• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Super rychlosť dodania, už na druhy deň som mal mobil doma.
    • Na krabici mobilu bola porušena pečať. Ale len na jednej strane, akoby niekto bol zvedavý (pre oponentov mam rozbaľovacie video). Mobil sa však aj takto da z krabice vybrať. Bočna folia a čierna folia na displei bola na mieste. Mobil nenesie znamky použivania ( aspon ja som nezbadal) ale ja nie som odbornik. V každom pripade však sklamanie.

Tomuto obchodu viac nedoverujem. Neviem kto ma na svedomi porusenu pecat, ale toto sa nesmie stat! Takyto tovar nesmie ist do predaja ako novy!

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobrý deň, mrzí nas ak bola na krabičke jedna pečať poškodena, pri baleni sme si to nevšimli, ale stači nas kontaktovať a tovar vam radi vymenime, pekný deň.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Prišla mi iná farba mobilu akú som si objednal

Obchod napísal, že objednávka bude doručená v istý dátum, ale na tretí deň odvtedy nebola doručená a obchod sa neunúval napísať prečo.

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobrý deň, balik od nas odišiel presne v deň ako ste obdržal aj email o doručení, problem je na strane pepravcu, balik by ste mal obdržať nasledujuci deň po tom ako sme kontaktovali prepravcu.

• Mobil bol šikovne zafóliovaný
    • Daňový doklad / Faktúru nedostanete
    • Komunikácia

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobrý deň faktura je vždy pribalená k tovaru, pekný deň.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Obchod mi nedorucil produkt a aj son im písal a čakal pol týždňa a žiadna odpoveď
    • Včera som aj volal a nikto nedvíhal ani na viac krát

Ak sa chcete aj produktu dožiť objednajte si ho radšej v inom eshope

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobry deň, objednali ste si kryt, ktory sme už nemali skladom, kontaktovali sme vas emailom, že kryt už nemame skladom, skuste si skontrolovať aj spam, pekný deň.

• Skvelé ceny zariadení
    • Bohužiaľ som objednávku zrušil, keďže som produkt potreboval v deň objednávky nakoľko som z rovnakého mesta a nedovolal som sa na tel. číslo.

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobry deň, žial nevieme dodať produkt v ten isty deň ako si ho objednate.

• Nízke ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Neznámy pôvod mobilu
    • Zavádzajúce informácie o zariadeniach

Vybral som si tento eshop na základe mnohých pozitívnych hodnotení. Mobil prišiel 3. deň po objednaní. Po otvorení mi boli podozrivé prelepené ochranné známky, čo vo mne vyvolalo obavu, že mobil už bol minimálne rozbalený. Následne som zistil že príslušenstvo nie je kompletné a v obale chýba napájací kábel. Ak sa teda jedná o vystavovaný model, malo by to byť určite niekde napísané, to by som tých pár eur oželel a priplatil si za skutočne nový telefón. Z toho dôvodu neodporúčam tohot predajcu a nabudúce sa popozerám po nejakom inom predajcovi.

• Tovar prisiel
    • Asi siroky sortiment... asi... vlastne neviem, hladal som konkretne
    • Reakcia do 4 dni na moje opakovane volanie
    • Na email bez odozvy
    • Vyssie ceny pre firemnych zakaznikov
    • Pri telefonate som sa citil, ako keby som mal obchod presvedciat ja, ze si mam u nich kupit

Dovod nakupu? V kratkom zozname firiem prva, ktora sa vobec bola ochotna bavit s firemnym zakaznikom (aj ked som mal chvilu pocit, ze ma aleze vobec nepotrebuju). Kurna ale ten telefon ozaj pali... >:(

• Tovar svietil skladom ale uz 10 dni a nič

Z tohto obchodu som objednávala mobil Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Stránku som si vybrala na základe dobrých hodnotení, avšak ostala som veľmi sklamaná. Mobil mi síce prišiel, ale nebola v ňom zahrnutá nabíjačka pre slovenské zásuvky, napriek tomu, že to na stránke nikde nebolo zmienené. Kontaktovala som obchod, ktorý sa mi ospravedlnil a prisľúbil dodatočné dodanie nabíjačky, ktorá však nikdy nedošla. Na ďalšiu správu nereagovali. Nakoniec som im skúsila napísať ešte raz s tým, že som veľmi sklamaná z ich prístupu a že nerozumiem načo niečo sľubujú, keď to nedodržia, na čo odpísali, že mi na druhý deň nabíjačku pošlú, avšak opäť sa tak nestalo a na žiadosť o sledovacie číslo už nereagujú. Daný obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobrý deň nabijačku ste obdržali v originalnom balení spolu s redukciou, pisali ste nam , že si želate druhu nabijačku tak sme vam ju zaslali na adresu, ktoru ste uviedli v emaili.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Žiadna komunikácia, žiadne informácie.

Pozor, obchod zobrazuje celkom prívetivé ceny, ale pri nákupe na firmu sa po registrácii alebo prihlásení veľmi nenápadne zmenia (rozumej zvýšia). Neviem posúdiť, či to je iba nešťastný dôsledok schopností zhotoviteľa eshopu alebo bol zámer takto zavádzať, v každom prípade zavádzajúce to JE a aspoň takto chcem na to upozorniť. Pozitívne je, že s majiteľmi sa dá dohodnúť na vrátení, ale je to zvláštne a inde som sa s tým nestretol.

• Bol mi doručení tovar ktorý som si neobjednal . Folia je na samsung s21+,takže je mi na nič.Telefon ok.

Reakcia obchodu WebMobily.sk

Dobry deň foliu vam vymenime stači nam ju zaslať späť na vymenu.