• tyzden cakam na tovar a stale nic .....

uz tyzden cakam na tovar.... tvrdia ze ho nemaju, ale na stranke je napisane SKLADOM ....
    keby som vedel tak ho ani neplatím ....

Ku kazdej objednavke darcek - to nie

Obchod odporúčam, bezproblémové objednávanie a dodanie.

Reakcia obchodu AUTODOPLNKY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Dobrá Cena.
    • Dĺžka dodacej doby.

Odporúčam.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Obchod v mieste bydliska, možnosť osobného odberu.....
    • Objednal som si rohože od výrobcu GUZU ( gumárny Zubří ) vo farbe antracit (tmavo šedá) - tieto boli ponúkané aj vyobrazené v ponuke. Dodané boli rohože značky Rigum v čiernej farbe, navyše bez fixačných spôn. Rohože som si ponechal, ale nie som spokojný s farbou, ani s presnosťou, koberce po nasadení na fixačné kolíky ostávajú zvlnené ( rozteč fixačných otvorov je väčšia ako u originálnych kobercov asi o 5 mm ).

Obchod sa nachádza v Trenčíne, tak so uvítal možnosť osobného odberu.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• "AUTOPOŤAH CARBON červené + Darček k objednávke"
    • neviem o aký darček sa jedná v balíku nič nebolo, radšej tam nepíšte nič.

• Mali co som potreboval
    • neviem

Ak je tovar na sklade, rychle dodanie

s pozdravom tim autodoplnky.co

Komunikácia so zákazníkom na bode mrazu. Po objednaní sa týždeň nič nedialo, naraz volal kuriér, že je o desať minút u mňa. Eshop sa ale neobťažoval nijak ma kontaktovať o expedícii.

Dobre ceny

s pozdravom tim autodoplnky.co

NAMIESTO OBJEDNANEHO TYPU 560410054 ZASLALI TYP 560408054 ROZDIEL VO VYSKE 15 MM NUTNOST VYPODLOZENIA

super super super

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Strašne dlhá dodacia doba.....10 dní a ešte stále nemám objednaný tovar a ani informacia kedy bude dodaný....

• Rychlost doručenia zasielky dobra ponuka

• Prehľadnosť
    • Dobrý sortiment
    • Zlá komunikácia.
    • Nedodržanie odoslania zásielky.

Zmeniť komunikáciu a prístup k objednávkam.
    Prehľadnosť a sortiment tovaru dobrá.
    Obchod odporúčam aj ostatným

• Autopotahy su kvalitne, presne take ako na obrazku, s komunikaciou, ale aj s dopravou som bola nadmieru spokojna. Odporucam!

Odporucam tento obchod

• dobré ceny

s pozdravom tim autodoplnky.co

Objednal som si produkt proti zahmlievaniu okien v aute zn Foggystop a poslali mi uplne inu znacku vyrobku.Akoze pekny odrb na zakaznika.Clovek si vyberie znacku vyrobku podla recenzii na nete a aj tak mu to nieje nic platne,nakolko eshop si aj tak posle vyrobok podla seba. Max nespokojnost.

Reakcia obchodu AUTODOPLNKY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• široký výber rôznych potrieb do auta a dobré ceny

Asi nebola aktualizovaná internetová stránka obchodu, pretože tovar ktorý mali na stránke zobrazený (a ktorý som si objednala ) bohužial už nemali v ponuke. Ospravedlnili sa mi mailom. Ceny v obchode sú fajn - možno vyskúšam nabudúce.

• Rychle dodanie
    • Ochota
    • Ziadne

Urcite odporucam
    Kvalita,rychlost,ochota

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.