• Milý a ústretový prístup pani na online infolinke

Pri objednávke bola písaná čakacia doba 2 - 4 týždne, už je to takmer 7 týždňov a tovar zatiaľ nedorazil.

• V nedelu som objednal tovar a svieti tam "odosielame ihneď " a estelen utorok poobede mi packeta píše že prebrali tovar do do prepravy? To je fakt "ihneď"

Veľmi dlhá čakacia doba,tovar zatiaľ nedorazil!

• Extremne dlha cakacia doba

Prevolával som do obchodu, s pani som sa dohodol na tom že v stredu keď im dôjde podlaha tak vo Štvrtok ju hneď vyexpedujú aby tu bola podlaha hneď v piatok prípadne najneskôr 27. V stredu, dnes je 29. A podlaha ešte nebola ani vyexpedovaná. Včera keď som tam volal ohľadom stavu objednavky tak mi zdvihla pani povedala že podlaha je u nich na sklade a nie je vyexpedovaná... mala to prevolat a obratom mi dať vedieť.... žiaľ nikto mi nedal žiadne info a pani samozrejme nevolala .... hlavne že podlaha je uhradená a podlahu stale nemám .....

Dlha doba dodania, este ich tu nemam a pisali do konca mesiaca. Ci vobec dorazia neviem. Zalohovu fa uz maju zaplatene 2 mesiace.

Reakcia obchodu MoDoS.sk

dostal som sa práve k Vašej recenzii.
    Ďakujem pekne za spätnú väzbu.
    Budem sa Vašim problémom zaoberať so snahou vyriešiť ho vo Váš prospech.

S pozdravom a prianím pekného dňa

tel.: 0948 908 901

dvere mi prisli aj ich mam uz v rame ale cele dvere sa mi skrivili a nechapem preco nejdu mi zatvarat vobec tak chcem podat reklamaciu

Obchod nekomunikuje . Resp komunikuje malo. Asi pred týždňom som im písala nech mi pošlú adresu kde si v BA môžem tovar vyzdvihnúť … zatiaľ bez odpovede predtým bola komunikácia tiež nejasná , neodpovedali mi na čo som sa pýtala. Mňa toto odrádza a už by som si tu nič neobjednala lebo ma nebaví si vypisovať a ešte k tomu nedostať odpoved k objednávke. Obchod považujem za neprofesionálny

Reakcia obchodu MoDoS.sk

mrzí nás vzniknutá situácia. Na našom e-shope ako aj na googli sú uvedené všetky podrobné informácie ohľadom našich predajní s presnou adresou pobočky, kde sú zákazníkovi k dispozícii ihneď spolu s telefonickým kontaktom.

V každom prípade ďakujeme za recenziu a pevne veríme, že so zakúpeným produktom budete spokojný.

e-mail: [email protected]

Neodporúčam, dvere musím čakať 3 mesiace.
    najhorší obchod na Slovensku

Reakcia obchodu MoDoS.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Tovar, ktorý ste si vybrali má žiaľ dlhšie dodanie, napriek tejto skutočnosti Vám tovar bol doručený riadne a načas. Informáciu o dĺžke termínu dodania ste obdržali pri zadávaní objednávky.

Tovar Vám bol dodaný a pevne veríme, že s produktom budete spokojný.

Obchod se mnou nekomunikuje

Dobrý deň p. Sedláček,

ďakujeme za Vašu recenziu avšak to čo uvádzate nie je celkom pravda nakoľko všetky Vaše otázky boli zodpovedané no žiaľ v tomto prípade sme čakali na relevantné informácie od výrobcu a preto sa čas odpovede predĺžil. V každom prípade pre všetkých zákazníkom sme stále k dispozícii či už telefonicky alebo mailom.

Za pochopenie ďakujem a prajem pekný deň.

e-mail: [email protected]

Strašne dlha dodacia doba , ešte nemáte šoférov tak týždeň navyše čakať

Objednala som dvere erkado altamura 1 odtien agat soft ( stredne hneda) a prisli mi v inej farbe agat jasny soft (farba klasickej dosky). Nechapem ako sa mozu pomylit pri vyrobe,ked v objednavke maju zadany aky odtien zakaznik chcel.

