Maderna

Recenzie Maderna

Pista

Pridané: 8. decembra 2016

• Ochota a dobre ceny.

Vyborny obchod. Ochotne predavacky v kamennej predajni v Kosiciach. Tovar dodany v poriadku, akurat vyrobca v Taliansku meskal s vyrobou, ale za to obchod nemoze. Odporucam.

anna

Pridané: 6. decembra 2016

• Siroka ponuka tovaru

Pridané: 4. decembra 2016

• rýchlosť
  • spoľahlivosť

Nakúpila som v tomto obchode, lebo mi ho odporučila známa a ja ho odporúčam ostatným. Bola som veľmi spokojná.

Simona

Pridané: 1. decembra 2016

• tovar bol na predajni, teda moja objednavka cez eshop vybavena takmer okamzite co som aj potrebovala
  • ABSOLUTNE A TOTALNE NEOCHOTNY PERSONAL !!!!! Hrany usmev trvajuci len do doby kym mate zaplateny tovar.

uz po preschadzajucej zlej skusenosti, teda rovno 2 som si povedala ze viac nekupim v tejto predajni ani cumel. Nakolko zas v KE TAKY SILNY VYBER PREDAJNI NIE JE, dala som sancu predajni ZNOVA, a toto bol definitivne moj posledny nakup urcite pojdem tadsej do ineho mesta. NEVIEM, ci pani majitelku nezaujima spatna vazba od zakaznika, nakolko sa tovar v predajni predava sam asi to neriesi. ak by bola v Kosiciach vacsia konkurencia obchodov s tymto tovarom, verte mi, a tymto personalom mate obrovsky problem.

• Áno (2)
  • Nie (2)

Martina

Pridané: 1. decembra 2016

• ziadne
  • produkty na stranke maju "skladom" ale v skutocnosti su u dodavatela, co je obrovsky rozdiel
  • sklad dodavatela zial zjavne nekontroluju, pretoze az po prijati objednavky zistuju ze dany produkt nemaju

Urcite je vela inych obchodov/eshopov, kde sa da nakupit a neoklamu Vas, pripadne nebudu zavadzat :-)

Reakcia obchodu Maderna

našim zákazníkom ponúkame výber tovaru od niekoľko desiatok dodávateľov prevažne zo zahraničia, ktorí zastupujú výrobcov rôznych detských značiek. Netvrdíme, že máme všetko skladom, nie je to možné, keďže je produktov neskutočne veľa.
Každá značka má svoj katalóg a ešte aj daný produkt je na výber buď v rôznych ďalších farbách, veľkostiach atď.
Ak sa triezvo zmýšľajúci zákazník zamyslí, tak porozumie tomu, že mu dávame rôzne možnosti výberu,
/nezavádzame a necielime Vás len na pár značiek/. A keďže je ponuka od dodávateľov veľká, ÁNO, niekedy sa stáva , že je tento tovar je aj nedostupný u dodávateľa a nevie ho včas dodať.
MY Vám individuálnym prístupom aktívne ponúkame niekoľko rôznych náhradných možností, pretože máme prehľad.
Robíme to pre Vás s radosťou a nasadením, záleží nám na tom, aby ste s nakupovaním u nás boli spokojní.

Vo vašom prípade bol tovar označený na objednávku do 5-11dni, nie skladom.

Jednalo sa o výpadok autosedačky v béžovej farby - skladom však bolo ďalších 9 farebných variantov z ktorý ste si mohli vybrať.

Opakujeme, každý deň telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu informujeme zákazníkov a spoločne hľadáme alternatívu k jeho spokojnosti. Samozrejme so zmenou môžete a nemusíte súhlasiť.
Ďakujeme tým mnohým ďalším spokojným zákazníkom.
Služby pre Vás robíme s nasadením, uvedomujeme si, že dnešný spôsob života je unáhlený, mnohokrát stresujúci a my Vám to chceme našimi službami uľahčiť.

Pridané: 29. novembra 2016

• vyber sortimentu

velmi spokojna

Andrea

Pridané: 25. novembra 2016

Trochu dlhšia dodacia doba ale inak všetko ok

• Áno
  • Nie

Denisa

Pridané: 23. novembra 2016

• Tovar krajší ako na obrazku
  • Super rýchle dodanie
  • Nič

Tovar mi naozaj prišiel neuveriteľné rýchlo a som maximálne spokojná.

• Áno
  • Nie

Maria

Pridané: 20. novembra 2016

• Dlhsia doba dorucenia cez e-shop.

Siroky vyber, kvalita.