• Dlhá doba dodania aj napriek tomu ze som uhradila rýchlejšie dodanie.
    • Od 6.7 a vopred uhradenej objednávke balík nedorazil. A to je už 27.7.

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní hodnocení. U objednávky došlo k posunu termínu expedice z důvodu logistického problému ze strany dodavatele. Za toto pochybení jsme se Vám omluvili s kompenzací ve formě slevového kupónu.

Budeme dělat maximum, aby se tato zkušenost již neopakovala.

Děkujeme za Váš čas a pochopení,
    INGRAM.SK

• Tovar zatiaľ nebol doručený aj napriek tomu, že ho podľa e-shopu mali skladom a doručenie málo byť na druhý deň
    • Po informovaní sa na stav objednávky po týždni a pol, mi oznámili, že majú problémy s dodávateľom a aby som bol trpezlivý, aj napriek tomu do dnešného dňa nič neprišlo a už sa ani neozvali, preto som dnes 25.07.2022 zrušil objednávku a požiadal o vrátenie vopred uhradenej čiastky.
    • Čudujem sa, že takémuto e-shopu umožnia predávať a takto zavádzať.

Odporúčam tu nenakupovať.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše zkušenost. Bohužel docházelo k neustálým posunům ze strany dodavatele, kdy jste se rozhodl pro storno, co samozřejmě plně chápeme. Refundace uhrazené částky proběhla 9.8.2022.

Děkujeme za pochopení.
    INGRAM.SK

• nižšia cena oproti konkurencii, ale za tie nervy a čas to nestoji
    • nedodržujú termíny odoslania ani doručenia objednávky
    • číslo, ktoré uvádzajú je nepoužiteľné, automat vás hneď zruší
    • naťahujú čas, stále sa vyhovárajú na nejake problémy

Moja objednávka prišla dnes (25.7.22.), objednaná však bola 22.6. Bola vopred zaplatená, lebo inak sa nedalo a nebola to malá suma.
    Pri informovaní sa o stave objednávky stále naťahovali termín a vyhovárali sa na nejake problémy, najčastejšie s prepravcom, že je to veľký rozmer a do obyčajnej dodávky to nevojde (mraznička)
    Následne mi prišiel mail, že dátumu Vyzdvihnutie mojej objednávky prepravcom je 13.7. opäť sme počkali týždeň a keď sa nikto neozýval, volal som prepravcovi čo je s mojou objednávkou. Ten však mrazničku vôbec nemal, takze mi ju nemohli doručiť..
    Dva dni som sa v obchode snažil zistiť kde je teda problém. Nič konkrétne som sa nedozvedel, len dookola tie isté výhovorky. To som sa už začalo vyhrážať políciou a SOI.
    Dnes mi objednávka prišla a dokonca sa zmestila aj do obyčajnej dodávky…. asi zázrak…
    Škoda, že som si recenzie neprečítal skôr… stacilo mi len že je obchod overený na heureke… myslím, že tento obchod by tu určite nemal byt odporúčaný !

Vážený zákazníku,

velmi nás Vaše hodnocení mrzí, ale jednáte pod anonymem, proto není možné danou recenzi ověřit a případně objednávku dojednat ke spokojenosti.

Prosím obraťte se na : [email protected], kde Vám kolegové s radostí pomohou s řešením dané nepříjemnosti.

S pozdravem,

• najlacnejsia ponua
    • nedodanie v stanovenom termíne, až po urgenciach sa veci pohli

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel došlo k posunu ze strany dodavatele. Ohledně potíží jsme Vás informovali 13.6.2022, kdy jsme Vám za vzniklé nepříjemnosti zaslali slevový kód na další nákup.

Uděláme vše, aby se tato zkušenost již nikdy neopakovala.
    Omlouváme se a děkujeme předem za Vaše pochopení,

S pozdravem,

• Neochota
    • Problem s komunikaciou
    • Su to podvodnici a klamari

Su to podvodnici. Za TV mi nevratili peniaze. Nekupujte od nich nic. Cakam od aprila, prve na tv a teraz cakam viac ako mesiac na peniaze, je to par stoviek. Podal som aj trestne oznamenie.

