Kupovala som v tomto obchode prvý krát.Maximalna spokojnosť.Seriozny pristup.Jednoznačne odporučam.

Vážená pani Katka,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie a spätnú väzbu. Sme nesmierne radi, že ste bola s nákupom a našim prístupom spokojná.

Vaše Zlaťáky

Nákup prebieha vždy spoľahlivým spôsobom ... od objednávky cez osobné vyzdvihnutie tovaru v Bratislave v kamennom obchode ...

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie a Vašu priazeň. Budeme i naďalej usilovať o dodržiavanie spoľahlivého a profesionálneho prístupu.

Vaše Zlaťáky

Výhodou pre mňa je, že si doma môžem vybrať a pride mi to domov, môžem povedať, že precízne zabalené.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom a predovšetkým precíznym spôsobom balenia nadmieru spokojný.

Vaše Zlaťáky

• Bol som aj v iných, kde sa ani nedá dostať lebo sa tvária ako špeciálne kancelárie. Vy mate predajňu, kde sa dá pozrieť, porozmýšľať,

Vaše Zlaťáky

Tovar som si bol vyzdvihnut v kamennej predajni , kde mi bolo vysvetlene ako sa mam zakupeny tovar starat, aby nedoslo k jeho znehodnoteniu. Som velmi spokojny s pristupom aj rychlostou dodania. Odporucam.

• Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia

Je pravda že pri prvom skušobnom nákupe som mal zadrhel v počtoch dodaného tovaru ale obratom sa to na druhý deň napravilo. Za mňa profesionálny prístup. Dúfam že to tak aj ostane.

• Všetko bolo OK

Vážený pán Emil,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie.

• Obchod v centre Bratislavy

nedá sa platiť kartou

• Odporucam

Vážený pán Pavol,

Vaše Zlaťáky

Bol tom môj prvý nákup - treba opraviť telefónne čísla v kontaktoch, operátor hlási neexistujúcu stanicu

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našej spoločnosti spokojný. V prípade telefonického kontaktu neevidujeme chybu na našej strane. Prosím skontrolujte či zadávate telefónne číslo správne
    +421 220 570 750.

Vaše Zlaťáky

• Rýchle doručenie, tovar bol v poriadku.

Vaše Zlaťáky

• Kvalitný tovar, dobrý popis diskrétne dodanie
    • Trošku dlhšia dodacia doba doručenia zásielky, ale tovar bol vždy doručený

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našej spoločnosti spokojný. Ďakujeme za Vaše pochopenie aj ohľadom dodacej doby, pri prudkom zvýšení dopytu sa často krát môžu predĺžiť.

• Extra...

• Rýchle doručenie skvelé zabalene

• velky viber

objednaval son zlatu tehlicku 1 oz , prisla mi tehlička z plamov, tak preto bi som poradil ostatnim kupovat osobne v obchode a ne cez internet. Pred tim som objednaval strieborne mince tak vsetko bolo v pohode, poslali mne aj pero v darcek čo bolo velmi priemne

Reakcia obchodu Zlataky.sk

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše odporúčanie ;)

Vaše Zlaťáky

Som spokojená v každom smere :-).

Reakcia obchodu Zlataky.sk

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše odporúčanie ;)

Vaše Zlaťáky

Nakupujem v zlatakoch od roku 2019. Nikdy nebol žiaden problém. Teraz akurát pri väčšom nákupe striebra musím čakať asi mesiac. Snáď to bude v poriadku.

Vážený pán Stanko,
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu priazeň a odporúčanie. Vaša objednávka bude pripravená k odberu tento týždeň, nakoľko sa jedná o väčšiu objednávku. Akonáhle bude Vaša objednávka pipravená k odberu, budeme Vás ihneď kontaktovať.

Vaše Zlaťáky

• Superrrrrr prístup, skoré dodanie tovaru. Veľká výhoda, že sa dá objednať z domova.

Vážený zákazník,
    nesmierrrrrrrne nás teší Vaša spokojnosť :)). Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a odporúčanie.

Prajeme príjemný deň :)

Veľmi dobre

Vážený zákazník,
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše odporúčanie ;)

• Serióznosť, spoľahlivosť

Vážený zákazník,
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše odporúčanie ;)