• + až veľmi rychle vybavenie objednávok
    • - asi komunikácia s kuriérskou službou

-tažko posúdiť, negatíva na obchod asi žiadne, skor ta komunikácia s kuriérom, z toho som sklamaný.

-Uvideol som pri objednavaní čas a deň kedy nebudem zastihnutelný, samozrejme ze kuriér ma kontaktoval presne v ten den a snahu doručiť zasielku na inu adresu som cez telefon nepozoroval. Do dnes sa mi nikto neozval a tym padom zasielku som nedostal.

Vážený zákazik,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka.Co sa týka kurierkej spoločnosti je to etxerná firma čiže my odovzdáme baliček firme GLS a ona už zabezpeči dopravu od Nás k Vám zatial neboli s kurerskou firmou neake väčšie problémy.Už sme Vám pisali a veci dáme doporiadku.Este raz sa ospravedlnujeme aj v mene prepravcu.Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• serioznost
    • zatial neviem o nich

odporucam

Vážený zákazik,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

s pozdravom tim autodoplnky.co

milý a ochotný personál, rýchle dodanie tovaru

s pozdravom tim autodoplnky.co

absolutne ziadny kontakt na predajcu v poste objednavky kam sa obratit v pripade otazok. absolutne ziadne informacie o dodani aj ked mala expedovat objednavka na druhy den este stale nedorazila a nic o nej neviem!

Dobrý den prajem.

Vaše hodnotenie Vám musim vyvrátit a označit ho celé ako uplné klamstvo.Som presvedčený že niekto si objednal u Nás obal ne pneumatiky ktorý mame ovšem skladom.Konkrétne pod menom Jan Husak zasielka od Nás odišla 9.12.2013 v den objednania si tovaru.Ako dokaz posielam cislo zaisleky Podacie číslo
    WA003918145SK.
    P.S.Co sa týka kontaktu tak je uvedené cislo asi na 1/3 stránky:D

Aj takýmtok sposobom sa podniká na Slovensku ked Konkurencia robi fiktívne ovbjednávky a následne piše na Herueku klamstvá.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• dobré ceny, kvalita a rýchle dodanie

Dobré ceny,rýchle dodanie tovaru,ochota zo strany obchodu skrátka super.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• prehlad o stave objednávky aj cez telefonický kontakt,
    • záujem o dosiahnutie spokojnosti zákazníka, slušné vystupovanie a dodržanie termínu
    • nič čo by stálo za reč

Tento obchod môžem osobne odporúčať

• spoľahlivosť,komunikatívnosť,rýchly servis

Bola som veľmi milo prekvapená keď som si v stredu objednala autopoťahy a vo štvrtok som ich už mala doma. Ešte som aj dostala darček. Stránku odporúčam

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Ocenujem ochotu pracovnikou,super komunikacia,rychla komunikacia so zakaznikom,jediny pre mna fakt OK eshop
    • Nic

Uz len tesit sa z tovaru :-)

• Super prístup
    • Rýchla odpoveď na všetky otázky
    • Expresne vybavenie objednávky
    • a ešte ráz super komunikácia a ochota pri riešení objednávky
    • Vrelo odporúčam
    • Maximálna Spokojnosť :)
    • Nič !

Super eshop :)

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Autorohože na KIA Sportage automat som obdržala v riadnom čase a najviac ma teší že sedia perfektne. S obchodom som spokojná, skvelí prístup, dobrá komunikácia , ochota poradiť. Ceny prijateľné, tovar dovezený na čas.
    • nič negatívne

Spokojnosť na 100% a odporúčam.

Vážená zákaznička,

s pozdravom autodoplnky.co