InterStore.sk

• 4 dni Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie InterStore.sk

SKnacionalista

Pridané: 2. mája 2016

• serióznosť, dobré ceny, kamenná výdajňa v BA
  • horšie sa tam parkuje

nakupujem tam a budem tam nakupovať, má moju dôveru

Ratafak plachta

Pridané: 29. apríla 2016

• Ceny, individualny pristup

Miro

Pridané: 28. apríla 2016

• rychlost

Dakujem odporučam rychlo,bez poskodenia,tak by to malo byt všade DAkujem

Pridané: 23. apríla 2016

• vo viacerých tovaroch priaznivejšie ceny ako inde
  • kupoval som prvý raz, slabiny som nezistil

viď pre a proti

Užívateľ bez avatara

Andy

• Arogancia, neochota, neucta

Dnes som si bol pre objednávku v pobocke v Bratislave na Dolnozemskej 3. V prvom rade musim povedat, ze predajna bola uplne prazdna bez zákazníkov a za pultom dve "kompetentné" predavacky s napisom terminal nefunguje, platba mozná len v hotovosti. Na moju otazku aky je na to dovod som dostal odpoved,ze to tak uz bude aj do buducnosti..no slava, vitajte v 21.storoci. Potom nas ta mladsia poslala k starsej zamestnankyni interstore, ta nebola prihlasena do systemu takze nas poslala naspat k tej mladsej, ktora nakoniec objednavku vybavila. Este raz pripominam, ze predajna bola bez zakaznikov! Po neakom case sa objavil skladník Rustam Abdullaev, a vysypal moj objednany tovar na pult, oprel sa o tie piksle a arogantne zahlasil "dobry den" a arogantne sa dozadoval odpovede na pozdrav slovami ze vraj som ho neodzdravil... tam vyložene platilo ze "nas zakaznik nas pan". Neprijemnu situaciu este viac vylepsil, ked komentoval logo mojej firmy na tricku zase na skladnika absolutne nemiestnym komentarom, urazlivym a arogantnym sposobom. Vázený pán, pani! Ak nadalej budete zamestnavat skladnikov a poredavačky tak sa nesmiete cudovat, ze mate prazdnu predajnu a tak ja ako nikto z mojho okolia a firmy do takejto firmy viac nepojde a ani tovar si u Vas neobjedna. Ceresnicku na torte tomu dala zamestnankyna interstore, ktorej som sa potom co sa predstavila ako zástupujúca managerka neskor telefonicky stazoval, ked nielen, ze moju staznost neuznala ale arogantne a zvysenym hlasom odbila,ze nemusime v interstore viac nakupovat. Vrelo "odporúčam".HANBA

PS: Tomu sa uz ani neda verit: desat minut po zverejneni recenzie volaladotknutá zamestnankyna z tejto firmy slovami citujem: Ze co som si to dovolil vziat jej meno do huby. Slava! Toto sa moze naozaj stat len v tejto firme.

Nikdy viac!

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (5)
  • Nie (6)

Reakcia obchodu InterStore.sk

Dobry den pan Adrian B.,
musim reagovat na Vase nazvem to jednoducho, absurdity.
Dostavili ste sa na vydajne miesto – ako ste si isto vsimol, sme internetovy obchod a nie predajna, takze u nas asi davy zakaznikov ocakavat nemozete. Viac ako 98% zakaznikov si nechava tovar dorucovat.
Terminal – odporucam Vam skontrolovat si objednavku a v nej zvoleny sposob platby, ak sa tak ohanate 21. storocim skuste nabuduce nejaky online sposob uhrady.

O nevhodnom spravani by sa tu toho dalo popisat …. O arogancii a nevhodnom spravani hovori presne ten, kto s tym ma asi najvacsi problem. Kadencia slov zacinajucich na „K“ a „P“ bola takmer zhodna s AK-47. V tomto lubozvucnom rytme samozrejme pokracovala aj telefonicka konverzacia z Vasej strany.

„Kto som ja … nevidite to na mojom tricku“ su Vase slova a nie komentar naseho zamestnanca,
„odkundes zo skladu“ Vas iba slusne pozdravil ….

Na zamyslenie je vsak fakt, ze takyto prejav oplzlosti a nevhodneho spravania ste predvadzal pred zenou a dietatom.

PS: Je len logicke, ze osoba ktora s Vami nebola v ziadnom kontakte si nezela, aby jej meno bolo spajane s Vasim nevhodnym chovanim. (telefonicka konverzacia z Vasej strany samozrejme v rovnakom style)

Brezo

Pridané: 21. apríla 2016

• Je v mieste v ktorom byvam.
  • Ziadne.

Obchod s parkoviskom ktore nie je zapratane ako ista zelena mimozemska konkurencia.
Prijemny personal ktory riesi prevzatie bez zhonu cize sa to nepodoba na McDonalds.

Užívateľ bez avatara

Nika

Pridané: 21. apríla 2016

• Nemožnosť platiť kartou a dokonca úplné rušenie terminálov bez upozornenia dopredu. Nemožnosť dovolania sa operátorom, personál vo výdajnom mieste drzí a neochotní.

Neodporúčam

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (2)
  • Nie

Reakcia obchodu InterStore.sk

Dobry den,
poprosim Vas o cislo objednavky aby sme si Vase tvrdenia mohli overit.
Platba kartou pri osobnem odbere nebola nikdy moznostou volby v objednavke. Odporucame vyuzit online platobne systemy alebo prevodne prikazy.

Rasťo

• skvelé ceny
  • tovar, ktorý som nevedel zohnať u iných som tu zohnal
  • majú aj neznámejšie druhy tovaru
  • neviem o slabinách

Odporúčam!

Milan

Pridané: 16. apríla 2016

• neaktualizovane fotky produktov a a ich popis

Zakaznik.

Pridané: 14. apríla 2016

• Dobra komunikácia aj rýchlosť dodania.
  • Blízkosť obchodu pri bydlisku.
  • Ziadne.

Odporúčam.