• Dobré ceny majú

lebo majú dobry tovar,a super ceny,a odporúcám kazdému

Vážený zákazik,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Siroky sortiment

Super komunikacia
    Siroky vyber produktov

• rýchle dodanie,vyber

• Super ceny..
    • Trocha zla orientacia na stranke

Odporucam

• rýchlosť

odporúčam

• dobry vyber tovaru
    • ziadne

tento obchod je velmi dobry taktiez aj ceny su dobre,komunikacia tiez dobra

• Dobra komunikácia a seriózny

Vrelo odporúčam

Vážený zákazik,

• Foto produktu nezodpovedalo realite, ale pri tolkych verziach sa to asi ani neda.

Rychlost dodavky.

• dobrá cena
    • komunikácia

obchod odporúčam rýchle dodanie dobrá komunikácia

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Rychle dodanie tovaru, dobra cena

Odporúčam

s pozdravom tim autodoplnky.co

• cena komunikácia a kvalita tovaru.

Ok.dik

• Výborné ceny
    • neviem

Dobrý nákup

s pozdravom tim autodoplnky.co

• dobra cena a rýchlosť dodania

seriózne jednanie, rýchle doručenie

• Rychle dorucenie az domov
    • Posielate znehodnoteny tovar

Objednal som si gumove rohoze do auta. Nechapem preco ste zvolili uchytenie vsetkych styroch rohozi na jeden vesiak. Takto je kazda z nich zbytocne prederavena na dvoch miestach koli uchyteniu dvoma plastovymi skrutkami.
    Na zaciatku som z toho bol dost znechuteny, myslel som, ze tovar poslem spat, ale potom som si povedal, ze koli 27 euram sa mi neoplati uhradzat dalsie poplatky za postovne.
    Odporucam vam zmenit system uchytenia.. Ved aj tak to doslo zabalene v ciernom vreci. Prave koli tomu by som vahal s odporucanim obchodu mojim znamym aj ked som v otazke vyssie uviedol, ze by som odporucal vas obchod, kedze beriem do uvahy, ze tie gumove rohoze nevyrabate vy.
    Dakujem

Vážený zákazik,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, aj vdaka takýmto hodnotenia sa stále zlepšuje a vychytáva tovar.Sám hovoríte že my autorohože nevyrábame ako Nám ich vyrobca dovezie take sa predávaju koncovému zákaznikovi.Dáme podnet na to aby vyrobca rohože neposielal na vešiakoch dovod prečo sa dávaju autorohože na vešiak je uskladnenie v sklade pre predajcov by bolo neunosné platit velké skaldové pristory a preto sa autorohože či už je to od výrobcu Rezaw-plas,Rigum,Guzu, dávaju na vešiaky.

s pozdravom tim autodoplnky.co

Pomer "výkon - cena" veľmi dobrý. Všetko prebehlo ako bolo dohodnuté, bez problémov.

• prehľad, spoľahlivosť

zdal sa mi dobrý a nesklamal som sa