tento obchod treba zdaleka obchadzat!!! objednal som tovar skladom za 3-5 prac.dni. na 5.pracovny den mi prisiel email, ze tovar bude meskat. ok, nedodrzali ste dodaciu lehotu, poprosim objednavku stornovat. toto bolo pred dvoma dnami, odvtedy sa neozvali. dovolate sa iba automatu.

• Cena - Nedajte sa nachytať na výhodnú cenu výrobku, tak ako ja.....
    • Neserioznost, nemáte možnosť platby na dobierku, nedodržiavanie termínov doručenia, zavádzajúce odpovede ak zisťujete stav objednávky.
    • Výhovorky pri stornovani objednavky
    • Napíšu Vám, že nie je možné odstúpiť od zmluvy a držia Vaše peniaze
    • Ako ospravedlnenie Vám poslu na email smiešnu zľavu
    • Nedovolate sa.
    • V každom emaily sa "omlouvaji", ale to sú len prázdne reči.
    • Moja chyba, že som si recenzie"spokojných" zakaznikov, neprečítala pred objednavkou
    • Doteraz nemám odpoveď na moje odstúpenie od zmluvy.
    • Myslím, že by sa mali všetci čo zvažujú nákup z tohto obchodu a aj obchodu gigastore dozvedieť s kým majú tú česť. Zrejme, by sme ako "spokojní" zákazníci mali zvážiť medializáciu recenzií tohto e-shopu.

Nekupujte od nich !!!

• Slaba komunikácia a nedodržanie termínov doručenia presvihnute už 3 terminy

• nemaju tovar skladom
    • natahuju zakaznika
    • dlhotrvajuca refundacia stornovanej objednavky
    • ziadna kompenzacia
    • pomala komunikacia

Obchod deklaroval dodanie tovaru do 3 az 5 prac. dni. Objednaval som 19. 6. 2022 a platba sla prevodom z uctu. Obchod mal peniaze na ucte v utorok 21. 6. 2022 (podla info z obchodu). Dnes je piaty pracovny den, odkedy maju peniaze na ucte a tovar stale nemam (ani info, kedy mi bude tovar doruceny)!!! Od objednania je to uz siedmi pracovny den

• Obchod nekomunikuje, telefón vypnutý, na emaily neodpovedajú.
    • Tovar dodali, ale daňové doklady nie sú správne. Zaplatíte 1 firme a doklad príde od inej, ktorá vôbec nie je platiteľom DPH, na faktúre DPH rozpísaná.

• zlakali ma na cenou
    • nekupujte od nich
    • Gigastore.sk je to iste
    • vobec nekomunikuju, ziadny e- mail, a nedovolate sa k nim :;(
    • neviem, ci vobec uvidim tovar, ktory som zaplatila alebo svoje peniaze
    • treba ich nahlasit na policii - okradaju ludi
    • 18.6.2022 som zaplatila prevodom, bola zvlastne , ze expresna doprava je lacnejsia ako ta obycajna

• Nižšie ceny
    • Dlhé dodacie doby
    • Hodnotím nákup, ktorý mi ešte ani nedorazil

• Zdržiavajú vaše peniaze

Ingram nie je eshop, ale galéria. Ponúka množstvo tovaru za nízke ceny, ktorý však väčšinou na sklade nemá. Zrejme ho kupujú, až po objednávke. Podvodníci nie sú, skôr špekulanti, ktorí zdržiavajú vaše peniaze, až kým neprejde 14 dňová zákonná lehota. Zrejme si ich "úročia". Mne asi týždeň po objednaní poslali mail, že tovar nie je skladom, či chcem 2 týždne počkať, o cca 8 dní napísali, že tovar nebude vôbec a či chcem iný, alebo storno. Keďže zrušenie objednávky nebolo z mojej strany, očakávala som vrátenie 152 Eur, čo najskôr. Na požiadavku, posielali maily, že budú platbu urgovať a podobne, a že najneskôr do 14 dní bude vrátená. Aj napokon prišla. Vždy si pred kúpou z eshopu overujem recenzie, pri tejto som to nespravila a som rada, že sa mi peniaze vrátili. Samozrejme, že toto bol prvý a posledný nákup cez INGRAM, GIGASTORE a pod.platformy).

