• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

Tovar prišiel poškodený, riešila som to aj s DHL, nikto mi v tejto firme neberie telefón alebo je vypnutý alebo sa ozve odkazovka. DHL im už možno poslala aj kompenzáciu, keďže som riešila s nimi poškodený tovar, ale žiaľ táto firma nereagovala ani na e-mail ani na nič. Radšej si od nich nič neobjednávajte. Pochopila som, že lepšie od odskúšaných väčších firiem ako takto, keďže potom má človek smolu a ostane mu len poškodený tovar.

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 4 týždňami

• mám veľmi zlé skúsenosti ohľadom komunikácie s vybavovaním objednávky. Obchod nereaguje na žiadny email ani na telefón.
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 1 mesiacom

• Po vyše 2 týždňoch od objednania (objednané 30.10.2018 - na stránke píšu, že dodacia lehota zvyčajne do 14 dní), som sa ja ozval, že kedy mi cartridge príde. Pani mi povedala, že to preverí a ozve sa. Dnes je 6.12.2018, doteraz sa neozvala, objednávku som zrušil.
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 3 týždňami

• 0vá komunikácia zo strany obchodu od vytvorenia objednávky ani ťuk a to už je nejaký ten týždeň . Žiadna reakcia na moje otázky ohľadne objednávky . Tovar im stále ukazuje, že je skladom .
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 3 týždňami

Urgoval som stav objednávky, ale nikto mi neodpovedal. Telefonický kontakt je nedostupný...

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 3 týždňami

• Tovar mal byt nasledujuci deň,po vytvoreni objednavky, pripraveny na osobny odber. Ani po tyzdni som nedostala ziadnu spravu, zostrany predavajuceho, o stave mojej objednavky. Kontaktovala som ich mailom, no do dnesneho dna mi neprisla odpoved..

Tovar mal byt nasledujuci deň,po vytvoreni objednavky, pripraveny na osobny odber. Ani po tyzdni som nedostala ziadnu spravu zo strany predavajuceho, o stave mojej objednavky. Kontaktovala som ich mailom, no do dnesneho dna mi neprisla odpoved.. VELMI ZLE.

• Konzolu som zatiaľ neobdržal
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 1 mesiacom

• Kupene sluchatka beats x nefunguju Firma nereaguje na reklamaciu a telefon nedvihaju.
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 1 mesiacom

• Ponúka výhodnejšie ceny ako konkurencia.Rýchle vybavenie objednávky, bezplatná doprava. Ďakujem

• 10 dní po objednavke a tovar čo majú vraj na sklade stále nikde
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 1 mesiacom

• veľmi priaznivé ceny v porovnaní s konkurenciou
    • dlhšie čakacie lehoty
  • nakúpil v obchode whaat.sk pred 1 mesiacom

pred 10. dňami som si objednal tovar hneď zaplatil online a odvtedy nič žiadna komunikácia a keď volám na uvedené čísla ohľadom objednávky pre istotu nikto nezdvihne ani jedno z čísiel . Ale ohodnotiť to je iná káva to vedia poslať mail . Tak nech sa páči ...

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

Objednal som si tovar z e-shopu a obchod mi objednávku zrušil.Dôvod bol, že už ho nemajú na sklade a ani nebudú.Za tovar som zaplatil prevodom.Je to už 16 dní od objednávky a peniaze mi neboli vrátené. IBAN som im poslal na 2 x a neskôr som tam aj volal no bez úspechu.

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

Dakujem pekne za taky obchod ,ked nevedia za 3 (slovom tri) tyzdne zohnat objednany tovar. Vilo Kubik.

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

O zruseni objednavky som sa nedozvedela, nakolko ni prisla (udajne) sprava do spamu. Predtym mi potvrdzovacie maily prisli riadne do dorucenej posty. Objednavka bola vopred zaplatena, pri vyziadani informacie o stave vratenia penazi som sa nie vzdy dovolala a neodpovedali ani na mail. Na vratenie penazi maju 14 dni ale to v akom stave to je, som sa nedozvedela.

spokojnosť

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

Super komunikácia , veľmi rýchle vybavenie . Odporúčam.

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

V pohode eshop, mali najlepsiu cenu, vyskusal som, vsetko o.k., netreba sa bat...ak budu mat dobre ceny kupim aj nabuduce.

• nakúpil v obchode whaat.sk pred 2 mesiacmi

• Rýchle vybavenie zásielky,ústretovosť a ochota predávajúceho.

• Rýchle dodanie
    • Bezproblémová komunikácia