• Velmi zla, vlastne ziadna komunikacia.
    • Zavadzanie ohladom terminu dorucenia.

Nereaguju na maily, nefunkcny telefon.

• Nekomunikú
    • Telefón stále vypnutý
    • Zatiaľ mi stále k 10.3. neboli vrátené peniaze aj po rekognícii zo strany obchodu a po informovaní že o žiadosti o vrátenie peňazí vedia a vraj mám očakávať peniaze do 14 dní, podľa obchodných podmienok.
    • 17.2. odpisal obchod, že registrujú moju žiadosť. Odvtedy som bez odpovedi a bez peňazí.
    • Žiadosť o vrátenie peňazí som podával 9.2.
    • Už vyše mesiaca čakám na vrátenie peňazí
    • Neodporúčam

• Ponuka sortimentu ktorý nie je dostupný
    • Slabá komunikácia zo strany eshopu
    • Telefónne čísla prevažne nefunkčné
    • Dlhá doba čakania na vrátenie peňazí

Nenakupovať tu...

• rýchle doručenie
    • rýchla reakcia obchodu aj v prípade výmeny za iný typ

Tovar prišiel na 3. deň od objednania, avšak je pravda, že po prečítaní recenzií na obchod, som to trošku pourgovala emailom. Telefónne čísla sú vypnuté, dá sa dovolať iba do odkazovej schránky.

• Moje skúsenosti sú také, že som si obj. tovar ešte v januári a ani neopísali, ani nedali vedieť, či je tovar na sklade.Pisala som znova vo februári a pýtala som sa ako som na tom, kedy príde obj.a nik sa mi neuračil ani odpísať.

• Personál, ochota rychleho vybavenia

• Taška ako darček
    • Dobré ceny a výber

Tovar som si objednal 2. februára a možno (!) ho dostanem dnes, 28. februára. Počas tejto doby som nedostal žiadne oznámenie o stave objednávky. Ani po opakovaných pokusoch sa mi nepodarilo spojiť so spoločnosťou na uvedenom telefónnom čísle. Odpoveď som dostal až po napísaní sťažnosti.

Reakcia obchodu whaat.sk

Dobrý deň, keď ste si objednával túto položku, bola pri nej informácia o dostupnosti minimálne 14 dni. Prosím venujte pozornosť informáciám o dostupnosti.
    Tovar je už na ceste ku Vám

• mali tovar, ktorý som potreboval
    • 3x som písal email, žiadna odpoveď
    • zaplatená objednávka ani po dvoch mesiacoch neprišla (do 14 dní)

Reakcia obchodu whaat.sk

Dobrý deň, zial, tento tovar je dlhodobo nedostupný
    Čakáme na naskladnenie od výrobcu

ani po týždni mi nedošla žiadna odpoveď na moju objednávku, nedvíhajú mobily !!! asi po neustálom bombardovaní na e-mail s vyhraškou kontroly mi odpísali, že tovar nemajú a vrátia mi peniaze ... tak dúfam, že mi aj prídu naspäť na účet ... inak to posuniem ďalej

Reakcia obchodu whaat.sk

Dobry den, mrzi nas Vas pohlad na vec, ale v case objednavania nebol tovar na sklade. Tato informacia bola pri produkte na nasej stranke a ze dodanie bude cca 14 dni. Po 5 dnoch nas kontaktujete, ze nemate tovar, ze nas udate a podobne. Takze ano, boli sme z tohto dovodu nuteni zrusit objednavku a vratit Vam platbu. Pekny den

Tovar objednany, zaplateny prevodom, telefony nedvihaju, na mail neodpovedaju. Doteraz nemam ani peniaze ani tovar a to mali napisane ze tovar mi bude dodany 17.2.

Reakcia obchodu whaat.sk

Lenka, zabudla ste napisat par dolezitych informacii. A to ze ste si urobila objednavku s platbou kartou online. Uhradu ste kartou neurobila. Nikoho ste neinformovala a poslala ste uhradu prevodom. Je samozrejme, ze v takom pripade nemozete ocakavat, ze bude garantovany termin dorucenia. Nenapisala ste nam jediny mail, ze chcete zmenit formu uhrady ani nic podobne. Nam len prisla zrazu neidentifikovana platba, ktoru sme nevedeli priradit. Vasu objednavku vybavime co najskor
    whaat.sk

• Seriozny pristup

Objednam znova

• Dostupnost
    • Rychlost a cena

• Garantovaný termín doručenia tovaru bol zo strany obchodu dodržaný.

Tovar zatiaľ nemám...

Reakcia obchodu whaat.sk

Pán Pavel, Vaša objednávka bola včera expedovaná s dnešným doručenim. Chodí od nás do mailu aj sprava o expedícii. Pozrite si poprípade zložku Spam.
    Dovodom zdrzania o 3 dni bolo, ze v case objednavania jeden kus z troch z vasej objednavky nebol na sklade.

whaat.sk

• Tovar nebol doruceny

Podla mna su to podvodnici tovar mal dorazit 11.2.telefon maju vipnuty. UZ ho nepreveznem

Reakcia obchodu whaat.sk

Pán Jozef, Vaša objednávka bola včera expedovaná s dnešným doručenim. Chodí od nás do mailu aj sprava o expedícii. Pozrite si poprípade zložku Spam. Nechápeme na základe čoho nás označujete za podvodníkov, tovar Vám bol expedovaný s 1 dňovým oneskorením
    PS: tovar ste si nakoniec prevzal - sme radi ze to dobre dopadlo

• Za tovar som zaplatil, tovar stále nedorazil a ani sa neviem dopátrať k stavu objednávky

• rýchle doručenie