• jediné pozitívum, že bol doručený tovar
    • - nesprávny tovar
    • - žiadne informácie
    • - zavádzanie
    • - a klamstvo v odpovedí na recenziu

Neklamte prosím Vás! Nedostal som ani len potvrdzovací email, že ste prijali objednávku, žiadne info o priebehu ani o doručení. A mali ste aj t.č. aj email. A už vôbec ste sa ma nepýtali či môžete poslať iný typ, ani mailom ani telefónom. Ste totálne nespoľahlivý obchod a ešte tu zavádzate ľudí. Doteraz ste moja najhoršia skúsenosť pri nákupe cez internet.

• Nepotvrdili objednávku, neinformoval o priebehu dodania, nemožnosť dodania cez poštu. Slabá komunikácia. Nesprávne dodaný tovar. Objednal som si iný typ ako som dostal

Rohože sú znehodnotené uchytením asi od výrobcu, zato síce nemôžu, ale keby som vedel tak si to neobjednám, ako keby to nemohlo byť inak balené

Dobrý den

Ospravedlňujem sa za nedorozumenie ale v našej spoločnej mailovej komunikácii sme sa bavili o autorohožiach a vy ste ich odsuhlasili tak som myslel že považujeme vec za vyriešenú.

s pozdravom Autodoplnky.co

• zatial žiadne
    • cele to je jedna velka slabina

tu nieje čo zhrnať

• dobry vyber doplnkou
    • dodanie tovaru

uspokojujici

Vážený zákazik,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• skvelú a rýchlu komunikáciu
    • na stránke je uvedený produkt ako "na sklade", čo nie je vždy pravda, ale zákazníka ihneď kontaktujú s vysvetlením a upresnením informácie.

Super, odporúčam.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• vyhodna cena,dobra komunikacia.dobra skusenost
    • strata faktury ale okamzite dodanie 1. triedou
    • chyba na SLovenskej poste..

Ak budem kupovat nosic tak znovu cez vas,ODPRUCAM !!
    spokojny s komunikaciou.

• rýchlosť, od objednávky po dodanie tovaru to bolo do 24 hodín

cena, rýchlosť dodávky

• Kvalita
    • Flexibilita
    • Nepostriehla som

Oslovila ma cenová ponuka, kvalita tovaru, dizajn na foto

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Velmi ochotny, odborny a prijemny pristup.
    • Rychla dostupnost a kvalitny tovar.
    • Velmi rychle dodanie.

Urcite odporucam nakup, bola som maximalne spokojna, tovar mi bol velmi rychlo doruceny a som s nim velmi spokojna. Dakujem.

• Kvalita,flexibilita

Určite sa Vam oplatí nakupovať v tomto shopoe,kvalita,za super ceny a skvela komunikacia

s pozdravom tim autodoplnky.co

• nepresné údaje o tovaroch

odporúčam,až na malé nedostatky v popisoch tovaru

• rychlost dodania
    • neviem o žiadnych

super!určite odporúčam

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Nie su dodane informacie o odoslani a to je naprd.

Reakcia obchodu AUTODOPLNKY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Vždy pred odoslani balíčka zasielame sms-spravu a UPS služba posiela den donášky dalšiu sms kde Vás informuje o doručení.

• Prehľadná stránka

Vážený zákazik,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• rychlost
    • nic

dobra cena

• Výber tovaru z domu.
    • Nebola som si istá či si vyberám správny typ kobercov

Bola som spokojná,sedia ako uliate.

s pozdravom tim autodoplnky.co

Dna 19.6. 2014 som si objednal vaňu do kufra na automobil Škoda Felicia Combi. Do dnesneho dna mi tovar nebol doruceny, aj ked ste mi dna 27.6. 2014 poslali sms,ze tovar bude doruceny do 24 hodin. S pozdravom nespokojny zakaznik

Dobrý den

Ospraveldnujeme sa za nedorozumenie ale celý problem bol v tom že na objednávke bolo uvedené zle čislo na mobil takže zasielku na UPS kurier doručil naspet a následne sme poslali tovar s dobrý čislom preto sa celý proces doručenia predlžil.

• Rýchle jednanie a dodanie
    • Lebo ponúkal tovar ktorý som potreboval
    • Nie su

Ponúkali tovare ktorý som potreboval
    Skúsenosti dobré
    Odporúčil by som ho ostatným
    Rýchle dodanie

Lebo to neponukal nikto

s pozdravom tim autodoplnky.co

• prehladnost stranky a rychlost dodania
    • neviem,bol to moj prví nakup

zatial som spokojny