Spokojnosť na mojej strane.
    Ďakujem

• NIČ
    • výhoda nie je
    • nedodržujú zákon
    • celý obchod zléééé hroznééé

Takže pridávam opätovnú recenziu objednávku som stornovala 8.6.2022 lehota na vrátenie peňazí uplynula 22.6.2022, do dnešného dňa 23.6.2022 mi neboli peňažné prostriedky vrátené.
    Pani na info že len všeobecne že to pošle ako urgent na faktuaračné aby to čo najskor poslali.
    Ak mi peniaze neprídu, zajtra podávam podnes na SOI

NENAKUPUJTE U NICH !!!!!!!!!!!!!!!!!

• tretia nedodaná objednávka načas

nerozumiem tomu, prečo mám hodnotiť tovar, ktorý mi nedoručili

• Najlacnejší produkt
    • Za neskutočne dlhé čakanie som dostala zľavový kód
    • Dlhá doba čakania
    • Objednala som pred 8 dňami a dnes mi prišla ešte len potvrdzujúca správa že je moja objednávka spracovaná

Tovar dorazil za 1 mesiac

• výhodne ceny
    • dlhá doba doručenia

tak dlha doba čakania, ale tovar mi nakoniec prišiel.

• ZIADNA VYHODA
    • ZIADNA VYHODA
    • Dodacia doba 15 pracovnych dni
    • Neprofesionalna komunikacia

EXTREMNA NESPOKOJNOST, NAJDLHISA DODACIA DOBA A NEPROFESIONALNY PRISTUP

Tovar som objednal dna 1.6.2022 s dobou expedicie 3-5dni. Dna 6.6. som kontaktoval zakaznicku podporu, ktora mi odpisala ze expedicia objednavky prebehne v stanovenej lehote 3-5 pracovnych dni. Kedze som obednany produkt potreboval dna 11.6.2022 viac krat som obchod kontaktoval telefonicky, avsak neuspesne. Ked som sa konecne dovolal, oznamili mi, ze expdicia neprebehne v stanovenej lehote a poslali mi zlavovy kupon na 3€ a prislubili ze ma budu kontaktovat telefonicky dna 9.6. aby mi oznamili ci tovar stihli expedovat, a ci mi stihne prist do 11.6.2022. Samorejme, nikto mi dna 9.6. nezavolal. Tovar mi bol doruceny presne 21.6.2022 to jest 15 pracovnych dni po zadani objednavky. Urcite si z tejto stranky uz nikdy nic nekupim.

• Za tovar zaplatíte a to je asi všetko, po nejakom čase Vám pošlú poukaz na zľavu, že tovar nedodajú v danej lehote

čakám na tovar a stále nič

Tovrar dorazil po vyse 20 tich dnoch .Velmi zla komunikacia .Musite zaplatit dopredu.Za 20 dni moje peniaze stihli tak 5x otocit.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Za nedodržení termínu expedice se velice omlouváme, bohužel došlo k opoždění ze strany dodavatele.

Děkujeme Vám za pochopení, s úctou

INGRAM

• Ceny sú podozrivo nízke.
    • Neposielajú na dobierku. Platiť vopred v nie úplne overenom obchode? Radšej nie.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, nicméně objednávku jste vytvořil se způsobem úhrady přes platební bránu GoPay , kterou jste ani neuhradil a z důvodu neuhrazení byla systémem automaticky stornována jako neaktivní objednávka.
    Neevidujeme požadavek , kde by jste požadoval zaslat objednávku na dobírku.

S úctou,

• spokojnosť...komunikácia0

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení a velice nás těší Vaše spokojenost, děkujeme.

S úctou,

INGRAM

• Tovar bol zaplatený hneď, nakoľko iná možnosť na stránke nebola, tovar bol zakúpený 7.6.2022, na môj dotaz v akom stave je objednávka, odpovedali že majú problémy s dodávateľom, snažím sa tam dovolať a telefón vypnutý. Samozrejme, že chcem vrátiť peniaze no odozva žiadna. Neodporúčam