• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 týždňami

dobre ceny, skladove zasoby vacsinou v centralnom sklade,ale z neho je dodavka 5-7dni

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom a našim prístupom plne spokojný. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 3 týždňami

Prvotriedny servis a profesionalita. Odporucam. Maximalna spokojnost.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom a našim prístupom maximálne spokojný. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Ok

Vážený pán Rado,

• 100%

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 1 mesiacom

Dobré ceny. Doručenie by mohlo byť anonymné - mohol by byť uvedený iný názov odosielateľa, z ktorého by nebolo evidentné, čo je obsahom balíka.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom a našim prístupom spokojný. Ďakujeme za Váš podnet a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• OK

• Obrovský výber
    • Rýchle doručenie
    • Fajn ceny
    • Vysoké poštovné

Po prvej skúsenosti s obchodom som nakúpila znova. Neľutujem, pretože výber je vynikajúci. Doručenie hneď na druhý deň od objednania. Určite to neboj môj posledný nákup v tomto obchode

Vážená pani Zuzana,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bola i s ďalším nákupom maximálne spokojná. Veríme, že aj pri ďalšom nákupe budete s našimi službami a prístupom rovnako spokojná.

Ďakujeme.

• Perfektná ochota s spolupráca

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom a našim prístupom spokojný. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• Prehladná stránka
    • Vždy aktualizované ceny
    • Perfektný pristup
    • Široký výber

Určite vrelo doporučujem topka.

Vážený pán Marek,

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 1 mesiacom

14.11.som sa telefonicky dotazoval či finančná čiastka ktorú som zaslal 6.11.k vám prišla na účet.Máte zrejme veľa objednávok,uspokojil by som sa keby ste mi mailom potvrdili dobu kedy ste dostali f.na váš účet. Tak som nevedel či prevod prebehol.Proti ďalšiemu priebehu obchodu nemám námietky.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom a našim prístupom plne spokojný. Potvrdenie o pripísaní Vašej platby Vám bolo zaslané dňa 7.11.2018 o 9:58 prostredníctvom e-mailu.

Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Korektný prístup.

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 mesiacmi

• po kazdej stranke spokojnost

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 mesiacmi

pekná a prehľadná stránka, promptne a kvalitne vybavená objednávka

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 mesiacmi

Bol to moj prvy nakup tovar zatial nedorazil ku mne

Vážený pán Pedro,
    ďakujeme za Vaše odporúčanie. Vaše objednávky Vám boli ihneď po naskladnení odoslané formou dobierky, o čom ste bol náležite informovaný e-mailom a taktiež Vám boli odoslané trackovacie čísla zásielok. Zásielky však neboli prevzaté a boli nám vrátené. Pre opätovné odoslanie vrátenej zásielky už zásielky neodosielame formou dobierky, ale zasielame len uhradené objednávky. Na Vašu žiadosť sme Vám preto zaslali faktúry, ktoré žiaľ neboli do doby splatnosti uhradené. Z tohoto dôvodu Vám boli objednávky vystornované a ďalšie objednávky Vám budú spracované len za základe uhradenej zálohovej platby.

Ďakujeme za pochopenie.

• Dobrá, rýchla komunikácia

Vážený pán Róbert,

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 mesiacmi

• Dlhšia doba od objednávky k termínu dodania.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a za Vaše odporúčanie. V prípade enormného dopytu po drahých kovoch sa dodacie lehoty môžu o pár dní predĺžiť. Veríme, že nám zachováte priazeň a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 mesiacmi

• Kvalitny, usluzny a profesionalny personal

Vážený pán Slavomír,

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 2 mesiacmi

Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.4.2 OP Heureka.

• nakúpil v obchode Zlataky.sk pred 3 mesiacmi

• Ochota a ústretovosť