• Som vzdy spokojna

Dobrý deň, pani Natália
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum.
    Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.

vyborna dostupnost, skvele ceny

Dobrý deň, pani Veronika
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Tím InterStore.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

dakujem, som spokojny

Dobrý deň, pán Peter
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.
    Tím InterStore.sk

• Ochota pomoct, odporucit a poradit
    • Super ceny a siroky vyber
    • Profi pristup
    • Ziadne

Dobrý deň, pani Diana
    ďakujeme za Váš názor. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Veríme, že nám zostanete verná aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    Tím InterStore.sk

Opakovany nakup v tomto obchode a urcite nie posledny. Spokojnost na 100%. Mozem jedine odporucit.

Dobrý deň, pán Andrej
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili.
    Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.
    Tim InterStore.sk

Na tovar som čakal 3 mesiace. Od objednávky 23 decembra až do 1 marca.
    Prvý krát na mňa zabudli kôli sviatkom a inventúre. Druhý krát im zrejme zlyhal dovoz z externého skladu. Za tú dobu so mnou komunikovali iba 2 krát počas prvých 2 týždňov. Zvyšných 2,5 mesiaca som nevedel či mi to vôbec príde.

Dobrý deň, pán Stanislav
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Boli ste telefonicky informovaný našou operátorkou o stave Vašej objednávky a predĺženej dobe dodania.
    S dobou dodania ste súhlasili. Vaša objednávka bola dňa 28.02.2019 expedovaná na Vami zvolenú adresu.
    Tím InterStore.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Dobré ceny
    • Príjemný personal
    • Pekná nová predajňa
    • Parkovacie miesta pred obchodom
    • Žiadne som nanešiel

V tomto internetovom obchode nakupujem pravidelne a som veľmi spokojný. Nákup prebehne vždy podla mojich predstáv a nikdy som nemal problem ohladom doručenia tovaru.

Dobrý deň, pán Mário
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

nakup kancelarskych potrieb, na 3 pracovny den bolo vsetko dorucene

Dobrý deň, pani Zuzana
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili.Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum.
    Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.
    Tim InterStore.sk

• Nakupujem cele roky a vzdy som velmi spokojna. Urcite odporucam

Dobrý deň, pani Natália
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali.
    Tím InterStore.sk

• nekonecna doba dodania (tovar po 2 mesiacoch stale nedodany)
    • otrasna komunikacia so zakaznikom (na mail odpisu, ale iniciativne nenapisu, ze je nejaky problem)
    • nedvihanie telefonov, v odkazovaci sa vam ozve, ze vsetci operatori su obsadeni, pustia vam hudbu a o chvilu sa telefonat zrusi ()dne sme neuspesne volali 11x)

21.12.2018 - objednany tovar (avizovana doba dodania 3-14 dni)
    28.12.2018 - potvrdenie objednavky (upresnena doba dodania 7 dni)
    1.1.2019 - prisiel mail od interstore, aby sme ohodnotili ich obchod
    8.1.2019 - poslali sme mail, kde sa pytame na stav nasej objednavky
    10.1.2019 - odpoved na nas mail bola, ze objednavka sa zacala spracuvavat len vcera, predpokladany termin dodania 23.1.2019 (boli sme ochotni pockat)
    30.1.2019 - znovu sme sa informovali mailom o stave nasej objednavky
    31.1.2019 - prisla odpoved, ze tovar bude dodany v priebehu buduceho tyzdna
    - po nedodani v priebehu buduceho tyzdna sme sa zazrakom po niekolkych pokusoch dovolali - tovar vraj bude dodany do 15.2.2019
    - tovar do spominaneho terminu dodany nebol
    - znovu po niekolkonasobnom pokusani sa o dovolanie do obchodu sme mali stastie a dovolali sme sa, tovar vraj bude dodany do 20.2.2019 alebo mozme stornovat objednavku. Dali sme tomu poslednu sancu.
    - 20.2.2019 bolo vcera a my tovar v hodnote 403 eur stale nemame.

