• Velmi rychlé doručení

Zboží bylo bezpečně zabalené. Prodejce mohu ostatním doporučit. Díky

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Ďakujeme ze pozitívne hodnotenie.

Tím Tvojcas.sk

Super rychlost, vše v pořádku

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Doručenie nebolo 24hod ako písali, ale skoro 5 dní

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

za dlhšiu doručovaciu lehotu sa Vám ospravedlňujeme. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

Tím Tvojcas.sk

• Tovar deklaruju že doručia do 24 hod čo nie je pravda ja som 5.6 objednal a dnes je 11.6 a tovat nikde.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

o neskoršom doručení sme Vás informovali hneď po vytvorení objednávky. Ak ste s tým nesúhlasili mohli ste okamžite objednávku stornovať. Objednávka mala byť už expedovaná ale vzhľadom na sviatky v zahraničí nám meškala dodávka tovaru za čo sa ospravedlňujeme. Dnes budú hodinky odoslané a doručené budú zajtra.

super

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

Tím Tvojcas.sk

U obchodníka som nakupoval opakovanie, dobrý výber a ceny, doba dodania.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s každým nákupom v našom obchode spokojný. Budeme radi ak sa k nám vrátite aj nabudúce. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Dobrá komunikácia
    • Tovar písalo že je skladom no nebol ale vyriešené včas a k sokojnosti

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Za menšie nedostatky sa ospravedlňujeme.

• Rychlost, presnost, bezoecne balenie
    • Absolutne zly vyber kurierskej sluzby

Velmi rychle, presne a jednoduche vybavenie objednavky. Celkovy super dojem velmi pokazil vyber kuriera / 123.. bez funkcnej citacky prisiel 2x !

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie, ktoré nastali na strane prepravy. A veľmi si vážime pozitívne hodnotenie nášho obchodu. Budeme pracovať na tom aby sa podobná situácia v budúcnosti neopakovala.

• Super výprodejové ceny

Tím Tvojcas.sk

• Objednané v nedeľu, dodané v utorok. Rýchlo a spolahlivo.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s dodaním tovaru a nákupom v našom obchode spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Tím Tvojcas.sk

Rychle dodanie, skveká komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s dodaním tovaru a s našou komunikáciou spokojná. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

Tím Tvojcas.sk

Malí chaos v dostupnosti tovaru.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu a zároveň sa spravedlňujeme za menšie nedostatky, pracujeme na ich odstránení.

Tím Tvojcas.sk

Dobra orientacia pri vybere, vyborna komunikacia s obchodom, cena a aj dopravne a kurierske sluzby

Tím Tvojcas.sk

Tovar stale nedorazil... Hodinky boli uvedene na eshope ako skladom a do 24 hod. mali byt dorucene. Uz je to tyzden, ale hodinky stale nedorazili a objednavka svieti ako vybavena... Sledovacia linka na kuriera uz niekolko dni vyhlasuje divny status - "website-admin.orderHistory.statuses" a obchod mi posle dotaznik spokojnosti po doruceni zasielky..........

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

zásielka bola od nás odoslaná 13.4.2023 (štvrtok) bohužiaľ sa z nejakého dôvodu (asi kapacitného) nedoručovala v piatok ale prepravná spoločnosť to presunula na pondelok. Dnes vidíme v trackingu, že zásielka je v rozvoze teda bude dnes doručovaná. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

Tím Tvojcas.sk

• Odporúčam. Absolútna spokojnosť čo sa týka komunikácie. Tak aj doručenie- v Našom prípade osobný odber. Dokonca Nám vyhoveli aj v tom, že sme objednány tovar mohli vyzdvihnúť po pracovnej dobe, za čo sme nesmierne vďační.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste bola s nákupom a komunikáciou s našim obchodom spokojná. Aj naďalej pracujeme na tom aby boli naši zákazníci spokojní.

Tím Tvojcas.sk

-Objednávka vytvorená 23.3. s úmyslom daru, na základe 24 hodinovej doručovacej lehote
    -Doručený mail o meškaní 2-3 dni kvôli tomu že nie je na sklade
    -Na stránke neustále uvedené že k dispozícií na sklade a odoslanie do 24 hodín
    - zásielka na 7 deň nedorazila
    - Masívne zavádzanie zákazníka

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti, ktoré vznikli z dôvodu meškania tovaru. Vaša objednávka je dnes pripravená na odoslanie a teda zajtra bude doručovaná.

• bezkonkurenčné ceny

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste s našimi cenami spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Komunikácia
    • Tovar bezpečne zabalený, označený

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

• Komunikácia super.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s našou komunikáciou spokojný. Ďakujeme za hodnotenie.

• komunikácia s obchodom
    • tovar prišiel v poriadku
    • čas doručenia
    • rýchlosť odbavenia objednávky
    • bez možnosti platby kartou
    • bez voľby prepravcu

Uvedené je, že tovar na sklade bude doručený do 24hodín. Realita je, že takmer týždeň trvá kým ho vyexpedujú a v spojení so službami najhoršieho prepravcu na trhu (123 kurier) trvá ďalší týždeň kým sa k vám tovar dostane. (objednané 17.02. - doručené 1.3.)
    Hodinky prišli v poriadku, ale za celková doba doručenia mi zážitok z nakupovania maximálne znepríjemnila.
    Kladne hodnotím jedine komunikáciu obchodu a dodržanie garancie najnižšej ceny.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie, ktoré vznikli našim pričinením prípadne pričinením prepravnej spoločnosti, veľmi nás mrzí situácia, ktorá nastala ale aby sme uviedli veci na pravú mieru.

Objednávka bola vytvorená v piatok 17.2.2023 (17:18) teda už po pracovnej dobe kedy sa objednávky už nespracovávajú. Zvolili ste si platbu prevodom na účet, hneď v pondelok (20.2.2023) sme Vám poslali potvrdenie o prijatí platby a následne prebehla komunikácia kde sme sa vyjadrili, že objednávka bude odoslaná v utorok alebo najneskôr v stredu (21. - 22.2.2023) od Vás sme dostali informáciu, že by sa to nestíhalo doručiť nakoľko ste cestovali preč (medzi tým padla aj možnosť osobného odberu) a konverzácia prebiehala až do utorka 21.2.2023 (16:38) kedy sme dostali konečné stanovisko, že chcete objednávku ponechať ale zmeniť doručovaciu adresu do Českej republiky. Hneď nasledujúci deň sme objednávku odoslali ale keďže ste nemali české telefónne číslo museli sme pred to vaše dať predvoľbu +420 čo je samozrejme nefunkčné číslo (do poznámky pre kuriéra sme napísali to Vaše správne s predvoľbou +421) pri prvom doručovaní 24.2.2023 si to kuriér nevšimol a uviedol, že je tam nesprávne telefónne číslo, čo sme samozrejme s nimi odkomunikovali a zásielka išla na opätovné doručovanie až 27.2.2023 nakoľko bol medzi tým víkend. Bohužiaľ 27.2.2023 sa zásielka nepodarila doručiť pretože ste sama zadala požiadavku na iný termín doručenia. A teda zásielka bola následne doručovaná až 1.3.2023.