Zlataky.sk

134 recenzií z celkového počtu 157 hodnotení

• 93 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 4,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Zlataky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Zlataky.sk

Andrej

Pridané: 18. februára 2018

• Ochotná obsluha v kamennej predajni
  • Skvelé ceny

Vážený pán Andrej,
veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a našeho prístupu k zákazníkom. Sme radi, že ste bol s nákupom spokojný a veríme, že i naďalej budeme pre Vás spoľahlivým partnerom. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Tomas

Pridané: 15. februára 2018

• Skvela ponuka
  • Lokalita kanennej predajne
  • Dostupnost tovaru
  • Nič

Vážený pán Tomas,

Pridané: 13. februára 2018

• Solídne a dôveryhodné jednanie.

Veľmi jasné jednanie, bezproblémový nákup.

Vážený zákazník,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú reakciu a za Vaše vrelé odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom a našimi službami maximálne spokojný. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Pridané: 22. januára 2018

Dostupnosť obchodu a osobný prístup

Vážený zákazník,
ďakujeme za Vašu spätnú reakciu a za Vaše odporúčanie. Sme radi, že ste bol s nákupom spokojný a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

roman

Pridané: 19. januára 2018

• siroky vyber
  • t

tovar na stranke uvedeny ako skladom , je skladom ale niekde u vzdialeneho dodavatela . klasika .

Vážený pán Roman,
je skutočne pravdou, že obe mince z Vašej objednávky boli v okamžiku vytvorenia Vašej objednávky skladom. Vzhľadom na to, že naša spoločnosť disponuje viacerými skladmi v ČR a SR, je nutné v detaile produktu zistiť, na ktorom z našich skladov sa daný produkt nachádza. V tomto prípade bola jedna z mincí skladom a druhá bola skladom na našom centrálnom sklade v Prahe. Žiaľ do doby pripísania Vašej platby došlo k vypredaniu mince v Prahe, a preto sme museli mincu objednať.

Za toto nedopatrenie sa ospravedlňujeme.

Vilko

Pridané: 17. januára 2018

• Výhoda obchodu je tá,že ponúka najväčší výber mincí na internete aký som našiel.
  • Napríklad niektoré mince spevákov sa mi zdajú predražené.
  • Dodacia lehota trvá trocha dlho,

Vážený pán Vilko,
ďakujeme za Vaše odporúčanie. Naša spoločnosť skutočne disponuje najširšou ponukou investičných a zberateľských produktov z najznámejších celosvetových mincovien či rafinérov. U Vami objednaného produktu bola uvedená doba dodania 15 pracovných dní, takže v tomto termíne Vám bude Vaša objednávka dodaná.

Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Pridané: 30. novembra 2017

• od objednavky az po dorucenie som bol spokojny
  • prehladnost

Pridané: 16. novembra 2017

Som velmi spokojny so sluzbami aj s ponukou tovaru

Zoltán Sz.

Pridané: 5. novembra 2017

• Osobný prístup.
  • Mám pocit, že som tu vítaný, nielen strpený...

Namiesto hodnotenia jeden príbeh. Po prvej návšteve kammenného obchodu v BA som položil online otázku cez live chat. Po českom "úvode" som bol presmerovaný obratom do Bratislavy. V nadväznosti na môj "anonymný" online dopyt mincí ma pani Zdráhalová dokázala "identifikovať", pamätala si moju (dovtedy) jedinú návštevu v obchode (spred 3-4 dní), a vedela okamžite poradiť - teda nadviazať na osobnú komunikáciu. Vyzdvihujem preto osobný prístup.

Vážený pán Zoltán,
veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie našich služieb a našeho prístupu k zákazníkovi. Sme radi, že ste bol s nákupom spokojný a veríme, že i naďalej budeme pre Vás spoľahlivým partnerom. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Ali

Pridané: 5. novembra 2017

Nakupoval som v Čechách a na dobierku, teraz to mám bližšie a aj s osobným odberom.