• Nedvíha ju telefon
    • Niečo sa sľúbi a potom sa nič nestane

Je to problém keď človek skúša desaťkrát sa dovolať a desaťkrát mu položí automat tak to je neseriozne.

• Nízke ceny
    • Obchod dodatočne, po potvrdení objednávky, navýšil cenu prepravy o 25€,s čím som nesuhlasil. Na internetovej stránke reálne poštovné náklady k danemu produktu ani po pár dňoch neopravili. Neseriózne.

• Nedá sa dovolať na telefónne číslo
    • Neodpovedajú na konkrétne otázky súvisiace s objednávkou
    • Ani po troch týždňoch od písomného zrušenia objednávky nevrátili peniaze
    • Prístup hodný nahlásenia na SOI

Škoda, že som si recenzie na obchod prečítala až po tom, ako som objednala tovar. Neskutočné, že eshop s takýmito nekalými praktikami dokáže stále fungovať už toľko rokov. Existuje vôbec niekto, komu reálne dodali tovar alebo vrátili peniaze??? Ja určite podávam podnet na SOI.

Na objednávku som čakal dva týždne, a nič, keď som sa ozval čo sa deje a kde mám tovar tak objednávku zrušili. Sľubovali že peniaze vrátia najneskôr do 14 dni od zrušenia objednávky a už je to 16 a peniaze stále nemám.. jednoducho katastrofa. Neodporúčam tento obchod vôbec.

• Komunikácia 0. Tovar dodajú až po niekoľkonásobnom vyzvati

Objednávky boli na továr ktorý bol na sklade. O tri dni mi bolo oznamené že tovar nemajú a ani nebude. Toto sa mi stalo dva krát.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dlhá doba dorucenia

Objednal som si predlzovacku. Bola doručená po 40 desiatich dňoch....
    Žiadna informácia od obchodu prečo to neprišlo... Človek musí písať email aby sa dozvedel informácie o stave objednávky...

Neodporúčam nakupovať u tohto obchodníka kvôli veľmi dlhým čakacím lehotám. Objednávku som zrealizovala 5. júna, dnes je 7. júla a tovar stále nemám. Nejde o nedostatkový tovar - náplň do tlačiarne, ktorú mi v iných obchodoch dokážu doručiť do 2 dní. Nechala som sa zlákať nížšou cenou.

• Nižšie ceny proti konkurencii
    • Ani 9 dní po zaplatení tovar ešte nebol odoslaný. To môžem objednávať rovno z Číny:)

Ešte tovar neexpedovali a to je už od objednávky 10 dní

Na eshope su uvadzane ceny s DPH a bez DPH.
    Predavajuci ale nie je platca DPH. Emailova otazka ostala bez odpovede,
    predfakturu som nezaplatil, objednavka sa zrusila (asi).

• Nechaju vás zaplatiť aby vám oznámili že ten výrobok sa už nevyrába na stránke ho majú uvedený skladom

Ceny sú prívetivé obchod sa už snažím viacej komunikovať ale často sa stáva že vám po telefóne povedia že to je skladom a potom keď zaplatíte mám oznámia že buď nie je skladom alebo sa už nevyrába...

• nizke ceny
    • dlhe cakacie doby

Uvedena dostupnost 3-5 dni, ale tovar ani po 7 pracovnych dnoch neexpedovali

• Láka na pekné ceny
    • opakované maily o problémoch s dopravou
    • na tel.čisle pekne nahraný príhovor s prepojením na operátora po prvom zazvonení telefón vás vypne.Môžte volať ráno na obed alebo večer,stále to isté.
    • komunikácia cez mail to isté

Najhorší internetový obchod s akým som sa kedy stretol.Začali komunikovať až po opätovných vyharžkach ŠOI a políciou.
    Peniaze vám tiež nevrátia do 14 dní ako píšu.Všetko musíte urgovať.Čudujem sa heuréke,že vôbec má takéto obchody na svojích stránkach. Obchod určite neodporúčam!!! A máte rádi stres tak potom je to ten pravý obchod.

Tovar oznaceny ako SKLADOM nie je vyexpedovany ani po tyzdni. Po troch dnoch prisla notifikacia "Objednavka potvrdena"