• Na dnesnu dobu neuveritelne dodacie lehoty..

Len pre silne nervy...

Dobrý deň
    prepáčte, ale nerozumieme Vášmu hodnoteniu. Objednali ste si u nás podložku 24.6 , pri produkte ste mali uvedenú dostupnosť dodania od 5-11 pracovných dni. O odoslaní objednávky sme Vás tak isto informovali
    aj e-mailom. Tento termín je z našej strany dodržaný.
    Team MADERNA

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Dobra cena
    • super komunikacia

Odporucam

• Velmi ochotny a prozakaznicky pristup slecny/pani,ktora komunikuje v mene eshopu.

Odporucam.velmi dobra zakaznicka skusenost

• nizka cena tovaru
    • kamenny obchod pre dodavku
    • neskutocne dlha dodacia lehota
    • slaba komunikacia
    • zavadzanie terminu

neodporucam

Dobrý deň
    objednali ste si u Nás - Zábranu na chladničku - 12.5. doba dodania bolo pri produkte 5-11 dni. Mailom sme Vás informovali o predbežnom naskladnený tovaru, je pravda, že sa dodanie o 2 dni predĺžilo začo sme sa Vám ospravedlnili a pridelili kupón na zľavu ako ospravedlnenie.
    Ďakujeme za pochopenie MADERNA

• Všetko bolo tak ako má byť

Bola som s nákupom veľmi spokojná

• Dlha doba dodania

• Siroky sortiment
    • Ochotny personal
    • Dlhsia doba dorucenia

Celkovo spokojnost

• siroky sortiment, vyhodne ceny, dobra komunikacia
    • ziadne

s obchodom som bola spokojna

• Super velky vyber, dobre ceny, prehladnost stranky, informovanost, ochotny a mily personal, rychle dodanie
    • Ziadne

Super obchod, som velmi spokojna s nakupom aj tovarom ;-)

• Ceny
    • Vyber
    • Komunikacia obchodu
    • Ochota poradit
    • Rychlost dodania

Som velmi spokojna, vzdy mi ochotne poradili. Ak sa aj stalo, ze z nejakeho dovodu trebalo na tovar pockat dlhsie, vzdy mi dali vediet vopred, popripade navrhli inu alternativu. Nikdy ma neodignorovali (ako napr.pri inych e-shopoch) a s komunikaciou som velmi spokojna. Ceny su super a vzdy najdem co potrebujem.

• Prehľadný e-shop, veľmi dobre sa prezerá a vyberá tovar :)Zbieranie vernostných bodov.:)
    • Čakala som na mail že je tvar pripravený na predajni, kedže predávajúca mi cez telefón povedala že mám čakať na odpoveď, ale mail nakoniec ani neprišiel. Po opätovnom zavolaní bol tovar už na predajni. Inač žiadne slabiny som nezaregistrovala..:)

Som spokojná s kúpou cez váš internetový obchod, nájdem v ňom vždy to, čo potrebujem. Určite by som odporúčala tento obchod a aj odporúčam.:)

Dobrý deň
    ďakujeme za hodnotenie, telefonicky sme Vas informovali, že sa mohlo stať že sprava o pripravení tovaru skončila pravdepodobne v spame, niekedy sa to pre g-mailovom konte môže stať.
    Vaša MADERNA

• Ziadne
    • Platba kurierom, dlha doba,kym odpovedia na mail, chaos s cenami a zlavami

Dobrý deň.
    Objednali ste si u nás 3 rôzne produkty. Každý produkt mal uvedenú inú dobu dodania, kde najdlhšia bola 11 dni.
    Tovar sme Vám odoslali desiaty deň. V čase spracovávania aj Vašej objednávočky, boli dva štátne sviatky - predĺžené víkendy, čo ovplyvnilo celý priebeh vyskladnenia Vašej objednávky a tiež aj našej komunikácie, /prečo sme hnneď nereagovali na Váš mail/,
    keďže v tieto voľné dni nepracujeme.
    Počas Vášho nákupu na stránke u nás, sa Vám nepodarilo vložiť a tým uplatniť Váš zľavový kupón. Vpísala ste to do poznámky. Ospravedlnili sme sa Vám a chybu napravili, lebo sme na túto Vašu poznámku pozabudli.
    Veríme, že všetko k Vašej spokojnosti.

• Rychle dodanie, spokojnosť s dorucenim tovarom a paci sa mi, ze maju recyklovatelne balenia objednaneho tovaru

Velka spokojnosť

• Hlavné? Čakacia doba ..Zákazník musí čakať čo dodávateľ vôbec ma daný tovar a potom viete čo ho vôbec budete mať..A hlavne hlavný objednala som si kočiar a prišiel úplne iný !!

Jedine +bola komunikácia s predávajúcou ochotna po všetkých stránkach...Inak dlha čakacia doba a tovar prišiel úplne iný čo sa týka odporúčania dala som odporučiť len preto Som ste webová stránka

Dobry den
    Nie našou vinou došlo k dodaniu kočiarika už z novej kolekcie. Objednala ste si model z kolekcie 2016 ale dodávatel nám poslal bez oznámenia model z novej kolekcie 2017.
    Vzniknutú situáciu sme riešili rôznymi navrhnutými alternatívami a to samozrejme k Vašej úplnej spokojnosti, i keď starý model - FARBA už nebol k dispozícii u dodávateľa, robili sme všetko preto, aby ste bola spokojná. Preto nerozumieme Vášmu tak negatívnemu hodnoteniu.

Tentokrát som z obchodu sklamaná.Tovar som objednala pred 10 dňami a bolo mi sľúbené že tovar príde za 5 dní a ešte stále ho nemám. Kuriér ani pošta za to nemôžu,pretože som si vybrala osobný odber.

• Dodacia lehota stále trvá dlhšie ako je uvedená pri tovare v e-shope.

• Ziadne
    • Neaktuale ibfo na webe ohladne dostupnosti produktu

Dobrý deň
    objednali ste si u nás odsávačku mlieka avent s darčekom via poháriky , bohužiaľ došlo k nečakanému vypredaniu darčeka. Ponúkli sme Vám preto rovnakú odsávačku mlieka len z náhradným darčekom tampóny avent ktoré sme Vám vedeli hneď odoslať.
    Ďakujem za pochopenie.

• ešte som ani neotvorila balík
    • neskutočne dlhá dodacia doba,presne 2týždne,manžela som 1x presvedčila,aby niečo vyplatil dopredu a už nikdy to neurobí,nahnevaní sme neskutočne

druhýkrát sa sem nevrátime

Reakcia obchodu Maderna

Dobrý deň tovar ktorý ste si objednali mal dostupnosť 5-11 dní, je to čas za ktorý Vám tovar odošleme preto bolo potrebne počkať dlhšie.

• Široký sortiment
    • Neviem o žiadnych

Vrelo odporúčam, veľký výber, kvalitný tovar, primeraná cena a príjemný personál v kamennej predajni.