Príjemní, ochotní. Všetko OK.

• hned k dispozicii

Vaše Zlaťáky

Pekná predajňa. Príjemný personál.

Rýchle, kvalitné služby

• rychlost
    • komunikacia
    • vyber

100% spokojnost

• Super
    • Super doručenie

Vaše Zlaťáky

• Osobné vyzdvihnutie objednaného tovaru v predajni nebolo možné - predajňa zatvorená 45 minút pred koncom otváracej doby. Ani telefón nikto nezodvihol.

Vážený zákazník,
    Mrzí nás, že ste si nemohli prevziať objednávku v daný deň. Naša predajňa bola výnimočne v tento deň zatvorená. O tomto stave sme však informovali na našej internetovej stránke celý týžden a rovnako aj na samotnej predajni prostredníctvom oznamu. Pochopiteľne ste sa nemohli ani dovolať nakoľko sa tam už žiadny zamestnanci nenachádzali. Vzniknutá situácia nás mrzí rovnako ako vaše hodnotenie ale spravili sme všetko preto aby sme informáciu zákazníkom poskytli.

Vaše Zlaťáky

Z obchodu nakupujem už niekoľko rokov a zakaždým som max spokojná. Doručenie je rýchle. Môžem len odporučiť.

Vaše Zlaťáky

prijala by som ak by bola minca dodavana v plastovom obale na mince a hned k tomu zaratana cena tohto obalu , dodane v obale ako v sačiku mi to nepride moc vhodne ale inak som spokojna , viem ze na stranke sa predavaju aj puzdra na mince len vyhladavat to a brat po viac kusov neviem , každa minca ma iný rozmer ulahčilo by to , ocenila by som ak by sa minca davala do klasickeho obalu na mince

Vaše Zlaťáky

• Rýchle a úplné vybavenie.

Vaše Zlaťáky

Spokojnosť. Rýchle a spolachlivé dodanie.

Vážený pán Juraj,
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu priazeň a odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našej spoločnosti spokojný a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Vaše Zlaťáky

Väčšinou si tovar vyzdvihnem na predajni, teraz to bolo poštou v pohode

Vážený pán Ľubomír,

• Išlo to dobre

Vaše Zlaťáky

• tovar sa dá vyzdvihnúť osobne v predajni a poprezerať si ostatný vystavený tovar

Vaše Zlaťáky

• Profesionálny prístup a rýchle vybavenie objednávky.

• Množstvo tovaru skladom
    • Rýchle jednanie
    • Veľmi pekne a diskrétne zabalená objednávka
    • Darček k objednávke
    • Prehľadná stránka na e-shope

Určite odporučam.
    Seriózny predajca.

• Parkovisko

Vaše Zlaťáky

• Po odoslaní mojej objednávky, veľmi rýchle vybavenie

Jediná nevýhoda je, že pri odovzdaní objednaných mincí kurierom nemôžem platiť doručovateľovi kartou , ale iba v hotovosti. Pri súčasnom trende platby kartou je to nedostatok a myslím si že aj množstvo objednávok je ovplyvnený týmto nedostatkom. Hlave množstvo objednaného tovaru. Peter Kvetňanský.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našej spoločnosti spokojný a tešíme sa na ďalšiu objednávku. U kuriéra slovenskej pošty je však možné platiť aj platobnou kartou, nakoľko kuriéri disponujú platobnými terminálmi. Pokiaľ vám to kuriér neumožnil, pravdepodobne sa jednalo iba o individuálny problém.

• Možnosť uloženia na pošte
    • Platba dobierkou

Maximálna spokojnosť, v prípade nejasností v objednávke, ma hneď kontaktovali pre upresnenie.

Vaše Zlaťáky

Som veľmi spokojná, rýchle dodanie, cenovo výhodné. Určite v budúcnosti využijem k nákupu tento obchod.