• Obchod v mieste bydliska, možnosť osobného odberu.....
    • Objednal som si rohože od výrobcu GUZU ( gumárny Zubří ) vo farbe antracit (tmavo šedá) - tieto boli ponúkané aj vyobrazené v ponuke. Dodané boli rohože značky Rigum v čiernej farbe, navyše bez fixačných spôn. Rohože som si ponechal, ale nie som spokojný s farbou, ani s presnosťou, koberce po nasadení na fixačné kolíky ostávajú zvlnené ( rozteč fixačných otvorov je väčšia ako u originálnych kobercov asi o 5 mm ).

Obchod sa nachádza v Trenčíne, tak so uvítal možnosť osobného odberu.

Reakcia obchodu AUTODOPLNKY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi za každého spokojného zákazníka. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

s pozdravom tim autodoplnky.co

NAMIESTO OBJEDNANEHO TYPU 560410054 ZASLALI TYP 560408054 ROZDIEL VO VYSKE 15 MM NUTNOST VYPODLOZENIA

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Strašne dlhá dodacia doba.....10 dní a ešte stále nemám objednaný tovar a ani informacia kedy bude dodaný....

Objednal som si produkt proti zahmlievaniu okien v aute zn Foggystop a poslali mi uplne inu znacku vyrobku.Akoze pekny odrb na zakaznika.Clovek si vyberie znacku vyrobku podla recenzii na nete a aj tak mu to nieje nic platne,nakolko eshop si aj tak posle vyrobok podla seba. Max nespokojnost.

Reakcia obchodu AUTODOPLNKY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

s pozdravom tim autodoplnky.co

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Komunikácia

Kúpte inde,nekomunikujú

• Neprišiel mi darček ktorý tak veľmi tu opisujete,ďalšie klamstvo

• Nevedia čo predávajú.

Riadne si overte, čo objednávate.

• slušné ceny
    • predávajú neoverený tovar, resp. pošlú vám niečo čo ste si neobjednali

Objednané 3D gumené rohože do Škoda Roomster, sada 4 ks, výrobca Brillant.
    Dodaná sada 5-tich kusov, nejakého ruského výrobcu, zadné rohože boli rozmerovo zlé.
    Tovar bol vrátený.
    Obchod neodporúčam.

• Nepotvrdili objednávku, neinformoval o priebehu dodania, nemožnosť dodania cez poštu. Slabá komunikácia. Nesprávne dodaný tovar. Objednal som si iný typ ako som dostal

Rohože sú znehodnotené uchytením asi od výrobcu, zato síce nemôžu, ale keby som vedel tak si to neobjednám, ako keby to nemohlo byť inak balené

Dobrý den

Ospravedlňujem sa za nedorozumenie ale v našej spoločnej mailovej komunikácii sme sa bavili o autorohožiach a vy ste ich odsuhlasili tak som myslel že považujeme vec za vyriešenú.

s pozdravom Autodoplnky.co

• zatial žiadne
    • cele to je jedna velka slabina

tu nieje čo zhrnať

• Nie su dodane informacie o odoslani a to je naprd.

Reakcia obchodu AUTODOPLNKY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Vždy pred odoslani balíčka zasielame sms-spravu a UPS služba posiela den donášky dalšiu sms kde Vás informuje o doručení.

• Prehľadná stránka

Vážený zákazik,

s pozdravom tim autodoplnky.co

Dna 19.6. 2014 som si objednal vaňu do kufra na automobil Škoda Felicia Combi. Do dnesneho dna mi tovar nebol doruceny, aj ked ste mi dna 27.6. 2014 poslali sms,ze tovar bude doruceny do 24 hodin. S pozdravom nespokojny zakaznik

Dobrý den

Ospraveldnujeme sa za nedorozumenie ale celý problem bol v tom že na objednávke bolo uvedené zle čislo na mobil takže zasielku na UPS kurier doručil naspet a následne sme poslali tovar s dobrý čislom preto sa celý proces doručenia predlžil.

s pozdravom tim autodoplnky.co

absolutne ziadny kontakt na predajcu v poste objednavky kam sa obratit v pripade otazok. absolutne ziadne informacie o dodani aj ked mala expedovat objednavka na druhy den este stale nedorazila a nic o nej neviem!

Dobrý den prajem.

Vaše hodnotenie Vám musim vyvrátit a označit ho celé ako uplné klamstvo.Som presvedčený že niekto si objednal u Nás obal ne pneumatiky ktorý mame ovšem skladom.Konkrétne pod menom Jan Husak zasielka od Nás odišla 9.12.2013 v den objednania si tovaru.Ako dokaz posielam cislo zaisleky Podacie číslo
    WA003918145SK.
    P.S.Co sa týka kontaktu tak je uvedené cislo asi na 1/3 stránky:D

Aj takýmtok sposobom sa podniká na Slovensku ked Konkurencia robi fiktívne ovbjednávky a následne piše na Herueku klamstvá.