Stále mi tovar nebol doručený po týždni. Na stranke bola dĺžka dodania 2-4 pracovné dni a stále nič. Volala som do obchodu a ze to pre zistia a zavolajú spat a sa neozvali. A nebola to mala objednávka. Mal to byť darček pre kolegu k narodeniu dieťaťa. Keby som vedela tak si z toho obchodu neobjednam. Čakať týždeň a pol na poukážku a hračku.

• Dnes je už 21 apríla objednávka bola urobená 13. Tovar nemám a ani ma nikto nekontaktoval že čo sa deje a už mi prišiel dotazník spokojnosti čo je smiešne že mám ohodnotiť niečo čo ani doma nemám.

• Široký sortiment
    • Dlhá dodacia doba
  • Druha objednavka a doba dorucenia
    Je katastrofalna ..

dlhá dodacia doba a slabá komunikácia obchodu

Tovar som objednal pred vyse tyzdnom. Zatial stale ziadna odozva. Ako citam recenzie ostatnych, tak neocakavam ze sa tovaru vobec dockam. Este stastie ze som si dal dobierku a neplatil som vopred...

Z Maderny uz nic nekupim. Po 5 dnoch ma kontaktovali emailom, ze dany tovar uz nemaju ale ponukli nahradu. Tovar doteraz neprisiel. Nemaju vobec prehlad o tom co maju k dispozicii a co nie. Stav zasob na eshope nezodpoveda realite. Neodporucam tento obchod. V tom lepsom pripade budete na tovar cakat 2 tyzdne !

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás vzniknutá situácia.. náhradný produkt Vám bol doručený v termíne o ktorom sme Vás informovali.

7 dni od objednavky a stav - prijata platba…

Ďakujeme za hodnotenie.
    Mrzí nás predlžená doba dodanie. Vašu objednávku sme na 6. pracovný deň odosielali.

Online eshop nefunguje dobre, na stránke svietia produkty, ktoré majú vypredané. Dajú sa "objednať", potom kontaktujú, že ponúkajú náhradu. Strašne dlhé čakanie na objednávku. Neoplatí sa objednávať.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Vašu objednávku evidujeme ako neprevzatú a stornovanú aj napriek pripravenému tovaru na vyzdvihnutie.

• Dlha dodacia lehota

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za hodnotenie. Mrzí nás predlžená doba dodania.

• Týždeň a žiadna odozva

Reakcia obchodu Maderna

Ospravedlňujeme sa za chybu na našej strane.

Zo strany obchodu žiadna komunikácia.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Váš názor. Mrzí nás vzniknutá situácia.

obchod ponuka tovar ktorý nemá a neinformuje zákazníka o tejto skutočnosti a zákazník iba trpezlivo čaká a sám si musí zisťovať stav svojej objednávky aby zistil že ponúkaný tovar je vyradený z ponuky

Reakcia obchodu Maderna

Mrzí nás vzniknutá situácia.

Tovar som objednala viac ako pred týždňom a stále nedorazil a ani mi neprišiel mail že kedy by asi tak mohol doraziť.

• komunikácia
    • uvádzajú nepravdivé informácie
    • neschopnosť odoslať tovar v termíne, ktorý majú sami uvedený na stránke

10.4.2023(pondelok) som objednala 2 detské batohy. Na stránke mali uvedené že tovar odosielajú do 1-3 pracovné dni.
    Dnes je 17.4.2023(pondelok) a ja nemám ani tovar, ani peniaze!!!
    Do maderny som poslala mail, že kde sa nachádza moja objednávka na ktorý mi samozrejme neodpísali, tak som napísala ďalší, v ktorom som objednávku zrušila. Znovu bez odpovede. A to teda dúfam, že svoje peniaze dostanem naspäť, lebo to budem riešiť inak!!
    NESERIÓZNA FIRMA!!
    NEODPORÚČAM!!!!!

Ďakujeme za Váš názor.
    10.4.2023 (termín objednania) bol Veľkonočný pondelok kde NIKTO nepracoval.. po sviatkoch dodanie objednávky môže trvať dlhšie nie je to však pravidlom... Váš prvý email bol v čase 8:45 a druhy o storne 13:20 .
    Peniažky Vám boli vrátené v termíne splatnosti Vášho dobropisu.
    Mrzí nás že tovar nebol doručený včas, v deň narodením..do budúcna by bolo vhodné objednať produkt skôr.

Vzdy nieco nie je na sklade a aj po vybere alternativy trva dodanie velmi dlho.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Váš názor. Tovar je pre Vás skladom ale platba za objednávku nie a tak sa predlžuje termín dodania o ďalšie 2dni čo nás samozrejme mrzí.

• Najprv povedali, ze tovar pride vo stvrtok. Nasledne, ze ho nemaju skladom tak pride o tyzden. Este stale cakam a nemyslim si, ze to bude tak skoro.
    • Neda sa pozriet stav objednavky
    • Nepride notifikacia o obdrzani platby
    • Neinformuju o meskani dodania

Nespolahlivi z pohladu dodania. Ziadna komunikacia ohladom omeskania dorucenia.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Váš názor. Mrzí nás veľmi predlžená doba dodania. Je pravda že sme mali problém s dodaním jednej položky z vašej objednávky.

• Neprisli mi informacie k platbe alebo pripomineka, ze mam nieco nezaplatene. Objednavku som spravila, ale...nic sa odvtedy neudialo.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Vašu recenziu ktorá nie je pravdivá.
    Za Vašu objednávku ste nezaplatili ! Telefonicky sme Vás kontaktovali že tovar nemáte zaplatený či oňho máte naďalej záujem. Objednávku sme napokon posielali na DOBIERKU.

2x som si objednala tovar. Ani raz nebol doručený na predajňu.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Váš názor. Mrzí ma veľmi vzniknutá situáciu . Každopádne zakaždým sme Vás o zmene telefonicky informovali a boli v kontakte.

Tovar som si objednala pred vysse mesiacom a este stale nedorazil. Najskor po telefonickom rozhovore a neskor aj po elektronickej komunikacii, kde mi bolo napisane, ze tovar mi bude odoslany na adresu stale neprisiel.

Reakcia obchodu Maderna

Ďakujeme za Váš názor. O naskladnení Kočíka ktoré bolo 1 mesiac ste boli vopred informovaná a rozhodli ste sa počkať.