Urobte si z toho vlastny obraz o tomto obchode. Jedina komunikacia, ktora bola iniciovana z ich strany bol mail o potvrdeni objednavky a potom mail, ci by sme neohodnotili ich obchod. S odstupom presne 2 mesiacov teda plnime ich prosbu a hodotime obchod. Tovar stale nemame, ideme spisat mail na stornovanie objednavky a ideme sa modlit, aby nam vratili peniaze.

Uvadzame cislo objednavky 1193914, ak by nam chcel obchod na tuto recenziu odpisat.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor.
    Mrzí nás takáto skúsenosť s našim e-shopom. Na každý Váš e-mail sme Vám odpísali a informovali Vás.
    Boli ste informovaná o tom, že naše predajné sklady sa sťahovali do nových priestorov, ale aj o tom, že sťahovanie žiaľ trvalo dlhšie ako malo.
    Na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená a peniaze Vám budú vrátené na Vaše číslo účtu.
    Tím InterStore.sk

Prešlo 10 dní a stále nič,tak čakám.Mám čas.Je to tovar na leto.

Dobrý deň, pán Egon
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Boli ste telefonicky informovaný našou operátorkou o stave Vašej objednávky. S dobou dodania ste súhlasili. Vaša objednávka je pripravená k osobnému odberu.

• možno tie ceny
    • Neuveriteľné veľký časový nepomer medzi prijatím tovaru a reklamovaním tovaru

V rámci 14 dní od prijatia tovaru, zo zákona, som s tovarom nebol spokojný. Vyplnil som formulár, poslal späť. Čakám už 2 mesiace kým bude dokončená reklamácia. Vsadím sa že budem čakať ešte ďaľšie dva kým sa ráčia mi odpísať alebo aspoň zdvihnúť telefón. Strašné niečo.

Ak si niečo kúpite a ste s tým spokojný tak je to samozrejme super. Ale ak niečo kúpite a tovar nespĺňa vaše očakávania, tak je to hotová katastrofa, pretože vám nepomôže z tejto firmy absolútne nikto. Alza síce je drahšia, ale aspoň sa vie postarať o potreby svojich klientov (prípadne iný obchod). interstore.sk - už nikdy nikdy nikdy viac a budem robiť čo len môžem aby som svoju skúsenosť šíril ďalej.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Keďže ste pri hodnotení neuviedli číslo Vašej objednávky ani Vaše meno nevieme sa k tejto recenzii vyjadriť.
    Tím InterStore.sk

• obchod nekomunikuje. tovar vyse mesiaca nedorazil. neodporucam

Dobrý deň, pani Erika
    ďakujeme aj za Váš názor. O stave Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaná našou operátorkou.
    Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.Naše predajné sklady sa momentálne sťahujú do nových priestorov. Kvôli tomu sa doba dodania preĺžila.
    Tím InterStore.sk

Prehladny web, rychle dodanie, dobre ceny.
    Opakovane som spokojna

Dobrý deň, pani Veronika
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• Neodpovedajú na maily
    • Tovar zatiaľ nedorazil- prešli asi 2 týždne od objednania

Dobrý deň, pán Tadeáš
    ďakujeme aj za Váš názor. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    Hneď ako sa tovar bude nachádzať na našom sklade budeme objednávku expedovať na Vami zvolenú adresu.

• dobre ceny
    • standardna doba dodania

Dobrý deň, pán Juraj
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Veríme, že nám zostanete verný aj naďalej.

• komunikacia
    • podvadzaju zakaznikov

17.1. objednany tovar ktory dodaju do 7 dni. Este v ten den volali ze dodacia doba predlzi o 7 dni (dorucenie garantuju do 31.1.) ci chcem cakat kedze stahuju do novych skladov a neexpeduju objednavky. Som sa rozhodol ze pockam. 11.2. som volal telefonicky, pani vysvetlila to iste co 17.1. s tym ze do 15.2. urcite budem mat dorucenu zasielku a ci to pockam alebo zrusim objednavku. Tak som pockal. Zasielka stale nikde, je 15.2., presiel takmer mesiac od objednavky. Konkretny tovar tu kupujem uz niekolko rokov pravidelne ale urcite viackrat od nich nic neobjednam. Idu dole vodou. Vyhybajte sa tomu eshopu.

Dobrý deň, pán Alexander
    ďakujeme aj za Váš názor. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    O stave Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaný.