou dveri v ponuke
    • -vyborne vyriesene nastavovanie parametrov dveri
    • -dobry filter a kategorizacia
    • -dobra cena/kvalita + akcia
    • -kamenna predajna so vzorkami dveri
    • -doprava zdarma pri vatsom nakupe
    • Pri objednavani som narazil na chybne pomenovany produkt. Po upozorneni chybu opravili do dvoch dni.
    • Chyba mi filter podla povrchovej upravy (dyha, CPL, folia)

Na slovenskom webe som nasiel len tri plnohodnote web-shopy na profi urovni pre predaj dveri. Toto je druhy najlepsi. A vyhrala cena + kammeny obchod so vzorkami dveri.

• nic

Urcite odporucam.

• Dostal čo som hľadal a podľa "porovnávačov" aj v najlepšej cene, čiže som ušetril. Komunikácia s obchodom bola fajn.
    • Nepostrehol som slabiny.

Doporučujem nakupovať.

• Objednávanie z pohodlia domova, cenová výhoda oproti konkurencii
    • neviem o žiadnych, možno pri ďalšich nákupoch si niečo všimnem

Bola som spokojná.