• Dobrá komunikácia
    • Posledná dodávka dverí v dosť zlej kvalite

Ďakujeme za hodnotenie.

tovar Vám bol dodaný zhodne s Vašou objednávkou. Pokiaľ niečo nebolo v poriadku, samozrejme máte možnosť zaslať nám reklamáciu, na základe ktorej bude v prípade potreby zjednaná náprava.

Ak máte akékoľvek nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Po objednavke cele zle.
    Uz to netiesi ta. Mila pani s chatu ale ina osoba a tam je komunikacia na dlhe lakte. Odpoveda podla pocasia, ako sa jej chce s tym ze sa to cele zbytocne natiahlo o 2 tyzdne

Reakcia obchodu MoDoS.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. V každom prípade nám dovoľte uviesť pár faktov.
    Tovar ktorý ste si vybrali má žiaľ dlhšie dodanie a preto sme Vám bezplatne vypracovali ponuku od iného výrobcu, kde je dodanie kratšie na základe požiadavky z Vašej strany. Z toho dôvodu došlo k možnému posunutiu objednávky, avšak odpovedáme na každý e- mail do 24 hodín, ako bolo tomu aj v tomto prípade, pokiaľ nečakáme na vyjadrenie výrobcu.

Nová objednávka Vám bola dodaná riadne a načas.
    Preto pevne veríme, že s produktom budete spokojný.

e-mail: [email protected]

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Tovar nedodaný ani po 8 týždnoch.

Reakcia obchodu MoDoS.sk

mrzí nás toto malé omeškanie, za ktoré sa nám v mene výrobcu dovoľte ospravedlniť. Tovar Vám už bol dodaný a pevne veríme, že s produktom budete spokojný.

Za pochopenie ďakujeme.

e-mail: [email protected]

Nemôžem nič hodnotit, keď som len zaplatil za tovar, ktorý mi nebol doručený.

Reakcia obchodu MoDoS.sk

mrzí nás táto skutočnosť, za ktorú sa nám v mene výrobcu dovoľte ospravedlniť. Momentálne sú výrobné termíny dlhšie, ako bolo tomu doposiaľ. Všetky termíny sú uvedené na našej stránke. Informáciu o dĺžke termínu dodania ste obdŕžali pri zadávaní objednávky.
    Ako náhle bude tovar skladom budeme Vás bezodkladne informovať.

e-mail: [email protected]

Osem týždňov po zaplatení tovar nedorazil a obchod nepovažuje za potrebné so mnou komunikovať.

Reakcia obchodu MoDoS.sk

pri objednávke bola doba dodania od výrobcu Voster: od 2 do 10 týždňov, v tomto termíne Vám bude tovar doručený, tak ako ste boli aj emailovo informovaný.

e-mail: [email protected]

• Po 47 dňoch ešte objednávka nie je vybavená. Žiadne informácie o stave mojej objednávky, ani po vyžiadaní.
    Zatiaľ nehodnotím pozitívne, ani dodaciu lehotu, ani komunikáciu s obchodom.

Reakcia obchodu MoDoS.sk

mrzí nás táto skutočnosť, za ktorú sa nám v mene výrobcu dovoľte ospravedlniť. Momentálne sú výrobné termíny dlhšie, ako bolo tomu doposiaľ. Všetky termíny sú uvedené na našej stránke. Informáciu o dodaní ste obdŕžali, no vzhľadom k tomu, že táto požiadavka nám bola zaslaná na mail v piatok, odpovedali sme Vám až v ďalšom týždni, nakoľko sme túto informáciu preverovali priamo u výrobcu.

Gabriela Šubjaková
    asistentka riaditeľa
    tel.: +421 948 074 930
    mail.: [email protected]

• Dlhe cakanie

Mrzí nás Vaša skúsenosť.

Robili sme a aj robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vašu objednávku doručili čo najskôr. Sme však závislí od výrobných termínov, ktoré určujú samotní výrobcovia. Keďže ide o tovar, ktorý je vyrábaný na mieru podľa presných špecifikácii, je tomu prispôsobená aj doba dodania, ktorú žiaľ ovplyvniť nevieme.
    Vaša objednávka bude vybavená v termíne, ktorý je uvedený pri samotnom produkte.

Verím, že s tovarom budete spokojná a bude Vám dlho slúžiť.

Gabriela Šubjaková
    asistentka riaditeľa