• nedodanie tovaru v požadovanom čase, batéria pre mobil.

12.10.2022 som si objednal batériu do mobilu, CPA HALO 11.
    15.10.2022. som tovar vyplatil.
    Dodnes 21.10.2022.som tovar nedostal.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení jelikož došlo ke stornování objednávky z Vaší strany, která byla v termínu.
    Objednávku jsme Vám potvrdili dne :
    2022-10-19 09:43:54 Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš nákup, objednávku sme v poriadku prijali. Orientačný termín expedície zásielky je do 3-5 pracovných dní. O jej spracovaní Vás budeme priebežne informovať e-mailom.

Na tento e-mail jste reagoval 21.10.22, že si přejete storno a tak jsme i učinili.

INGRAM.SK

Moja prva objednavka v obchode mi bola zrusena bez ziadneho udania dovodu. Takyto neseriozny pristup neodporucam, pritom by iba stacilo zavolat a povedat, bohuzial tovar vam nevieme dodat. Z mojej strany jedno velky -

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše hodnocení. Důvod storna Vám byl uveden ve storno e-mailu.
    Objednávka z důvodu interních potíží nemohla být dokončena.

• Ponúkali lepšie ceny ako konkurencia, ale za cenu dodania do 14 dní

Pred vypršaním lehoty dodania poslali mail s oznámením o zrušení objednávky a vrátení peňazí do 14 dní!!!! Firma tak disponuje vašimi peniazmi mesiac! Neseriózne z ich strany, čo evokuje prirovnať ich k praktikám podomových šmejdov. Neodporúčam!!!

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše hodnocení, neboť refundace proběhla ve dne storna a to 17.10 vráceno 182,69€,
    Prosíme o kontrolu Vašeho účtu a v případě nejasností se prosím obraťte na e-mail : [email protected]

INGRAM.SK

• Žiadna komunikácia,ani telefón ani mail

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Na e-maily reagujeme od 9:00 do 17:00 hod.
    Objednávka Vám byla stornována z důvodu nedostupnosti, kdy refundace proběhla dne 17.10 vráceno 239,6 €.
    V případě nejasností nás prosím kontaktujte na : [email protected]

Děkujeme za pochopení.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• dlho trvalo kým mi tovar odoslali
    • dlho trvalo kým mi tovar odoslali

dlho trvalo kým mi tovar odoslali objednal som 29 júla a dostal som ho až 31. 8. 2022 a tento dátum mi ani neponúklo u nich sa august konči 28

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Ohledně objednávky jste byl pravidelně informován a neuvedl jste, že s termínem máte problém a nepřejete si počkat. Naopak jste nám potvrdil, že na expedici své objednávky počkáte "áno počkám" .

V případě nejasností budeme velmi rádi za kontakt na e-mail : [email protected] rádi Vaši objednávku dojednáme ke spokojenosti.

Děkujeme,
    INGRAM.SK

Nalákajú zákazníkov na výhodné ceny skladom a potom Vám oznámia že v danej cene je tovar vypredaný a ponúknu Vám ten istý tovar vo vyššej cene. Nikdy viac tu stránku neotvorim.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí negativní zkušenost s našim e-shopem. Bohužel opravdu v dané ceně byl pouze jeden kus a ten se v mezičase vyprodal o čemž jsme Vás informovali. Chtěli jsme řešit objednávku buď překoupením produktu u alternativního dodavatele a nebo nabídnutím jiné skladové alternativy podobné kvality. Rozhodl jste se pro storno a tak jsme učinili.

Objednávka byla neuhrazena tudíž refundace neproběhla.

• dobrá cena
    • menia pravidlá uzatvorených objednávok
    • neporiadok v eshope

Objednávku som uzavrel na opravovaný tovar (B-Stock) so zárukou 1 rok - takto to explicitne ponúkol eshop a ja som s takými podmienkami súhlasil, objednávku uzavrel a riadne vopred zaplatil.
    Predajca mi následne jednostranne skrátil záruku na 3 mesiace, čo za zľavu cca 15% oproti novému tovaru nemá zmysel. Túto ich zmenu som neakceptoval a trval na dohodnutej záruke 1 rok (na chybu v eshope sa vyhovarat nemozu, maj u v tom mať poriadok). Obchod mi následne objednávku zrušil a tak čakám na vrátenie penazí.
    Objendával som na právnickú osobu, ale nevidím dôvod pre firemného zákazníka skrátiť záruku tak radikálne.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Bohužel jste si vybral produkt, který byl opravován jak je zohledněno v ceně tak i v názvu produktu - OPRAVENÉ - SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 6800 16G OC Gaming / 16GB GDDR6 / PCI-E / HDMI / 3x DP 11305-01-20G-VYP - na tyto produkty se vztahují zcela jiné podmínky prodeje a není možné na opravovaný produkt prodloužit záruku. Z pravidla tyto produkty mají zkrácenou záruční dobu. O této problematice jsme Vás informovali a rozhodl jste se pro storno.
    Refundace proběhla dne 06.09.2022.

