MoDoS.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 53 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie MoDoS.sk

Helena

Pridané: 27. mája 2016

• široký sortiment tovaru
  • niektorý tovar nie je v ponúkanej forme

Profesionálny prístup zamestnanca, ktorý riešil moju objednávku

Pridané: 16. mája 2016

• komunikácia,prehľad tovaru
  • nenašiel som

EDo

Pridané: 9. mája 2016

• široký výber, systém pri výbere produktov a s nimi ponuka so súvisiacimi výrobkami;
  • prehľad;
  • jednoduchosť;
  • súvislosti;
  • Zatiaľ nepotvrdené, pretože mi objednávka ešte nedošla, ale je to dlhá dodacia doba, hoci mi pracovníčka vysvetlila, že to závisí od výrobcov.

Určite nižšia cena ako v obchode a dodacia lehota taká istá.
Skúsenosti zatiaľ len pri potvrdení objednávky, bola overená správnosť údajov v objednávke telefonicky.
Zatiaľ by som skôr odporúčala známym.
Áno, pre šikovnú, logickú a premyslenú webovú stránku so širokou ponukou produktov, za prijateľnú cenu, čo v obchode nenájdete.

Geri

Pridané: 5. mája 2016

• Komunikácia

RF

Pridané: 19. apríla 2016

• šetrí čas
  • slabšia úroveň možností naštudovania technických detailov výrobku

túto možnosť by mal voliť len zákazník s dobrými technickými znalosťami

Pridané: 13. apríla 2016

• komunikacia 0%
  • dodacie lehoty-nepouzitelne

Reakcia obchodu MoDoS.sk

Vážený pán Rastislav.

Vašu objednávku Ste urobili dňa 25.2.2016. Objednali Ste si dvere od 3 rôznych výrobcov, konkrétne Dre, Erkado a Verte, ktoré majú uvedenú dobu dodania nasledovne:
výrobca Dre - dodanie od 2 do 6 týždňov
výrobca Erkado - dodanie od 3 do 6 týždňov
výrobca Verte - dodanie od 4 do 8 týždňov

Keďže Ste tovar od rôznych výrobcov objednal v jednej objednávke (čo je aj logické, aby Ste platil dopravu iba jeden krát) tak Vám bude objednávka doručená ako celok, nie osobitne podľa doručenia jednotlivých dverí rôznych výrobcov na náš sklad, ale po skompletizovaní celej objednávky.

Recenziu Ste uverejnil dňa 13.4.2016, čiže plynie 7 týždeň od zadania Vašej objednávky, preto nerozumiem prečo píšete, že sú dodacie lehoty nepoužiteľné. Váš tovar Vám má byť doručený sobotu 16.4.2016, čiže Vám bude doručený v dodacej lehote.

Ešte musím spomenúť najzásadnejšiu informáciu, prečo vo Vašej objednávke došlo k niekoľkodňovému zdržaniu iba pri spracovaní. Pri objednávke Ste objednal nesprávne jednu zárubňu, čo si naša pozorná kolegynka pri spracovávaní všimla a po komunikácii s Vami Vám zmenila zárubňu v objednávke na správnu, podľa výkresu, ktorý Ste jej na vyžiadanie zaslal. Potom Ste si spomenul, že Vám treba doobjednať ďalšie kovanie, ktoré Ste v objednávke nezadal. Nakoľko Ste nevykonal v objednávke platbu kartou, tak ako Ste si zadal v eshope ale nakoniec sme Vám robili objednávku individuálne, keďže došlo k zmenám v objednávke a prvotná platba za pôvodnú objednávku nebola vykonaná, navyše došlo k zmene spôsobu platby z platby kartou na platbu 30% zálohy a zbytok v hotovosti pri preberaní tovaru, tak aj tu došlo k zdržaniu, nakoľko objednávku posielame do výroby až po pripísaní peňazí na náš účet. Po pár dňoch (konkrétne 5.3.2016) keď už bola objednávka odoslaná do výroby Ste nám napísal, že pokiaľ pôjde zárubňa na obkladačky, potrebujete zmeniť vo výrobe šírku zárubne. Takže toľko ku zdržaniam, ktoré nastali kvôli omylom z Vašej strany.

