• výborné ceny
    • nespoľahlivosť

V minulosti som v tomto obchode Ingram (a jeho dvojičke Gigastore) objednával už mnoho ráz súkromne i pracovne, vždy všetko dopadlo dobre, pokiaľ bol tovar skladom a ušetril som kopu peňazí. No ak tam má dodaciu dobu čo i len pár dní, v praxi to môžu byť aj mesiace.

Posledná objednávka však akosi zlyhala - dostupnosť do 3 dní sa natiahla na jeden a pol mesiaca, nemám ani peniaze, ani tovar a nik neodpovedá, už sa nedá ani prihlásiť do systému, ani dovolať na linku.

• Ceny tovaru
    • Dlhá doba doručenia tovaru

Z tejto stránky som objednávala aj pred 2 rokmi a bez problémov, tak mi ani nenapadlo čítať recenzie. Keby som tak urobila, určite by som tu nenakupovala.
    Čakať na obyčajný fotopapier 4 mesiace je už smiešne. Objednávku som chcela 2x zrušiť, avšak zakaždým ma presvedčili, že mám ešte počkať. Súhlasila som len preto, že som tovar nepotrebovala súrne. Jediné plus je, že na moje maily odpovedali.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• tovar, ktory nie je bezne dostupny v inych obchodoch
    • dlha doba dodania
    • nejasny datum dodania

najnizsia cena na trhu. ani zo zahranicia som nevedel objednat lacnejsie (po zapocitani dopravy). dlha doba dodania, nie je az taky problem, tovar nebol urgentne potrebny. v mojom pripade bol problem, ze obchod nevedel jasne odkomunikovat cas dodania.

• Nízke ceny
    • Tovar nemajú skladom
    • Dlhé čakanie na overenie tovaru u dodávateľa

Objednávku som zrušil z dôvodu nedorucenia mojej objednávky. Ani po mesiaci od objednania mi nevedeli zaručiť že mi tovar pošlú a vyhovárali sa na problémy s logistikou u dodávateľa. Peniaze vrátili až po urgencii po 2 týždňoch od zrušenia objednávky.

• najnizsie ceny
    • neista doba dodania

Aj ked bol tovar oznaceny skladom, ani po 6 prac. dnoch od zaplatenia neviem kedy mi bude dodany.

• Nízke ceny
    • Chýbajúca komunikácia

Z obchodu prišla automatická odpoveď o prijatí platby no tovar nebol zatiaľ odoslaný. Bolo to pred 11 dňami. Snáď tovar dorazí.

• Cena, jednoznačne.

• nedostupnosť

• V cenach nemaju konkurenciu okrem gigastore, right deal a mozno aj ine - sidlia na rovnakej adrese v Prahe.

Nedostanete ziadnu zalohovu fakturu a ked obchod objednavku zrusi tak podla obchodnych podmienok zadrziavaju peniaze legalne po dobu ( napr. 14 dni ) uvedenu v spominanych VOP.