INGRAM.SK

dobré ceny ale nie ústretovosť pri vybavovaní

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost. Po zpracování objednávky jsme Vás informovali ohledně nedostupnosti produktu zda si jej přejete řešit alternativním řešením a to buď jinou skladovou alternativou a nebo stornem. Bohužel jste se rozhodla pro storno a to jsme učinili obratem. Refundace proběhla klasickým způsobem dle OP.

V případě nejasností budeme velmi vděční za kontakt na : [email protected] , rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

• Dodacia doba 3+ mesiacov pri čom bola prislúbená každý týžden 5 - 7 dní
    • Komunikácia
    • Prístup

Katastrofa

Vážený zákazníku,

velmi nás Vaše hodnocení mrzí, ale jednáte pod anonymem, proto není možné danou recenzi ověřit a případně objednávku dojednat ke spokojenosti.

Prosím obraťte se na : [email protected], kde Vám kolegové s radostí pomohou s řešením dané nepříjemnosti.

INGRAM.SK

• zatiaľ som nemal žiaden problém pri nakupovaní zo stránky www.ingram.sk, všetko bolo vybavené, tak ako malo byť.

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Vaše kladné hodnocení obchodu.
    Budeme se opět těšit.

• Produkt prišiel podľa popisu
    • Človek si priplatí za doručenie do jedného dňa od expedície, ale už nenapíšu, že expedícia trvá 9 dní. Veľmi pomalé dodanie.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše hodnocení, jelikož u Vaši objednávce nedošlo k žádnému pochybení.
    Objednávku jsme Vám potvrdili dne :

2022-08-10 10:56:22Vážený zákazník,

- objednávka byla odeslána na pátý pracovní den. Měl jste připlacenou rychlou dopravu a to znamená rychlejší doručení od expedice k Vám domů. Dostupnost produktu to nijak neovlivní.

INGRAM.SK

Celkovo obchod neodporucam. Nikdy mi tento eshop nebol sympaticky, teraz som vsak podlahol dobrej cene voci konkurencii. Objednavku som zrusil, odvolavajuc sa na to, ze nevedia dodrzat vlastne VOP a ani dobu dodania deklarovanu pri samotnom produkte. Storno som zacal riesit az po zachyteni clanku, ze tento eshop ma problemy a kopec negativnych recenzii. zial tie som si precital aj ja az po objednavke.

Jedine plus bolo, ze helpdesk komunikoval cez email. Aj ked raz celkom arogantne, ze este su v termine. Ked uz vybehli z casu a napisal som im, ze rusim objednavku, dosiel uz len potvrzdujuci email ze objednavka zrusena.
    Pneiaze som uz dostal spat, takze som asi ten statsnejsi, avsak som im tiez dal ultimatum 3 dni, inak ze v opacnom pripade SOI a ostatne organy.

Zhrnute, radsej sa vyhnut tomuto eshopu a tych par euro najblizsie radsej dam overenemu obchodu, nez aby som riskoval taketo problemy.
    Minimum je 0,5 hviezdicky, davam 1,5 len kvoli tomu, ze komunikovali cez email a nakoniec mi rychlo prisli rychlo peniaze spat.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení, protože sám uvádíte, že vše proběhlo bez komplikací. Rozhodl jste se pro storno pouze z důvodu článku, který neměl s Vaši objednávkou nic co dočinění. Každopádně po Vaši žádosti proběhlo storno a i klasická refundace jako u všech zákazníků. Nemáme důvod zadržovat finance našich zákazníků.

Děkujeme za Váš čas a pochopení.

• Dobré ceny

Slabá komunikácia zo strany predávajúceho.
    Strohé odpovede.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše hodnocení, že jste nebyl spokojen co se týče komunikace. Prověřovali jsme helpdesk a na veškeré své e-maily jste obdržel odpověď. Budeme velmi rádi, když nám objasníte Vaši nespokojenost na : [email protected]
    Rádi Vaši objednávku dořešíme ke spokojenosti.

Přejeme hezký den,
    INGRAM.SK

Pred objednaním reproduktoru som si prehliadol recenzie obchodu. V mojom prípade musím povedať, že to bolo korektné. V podstate do 5 pracovných dní som mal reproduktor doma. Hneď prvý pracovný deň ma e-shop kontaktoval e-mailom, že doručenie môže trvať dlhšiu dobu a či som ochotný počkať.
    Bežne je pre mňa prioritou rýchlosť dodania a cena. Takže nemám čo vytknúť, za tú cenu som bol ochotný počkať týždeň.

Vážený zákazníku,

těší nás Vaše kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
    Budeme se těšit na příště.

• ceny
    • momentalne asi (vacsie) skladovo/dodavatelske problemy, vyriesene promptnou komunikaciou zo strany obchodu, dokonca som bol urgovany o odpoved
    • tovar prisiel po naskladneni v dohodnutom termine
    • momentalne asi (vacsie) skladovo dodavatelske problemy

Z obchodu som viackrat uz objednaval absolutne bez najmensich problemov, tak som recenzie necital. Po precitani by som pravdepodobne neobjednal, ale nastastie v mojom pripade to nakoniec dopadlo dobre. Verim ze pracuju na rieseniach vsetkych problemov.