Posledné dvere z Vašej objednávky nám boli doručené tento týždeň (7 týždeň). Mali Ste veľké výhrady voči tomu, že Vám nevieme doručiť dvere na druhý deň po dodaní na náš centrálny sklad. Pokiaľ by sme Vašu objednávku z nášho skladu odoslali kuriérom, vieme Vám doručiť tovar už na druhý deň, ale nakoľko patria dvere do kategórie tovaru, pri ktorom dochádza ku poškodeniam pri preprave kuriérskymi spoločnosťami častejšie ako pri bežných krabicových zásielkach, tak sa snažíme posielať kuriérmi minimum objednávok. Pri manipulácii kuriérmi a pri prekladaní tovaru v depách kuriérskych spoločností dochádza niekedy k neopatrnému zaobchádzaniu s dverami, čo máva za následok obité rohy alebo škrabance. Keďže nám ide o maximálnu spokojnosť zákazníkov, tak cca 90% objednávok rozvážame vlastnými autami niekoľko krát do týždňa po celom Slovensku.

Momentálne rozvážame tovar z centrálneho skladu v Námestove v intervaloch 2 - 3 krát do týždňa smer Bratislava, 1 - 2 krát do týždňa smer Košice a 1 krát do týždňa smer Banská Bystrica. Do pár mesiacov otvárame ďalšiu predajňu v Bratislave s druhým centrálnym skladom a vozovým parkom, ktorý zabezpečí skrátenie dodacích termínov ku zákazníkom. Na budúci rok je v pláne ďalšia predajňa v Prešove s tretím centrálnym skladom a vozovým parkom, pre skrátenie dodacích termínov aj na východnom Slovensku.

Čo sa týka Vášho písomného hodnotenia - komunikácia 0% tu už vôbec nerozumiem ako Ste ku takémuto záveru došiel. Kolegynka z úseku predaja, ktorá s Vami celý čas komunikovala mailom aj telefonicky si s Vami vymenila niekoľko e-mailov a telefonátov, aby bola objednávka urobená k Vašej maximálnej spokojnosti a aby Ste mal objednané správne dvere aj zárubne. Snažila sa Vám maximálne poradiť aj pomôcť. Niekoľko telefonátov Ste mali aj s druhou konateľkou spoločnosti, ktorá celú situáciu na Váš podnet preverovala a snažila sa Vašu objednávku ešte posúriť, aby Ste ju mal čo najskôr.

Pre zákazníkov sa vždy snažíme spraviť maximum, od poradenstva, zamerania, objednávky, dodania tovaru až po jeho montáž, preto ma Vaša recenzia veľmi mrzí a dúfam, že na nás zmeníte názor k lepšiemu, keďže aj vo Vašom prípade sme spravili maximum.

Verím, že po dodaní objednávky budete s dverami aj zárubňami spokojný a budete šíriť naše dobré meno.

Prajem pekný deň

S pozdravom
Tomáš Meško
konateľ

Robíňo

Pridané: 1. apríla 2016

• široky sortiment za rozumnú cenu

ladislav

Pridané: 31. marca 2016

• Rýchlu a profesionálnu reakciu na objednávku a v mojom prípade aj maximalnu ustretovosť ohľadne termínu dodania.

Kupoval som prvý krat, ale určite ďalší tovar budem objednavať z tejto firmi.

Marián

Pridané: 27. marca 2016

• objednávka z domova
  • dobrý výber
  • slabina bola v doprave z podružného skladu Demos Trenčín - zabezpečujú len väčší objem

odporúčam

Pridané: 23. marca 2016

• spolahlivost
  • niektorí majú dovoz zdarma

ok