• -Velky vyber
    • -dobra prehladnost stranky
    • -dlzka dodania

Doporucujem

Tovar meska viac ako tyzden. Nikto ma ani neinformoval, ze objednavka bude meskat. Kamenna predajna aj personal su OK. Servis na e-shope ma prekvapil - v zlom.

V podstate spokojnosť, predavačky boli ústretové, milé, poradili.

Veľmi milý prístup aj keď nebola vec ktorú som objednávala dostupná v požadovanej farbe zavolali mi a informovali má o skutočnosti a nakoniec sme vybrali vec v inej farbe.

• dlhá dodacia lehota
    • posúvanie termínu dodania položky 2 x - celkovo by to bolo o 2 mesiace od objednávky

Dobrý deň
    objednávali ste si u nás 3 položky, problém z dodaním bolo z 3 položkou poťahom na vankúš, kde bol výpadok materiálu u výrobcu, ponúkli sme Vám možnosť inej farby no rozhodli ste sa sa radšej počkať. Momentálne sú poťahy už opäť dostupné.
    Vaša MADERNA

• Tovar som objednala uz davno.Doterat mi nic neprislo ,pisala som email a ani neodpisali

Dobrý deň
    objednávali ste si u nás obľúbenú stoličku ZOLA ktorá sa nečakane rýchlo vypredala a je momentálne nedostupná, o výpadku sme Vás informovali mailom. Na všetky maili sme Vám odpísali, keďže nám prebiehalo dovolenkové obdobie odpísali sme s mierny omeškaním.
    Za nečakaný výpadok sa ešte ospravedlňujeme.
    Vaša MADERNA

• pestrý sortiment za primerané ceny
    • po prijatí objednávky dostanem info, že nie všetok objednaný tovar je na sklade

Velmi dobry, ustretovy, pro-klientsky pristup. Na poziadanke mi urychlili dodanie.

Velmi dobra komunikacia a dostupnist telefonicky

• Veľký výber tovaru
    • Prehľadne usporiadané so zobrazenými cenami
    • Kvalitné veci, hlavne čo sa týka oblečenia pre bábätko, príjemný materiál
    • Doručenie položiek, ktoré boli skladom a dostupné, bolo v termíne
    • Možnosť doručiť objednávku čiastočne v prípade ak niektoré položky meškajú
    • Komunikácia, možnosť náhradného riešenia v prípade, ak sú niektoré položky už vypredané a viac nedostupné
    • Priamo pri objednávaní tovaru/jeho vkladaní do košíka sa nezobrazuje, či je tovar už úplne vypredaný a teda už nedostupný, čiže dá sa objednať, ale nepríde.
    • O nedostupnosti niektorých položiek som sa dozvedela až po 10 dňoch od objednania.

K určitým produktom mi chýbajú rozmery.

• Slabá komunikácia, až po 3 dňoch od objednávky sa mi ozvali.
    • Nedodržanie dodacej doby, ani po 12 dňoch čo bol posledný deň termínu, tovar nedorazil.

Dobrý deň
    Vašu objednávku sme Vám odoslali na 8 pracovný deň, tovar mal priemernú dobu dodania 6-11 dni objednávka bola odoslaná v terminy ktorý sme na stránke uviedli. Evidujeme Na Vás iba 1 mail na ktorý sme ešte v ten istý deň zodpovedali, tiež sme Vás informovali o objednávke aj telefonicky.
    Vaša MADERNA

lacnejsie ceny produktov ako v inych obchodoch, vyhoda nakupovania online a vyzdvihnutia tovaru na predajni

• vyhodne ceny
    • schopnost dodat tovar, ktory je vo vacsine shopov nedostupny
    • dobra komunikacia, informovanie o stave objednavky

obchod urcite odporucam

• Komunikacia im trva az 3-4dni kym odpisu, je mi luto,dufam ze aspon s tovarom budem spokojna,lebo ani dodanie zatial nic..

Reakcia obchodu Maderna

úprimne sa ospravedlňujeme, za dočasnú nepohodu pri vybavení Vašej objednávky spôsobené dovolenkovým obdobím.

Team MADERNA

• Komunikacia nulova

Team MADERNA

• -rýchle dodanie tovaru
    • -široký sortiment
    • -prijateľné ceny
    • -nič

rýchle dodanie tovaru, široký sortiment, prijateľné ceny, určite by som nakúpim znova

• široký sortiment
    • dobré ceny

• Komunikácia
    • Ustretovost
    • Chat v prípade dotazov

• vyhodou je jedine ze si vie clovek porovnat ceny a foto a popis s inymi eshopmi inak je to velka bieda
    • 3 tyzden cakam na tovar ktory surne potrebujem na stranke uvadzali ze dodanie 3-4 prac.dni. Neskutocneee ! Nemaju aktualizovanu stranku ponukaju tovar a farby ktore nie su uz vyrobcom dostupné, slubuju ze sa ozvu a nic. Strasne lutujem ze som objednal u nich. Katastrofa. Inde by som uz aj zabudol ze som nieco kupoval a davno by som mal tovar doma !

Vyhnite sa tomuto obchodu. Nedodržia termín dodania, ja sa musim prosikat pisat emaily, SMSky a telefonovat kedy konecne dodaju tovar inak oni by to mali na haku. Slubili dalsi termin a stale mi tovar nedodali a uz ani nereaguju kedy tovar dostanem. No nieco strašneee fakt. Uz 3 týždeň čakam na tovar ktory surne potrebujem na stranke uvadzali ze dodanie 3-4 prac.dni. Neskutocneee ! Nemaju aktualizovanu stranku ponukaju tovar a farby ktore nie su uz vyrobcom dostupné, slubuju ze sa ozvu a nic. Strasne lutujem ze som objednal u nich. Katastrofa. Inde by som uz aj zabudol ze som nieco kupoval a davno by som mal tovar doma !

Reakcia obchodu Maderna

mrzí nás, že ste museli čakať na objednávku dlhšie, no Vaša recenzia nás zaskočila.

Objednávka bola prijatá 29.6. a vybavená 12.7. Odoslaná na 9 pracovný deň (medzitým bol štátny sviatok).
    O výpadku tovaru sme Vás informovali e-mailom a ponúkli náhradnú možnosť.

Komunikovali sme s Vami niekoľkokrát telefonicky aj e-mailom, aby sme našli najvhodnejšie riešenie.

SMS ste posielali mimo pracovnú dobu, hneď na ďalší pracovný deň bolo na SMS odpísané a následne aj telefonicky odkomunikované vybavenie objednávky.

Ako ospravedlenie za výpadok tovaru, sme Vám uplatnili zľavu a dali darček.