Tovar dorazil za 1 mesiac

• tovar, ktory nie je bezne dostupny v inych obchodoch
    • dlha doba dodania
    • nejasny datum dodania

najnizsia cena na trhu. ani zo zahranicia som nevedel objednat lacnejsie (po zapocitani dopravy). dlha doba dodania, nie je az taky problem, tovar nebol urgentne potrebny. v mojom pripade bol problem, ze obchod nevedel jasne odkomunikovat cas dodania.

Prfektna komunikacia ....

• Cena, jednoznačne.

• Cena.
    • O dosť dlhšia doba dodania tovaru než bolo deklarované v podmienkach, no dočkal som sa ;-)

• Už prešiel čas dodania,no zatial ani ň.

• Fajn cena a hne ma informovali o objednavke

• Výrazne nižšie ceny ako v iných obchodoch
    • Vzhľadom na to, že tovar je na sklade u dodávateľa a treba platiť cez bankový prevod, tak doprava trvá približne týždeň.

Vážený zákazníku,

velmi pěkně děkujeme za kladné hodnocení e-shopu.

S pozdravem,

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dobra cena (kava Lavazza Kvalita Oro 1 kg)
    • Dlha dodacia doba

Tovar mi bol doruceny, aj ked po viac ako troch tyzdnoch. Platila som prevodom na bankovy ucet, keby som kupovala elektroniku alebo drahsi tovar, asi by som zvolila dorucenie s platbou na dobierku.

Vážený zákazníku,

velmi si ceníme Vašeho hodnocení. Pracujeme na tom, aby již nedocházelo k logistickým opožděním za které se velmi omlouváme.

Přejeme krásný den,

• dlho trvalo kým mi tovar odoslali
    • dlho trvalo kým mi tovar odoslali

dlho trvalo kým mi tovar odoslali objednal som 29 júla a dostal som ho až 31. 8. 2022 a tento dátum mi ani neponúklo u nich sa august konči 28

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Ohledně objednávky jste byl pravidelně informován a neuvedl jste, že s termínem máte problém a nepřejete si počkat. Naopak jste nám potvrdil, že na expedici své objednávky počkáte "áno počkám" .

V případě nejasností budeme velmi rádi za kontakt na e-mail : [email protected] rádi Vaši objednávku dojednáme ke spokojenosti.

Děkujeme,
    INGRAM.SK

• zatiaľ som nemal žiaden problém pri nakupovaní zo stránky www.ingram.sk, všetko bolo vybavené, tak ako malo byť.

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Vaše kladné hodnocení obchodu.
    Budeme se opět těšit.

• Dobré ceny

Slabá komunikácia zo strany predávajúceho.
    Strohé odpovede.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše hodnocení, že jste nebyl spokojen co se týče komunikace. Prověřovali jsme helpdesk a na veškeré své e-maily jste obdržel odpověď. Budeme velmi rádi, když nám objasníte Vaši nespokojenost na : [email protected]
    Rádi Vaši objednávku dořešíme ke spokojenosti.

Přejeme hezký den,
    INGRAM.SK

Pred objednaním reproduktoru som si prehliadol recenzie obchodu. V mojom prípade musím povedať, že to bolo korektné. V podstate do 5 pracovných dní som mal reproduktor doma. Hneď prvý pracovný deň ma e-shop kontaktoval e-mailom, že doručenie môže trvať dlhšiu dobu a či som ochotný počkať.
    Bežne je pre mňa prioritou rýchlosť dodania a cena. Takže nemám čo vytknúť, za tú cenu som bol ochotný počkať týždeň.

Vážený zákazníku,

těší nás Vaše kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
    Budeme se těšit na příště.

S pozdravem,
    INGRAM.SK

Spokojnosť na mojej strane.
    Ďakujem

• výhodne ceny
    • dlhá doba doručenia

tak dlha doba čakania, ale tovar mi nakoniec prišiel.

• spokojnosť...komunikácia0

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení a velice nás těší Vaše spokojenost, děkujeme.

• dobre

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení.

INGRAM

Dodávka tovaru síce trvala dlhšie ako bolo obchodom pred pokladané (cca + 14 dní). Ale zásielka bola doručená OK. A objednaný tovar funguje tak ako má. Ďakujem

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení, děkujeme.

• Nižšia cena oproti konkurencii
    • Dlhá dodacia doba
    • Nemožnosť platby na dobierku

Monitor som tu síce zohnal najlacnejšie ale od objednávky po doručenie to trvalo 13 dní.

Cena rozhoduje...
    Dodanie trvalo dlhsie ako by si clovek prial, ale ked logistika zlyhava musis len cakat. Po par dnoch sa ozvali a vysvetlili, kde je chyba a nasledne o dalsich par dni mi to prislo. Nebolo to surne, takze celkove hodnotenie je pozitivne.

• najlepsia cena za to, co som hladal
    • dorucenie trvalo dlhsie

Obchodnik ale na dlhsiu dodaciu lehotu proaktivne zareagoval zlavovym kuponom