• Slabá komunikácia, až po 3 dňoch od objednávky sa mi ozvali.
    • Nedodržanie dodacej doby, ani po 12 dňoch čo bol posledný deň termínu, tovar nedorazil.

Dobrý deň
    Vašu objednávku sme Vám odoslali na 8 pracovný deň, tovar mal priemernú dobu dodania 6-11 dni objednávka bola odoslaná v terminy ktorý sme na stránke uviedli. Evidujeme Na Vás iba 1 mail na ktorý sme ešte v ten istý deň zodpovedali, tiež sme Vás informovali o objednávke aj telefonicky.
    Vaša MADERNA

lacnejsie ceny produktov ako v inych obchodoch, vyhoda nakupovania online a vyzdvihnutia tovaru na predajni

• vyhodne ceny
    • schopnost dodat tovar, ktory je vo vacsine shopov nedostupny
    • dobra komunikacia, informovanie o stave objednavky

obchod urcite odporucam

• Komunikacia im trva az 3-4dni kym odpisu, je mi luto,dufam ze aspon s tovarom budem spokojna,lebo ani dodanie zatial nic..

Reakcia obchodu Maderna

úprimne sa ospravedlňujeme, za dočasnú nepohodu pri vybavení Vašej objednávky spôsobené dovolenkovým obdobím.

Team MADERNA

• Komunikacia nulova

Team MADERNA

• -rýchle dodanie tovaru
    • -široký sortiment
    • -prijateľné ceny
    • -nič

rýchle dodanie tovaru, široký sortiment, prijateľné ceny, určite by som nakúpim znova

• široký sortiment
    • dobré ceny

• Komunikácia
    • Ustretovost
    • Chat v prípade dotazov

• vyhodou je jedine ze si vie clovek porovnat ceny a foto a popis s inymi eshopmi inak je to velka bieda
    • 3 tyzden cakam na tovar ktory surne potrebujem na stranke uvadzali ze dodanie 3-4 prac.dni. Neskutocneee ! Nemaju aktualizovanu stranku ponukaju tovar a farby ktore nie su uz vyrobcom dostupné, slubuju ze sa ozvu a nic. Strasne lutujem ze som objednal u nich. Katastrofa. Inde by som uz aj zabudol ze som nieco kupoval a davno by som mal tovar doma !

Vyhnite sa tomuto obchodu. Nedodržia termín dodania, ja sa musim prosikat pisat emaily, SMSky a telefonovat kedy konecne dodaju tovar inak oni by to mali na haku. Slubili dalsi termin a stale mi tovar nedodali a uz ani nereaguju kedy tovar dostanem. No nieco strašneee fakt. Uz 3 týždeň čakam na tovar ktory surne potrebujem na stranke uvadzali ze dodanie 3-4 prac.dni. Neskutocneee ! Nemaju aktualizovanu stranku ponukaju tovar a farby ktore nie su uz vyrobcom dostupné, slubuju ze sa ozvu a nic. Strasne lutujem ze som objednal u nich. Katastrofa. Inde by som uz aj zabudol ze som nieco kupoval a davno by som mal tovar doma !

Reakcia obchodu Maderna

mrzí nás, že ste museli čakať na objednávku dlhšie, no Vaša recenzia nás zaskočila.

Objednávka bola prijatá 29.6. a vybavená 12.7. Odoslaná na 9 pracovný deň (medzitým bol štátny sviatok).
    O výpadku tovaru sme Vás informovali e-mailom a ponúkli náhradnú možnosť.

Komunikovali sme s Vami niekoľkokrát telefonicky aj e-mailom, aby sme našli najvhodnejšie riešenie.

SMS ste posielali mimo pracovnú dobu, hneď na ďalší pracovný deň bolo na SMS odpísané a následne aj telefonicky odkomunikované vybavenie objednávky.

Ako ospravedlenie za výpadok tovaru, sme Vám uplatnili zľavu a dali darček.

Dany vyrobok nebol dostupny, napriek tomu ze pri objednavke bolo uvedene dodanie 1-3 dni, az po tejto lehote kedy tovar uz mal byt doruceny mi bol zaslany email zo spravou, ze tovar v danej farebnej verzii nemaju a dodanie bude 2-3 tyzdne, bola mi ponuknuta nahradna alternativa inej farby, ktoru som akceptovala, nasledne tovar prisiel do 2 dni.

rýchly nákup
    dobré ceny

Objednala som si kociar 22.6.2017,dnes by nam mal byt doruceny. Dodacia doba je dlha. Platbu som uskutocnila hned, ako mi prisli pokyny, ale odpoved, kedy bude tovar expedovany som nedostala, az po mojej urgencii sa to pohlo. Tak dufam, ze s kociarom budem viac spokojnejsia.

• dobre ceny, rychlost dodania

• Všetko prebehlo v poriadku

• dobrý výber, prijateľné ceny, pripisovanie bodov za nákup, komunikácia na úrovni

tento obchod na základe vlastných skúsenosti odporúčam

Neaktualne informacie na stranke
    Pomala komunikacia

• akciové ceny
    • rýchlosť dopravy

Odporúčam obchod, rýchla komunikácia, rýchle dodanie tovaru, dobré ceny..Nemám čo vytknúť..

• Velky vyber
    • Velmi malo miesta v obchode sposobuje, ze si ludia zavadzaju a ked pridete s babatkom, tak mate po 5 minutach chut odist, lebo sa nikde nezmestite

• Vyskladnenie tovaru trvalo o niečo dlhšie,ako sa uvádza

• kvalitne poradenstvo, rychly servis, siroky vyber

Celkovo velka spokojnost s kvalitou. a cenou.