Vážený zákazníku,

velmi si ceníme kladného hodnocení obchodu.
    Na termínech aktivně pracujeme, aby byly do budoucna co nejkratší.

Děkujeme a přejeme krásný den,

• Schránková firma
    • Rozlúčte sa s reklamáciou
    • Komunikácia

Nenakupujte tu a nenalette na nízku cenu. Pozdejšie to budete ľutovať. Nikto vám nebude dvíhať a keďže sa jedná o schránkovú firmu, spolu s ich GIGASTORE.sk , môžete klopať akurát tak na SOI a Vášmu právnikovi.

• dobre ceny
    • dllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa cakacia doba

ceny su super, no ked vam treba nieco urgentne tak tento eshop nie je cesta. ak cas dodania nie je kriticky je to ok

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní hodnocení neboť u Vaši objednávky nedošlo k žádnému pochybení.
    Do objednávky se nám připsala platba a tudíž den proběhlo potvrzení objednávky s termínem vyexpedování :

2022-07-29 14:28:34 Vážený zákazník,

- expedice proběhla přesně na pátý pracovní den tj.2022-08-05 08:50:39 I - Expedícia

Přejeme krásný den,

• absolútne ŽIADNA výhoda
    • nevýhoda je, že vôbec môže existovať a fungovať tento pseudo obchod a klamať ľudí

Týmto by som chcel varovať všetkých, ktorí zvažujú kúpu tovaru cez tento internetový obchod. A to z dôvodu, že zákazníka klamú, zavádzajú a nedodržujú lehoty dodania, čiže ani vlastné obchodné podmienky. A ako čerešnička na torte je ich INFOLINKA, na ktorú ak sa človek vôbec dovolá, tak zavádzajú a klamú aj tam.
    A teraz opíšem našu situáciu:
    Na stránke bol písaný tovar skladom a doručenie do 5 dní (vravíme si ok, aj keď som zvyknutý na rýchlejšie dodanie keď je tovar skladom). Takže tovar objednaný 13.7.2022, zaplatený 14.7.2022. V potvrdzujúcom maily, už bolo uvedené doručenie 7 až 14 dní (akože čo?....vravíme si zase ok, už počkáme keď je to zaplatené). Prešlo 18 dní od uhradenie, teda 1.8.2022 a žiadna informácia z ich strany, tak sme tam volali, na Xtý raz sa nám to podarilo a požiadali sme o stornovanie objednávky. Samozrejme prišiel nám mail, že tovar nieje možné stornovať, že už je na ceste k nim. Na ceste k nim????? To akože myslia vážne???? A nedá sa stornovať, keď vlastne nedodržali svoje obchodné podmienky? To ako kde žijeme, toto sa hádam nedeje niekde Uzbekistane takýto prístup ku zákazníkovi. No a dnes je 3.8.2022 a dalšia čerešnička na torte je ich prístup na INFOLINKE, dnes sme sa tam dovolali a podotýkam slušne sme sa chceli informovať o dalšom postupe a upozorniť ich, že porušujú podmienky......ich odpoveďou bolo zloženie telefónu a už nedvíhajú....TAKŽE BACHA NA NICH ĽUDIA. Podotýkam, že dnešným dňom podávam na ich postup podnet na SOI. A v prípade nedoručenia zásielky do konca týždňa, podávam aj trestné oznámenie.

INGRAM.SK

• Klamanie, zavádzanie a nedodržanie vlastných všeobecných obchodných podmienok.

Komunikáciu som musel začať ja. Po dvoch týždňoch mi odpovedali že tovar prišlo úplne poškodený, pritom jednalo sa o kabloch (niečo ako predlžovačky), ale na dotaz ohľadne typu poškodený neodpovedali.
    Po 5 týždňoch mi na otázku ohľadne objednávky odpísali že "Momentálně se potýkáme s logistickými problémy ze strany dodavatele, proto nejsme schopni s přesností určit termín vyexpedování Vaši objednávky. Objednávka je skladem u dodavatele, kdy čekáme pouze na zaslání do našeho expedičního skladu." Deň nato odpísali že "velmi nás to mrzí, ale objednaný produkt je úplně vyprodaný a aktuálně nemáme ani přibližný termín naskladnění.

Dúfam že iní majú lepší príbeh.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost. U dodavatele bohužel docházelo k posunům z důvodu logistického problému. Jakmile produkty byly zaslány do expedičního skladu tak došlo k poškození při přepravě, kdy krabice s produkty byla značně znehodnocena. Na nové kusy bohužel dodavatel neměl termín, proto se objednávka na Vaši žádost stornovala a refundace proběhla dne 11.8.2022.

Omlouváme se za komplikace při Vaši objednávce.

• Nízke ceny
    • Doteraz mi tovar ali len neposlali i ked podla internetovej stránky ho mali poslať do 14 dní...

Nie, uz nikdy viac nenakupujem.

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní hodnocení. U objednávky došlo k posunu termínu expedice z důvodu logistického problému ze strany dodavatele. Za toto pochybení jsme se Vám omluvili s kompenzací ve formě slevového kupónu.

Budeme dělat maximum, aby se tato zkušenost již neopakovala.