Dobry den: No tovar zatial nedorazil!! Prosim Vas kedy mozem ocakavat??? Prosim odpoved dakujem s pozdravom Matusek.

• Prehľadný výber.
    • Ohlásenie dodávky s malým intervalom pre doručenie - nebolo nutné čakať celý deň.
    • Ochotný a príjemný doručovateľ.
    • Tovar perfektne zabalený, aby nedošlo k poškodeniu.
    • Nemala som informáciu o priebežnom približnom termíne - tovar bol doručený až v posledný 14. deň.

Budem objednávať aj v budúcnosti.
    Odporúčam.

Dakujem, co som objednal to som si o 3 dni vyzdvihol.

Dobrý deň, pán Peter
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Skvelá komunikácia.....veľmi ochotní personál, ktorí mi dobre poradil

Dobrý deň, pani Alžbetka
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• rýchlosť
    • dobré skúsenosti
    • kvalitné služby

dlhodobé nakupovanie v tomto e-shope vzdy dobrý prístup a dodanie na čas. Osobne daný e-shop odporúčam majú tovar ktorý iné obchody nemajú a za prijatelné ceny.

Dobrý deň, pán Andrej
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Tešíme sa Vašej spokojnosti s našim e-shopom a s našimi službami.
    Veríme, že nám zostanete verný aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Dodané až domov

Dobrý deň, pani Mária
    ďakujeme aj za Váš názor. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.
    Urobíme všetko preto, aby tomu tak bolo aj naďalej. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.
    Tím InterStore.sk

Všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov, od objednania, po doručenie a maximálna spokojnosť s tovarom. Rýchle, šikovné, odporúčam!

Dobrý deň, pani Soňa
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Veríme, že nám zostanete verná aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Najlepšia cena na trhu
    • Ochotný personál

Dobrý deň, pani Alžbetka

• dostupnost vydajneho miesta

Dobrý deň, pán Milan

• rýchle vybavenie objednávky
    • milý personál na osobnom odbere

Dobrý deň, pani Denisa
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná.
    Dúfame, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.

• Rýchle doručenie tovaru
    • Super prístup na osobnom vyzdvihnutí
    • Kvalita produktov
    • Pekný nový priestor
    • Komunikácia

Objednávam pravidelne, tovar mam vždy do max 2 dní pripravený na osobnom vyzdvihnuti. Takze nemam co vytknut. Super.

Dobrý deň, pani Nikola
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste s našimi službami boli spokojná.
    Tím InterStore.sk

objednany tovar som si vyzdvihol podla pokynov do 3 dni ako bolo potvrdene, momentalna poloha vydajneho miesta mi vyhovuje viac takze usetrim na doprave :)

Dobrý deň, pán Milan
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum.
    Tim InterStore.sk

Co bolo potvrdene sa aj stalo :)

Dobrý deň, pán Adrián

• Tovar skladom
    • Rychlost dodania

Dobrý deň, pán Erik
    Teší nás Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred.

• komunikacia
    • kratko sa caka

Dobrý deň, pán Tomáš
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• dobra cena

Dobrý deň, pán Ján
    Tím InterStore.sk

co som potreboval som dostal, cena zodpoveda kvalite, dakujem

Dobrý deň, pán Juraj

• kvalitný produkt
    • rýchle doručenie
    • zákaznícka podpora je veľmi milá a ochotná pomôcť

Obchod InterStore.sk odporúčam každému, kto si chce kúpiť kvalitný produkt za rozumnú cenu. Vybavenie objednávky prebehlo rýchlo bez akýchkoľvek problémov. Zákaznícka podpora je veľmi milá a ochotná pomôcť. Určite to nebol môj posledný nákup :)))

Dobrý deň, pani Nikol
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste s našimi službami boli spokojná.

• Som vzdy spokojna

Dobrý deň, pani Natália
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum.

vyborna dostupnost, skvele ceny

Dobrý deň, pani Veronika
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.