Dobrý deň, pán Zdeno
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

Vsetko bolo ok.

Dobrý deň, pán František
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Tešíme sa Vašej spokojnosti s našim e-shopom a s našimi službami.

• Dodacia doba
    • Komunikacia

Doteraz vzdy som cakal minimalne 1 tyzden na tovar uvedene skladom. Ale kedze to nikdy nebolo surne je to ok. Ale inak by som tu neobjednal

Dobrý deň, pán Alexander
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Neustále na sebe pracujeme.
    Tím InterStore.sk

Objednavku som zrusil lebo nebola dodrzana avizovana dodacia lehota a naviac sa nikto neozval, ze s tovarom je nejaky problem a bude dodany vyraznejsie neskor. Pri mojom dotaze na stav objednavky vsak obchod komunikoval v poriadku a nebol problem objednavku zrusit.

Dobrý deň, pán Marek
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• Odporúčam.
    • Platba iba kartou. Keď hotovosť, tak si pripravte presnú sumu, lebo sa môže stať, že vám nebudú mať vydať.

Dobrý deň, pán Alexander
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Platba kartou z technických príčín nie je možná. Našich zákazníkov o tom informujeme aj prostredníctvom sms správy.

Dobrá cena ,dobrá komunikácia len som čakal dlhšie cca 14 dní na produkt

Dobrý deň, pán Juraj
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.
    Urobíme všetko preto, aby tomu tak bolo aj naďalej. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.
    Tím InterStore.sk

• Po odoslani objednavky ma obchod telefonicky kontaktoval a upozornil ma, ze telefon nema slovenske menu, kedze ide o distribuciu pre zapadnu Europu. Ochotne mi ponukli zrusenie objednavky, kedze mi taketo menu nevyhovuje.

Dobrý deň, pani Katarína
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Teší nás Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred.

• komunikacia so zakaznikom
    • velmi dlha doba dodania (2 tyzdne), na to ze tovar bol na (centralnom) sklade

Dobrý deň, pán Ľubomír
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Tovar ktorý nie je skladom u nás sa objednáva od našich dodávateľov.
    Ak je doba dodania dlhšia našich zákazníkov kontaktujeme telefonicky a e-mailom.
    Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete náš internetový obchod.
    Tím InterStore.sk

Nakúpil som rýchlo a veľmi lacno ( v Alze tá istá vec 10 x drahšia)!

Dobrý deň, pán Ján
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za recenziu. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum.
    Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.
    Tim InterStore.sk

• Objednanie z domu aj dodanie až do domu.

Dobrý deň, pani Iva
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná.

• Mimo trasy MHD

Dobrý deň, pán Marián
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred.

• Prehľadne stránky,rýchle dodanie

Dobrý deň, pán Erich
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.

Rychle vybavenie.

Dobrý deň, pán Martin
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• Super

Dobrý deň, pani Marta
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste s našimi službami boli spokojná.

• dobrý výber
    • návod v češtine
    • Možnosť vybrať si zásielku, len na niekoľkých vybraných zasielkovňach

Dobrý deň, pani Jana
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná. Dúfame, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.
    Tím InterStore.sk

objednala som si šijací stroj, ktorý však nemali na sklade, všetko sme odkomunikovali zamestnanci to so mnou riešili a súhlasila som, že si počkám, tovar mi prišiel po mesiaci ale v poriadku.

Dobrý deň, pani Andrea
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili.
    Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.
    Tim InterStore.sk

• Obchod je blízko bydliska.

V obchode som nakupovala ten istý tovar už viackrát, vždy som bola spokojná. Aj teraz som šla na istotu.

Dobrý deň, pani Mária
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Vaša spokojnosť nás nesmierne teší a poháňa vpred.

• Dobrá cenová ponuka
    • Výborná komunikácia

Neviem o žiadnych

Dobrý deň, pán Martin
    ďakujeme za Váš názor. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Veríme, že nám zostanete verný aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• cena,rýchlosť
    • miesto odberu od ruky,nemožnosť platiť kartou

Dobrý deň, pán Peter
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Platba kartou nie je možná a našich zákazníkov o tom informujeme prostredníctvom sms správy. Neustále na sebe pracujeme.
    Tím InterStore.sk

• Okamžite reaguje, komunikuje a tovar dodá
    • Nemá

Dobrý deň, pán Vladimír
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Veríme, že nám zostanete verný aj naďalej.