• ...promptné doručenie, solidná komunikácia

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Dobrá komunikácia
    • Tovar písalo že je skladom no nebol ale vyriešené včas a k sokojnosti

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Za menšie nedostatky sa ospravedlňujeme.

Tím Tvojcas.sk

• Odporúčam. Absolútna spokojnosť čo sa týka komunikácie. Tak aj doručenie- v Našom prípade osobný odber. Dokonca Nám vyhoveli aj v tom, že sme objednány tovar mohli vyzdvihnúť po pracovnej dobe, za čo sme nesmierne vďační.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste bola s nákupom a komunikáciou s našim obchodom spokojná. Aj naďalej pracujeme na tom aby boli naši zákazníci spokojní.

• Komunikácia
    • Tovar bezpečne zabalený, označený

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

• Komunikácia super.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s našou komunikáciou spokojný. Ďakujeme za hodnotenie.

• komunikácia s obchodom
    • tovar prišiel v poriadku
    • čas doručenia
    • rýchlosť odbavenia objednávky
    • bez možnosti platby kartou
    • bez voľby prepravcu

Uvedené je, že tovar na sklade bude doručený do 24hodín. Realita je, že takmer týždeň trvá kým ho vyexpedujú a v spojení so službami najhoršieho prepravcu na trhu (123 kurier) trvá ďalší týždeň kým sa k vám tovar dostane. (objednané 17.02. - doručené 1.3.)
    Hodinky prišli v poriadku, ale za celková doba doručenia mi zážitok z nakupovania maximálne znepríjemnila.
    Kladne hodnotím jedine komunikáciu obchodu a dodržanie garancie najnižšej ceny.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie, ktoré vznikli našim pričinením prípadne pričinením prepravnej spoločnosti, veľmi nás mrzí situácia, ktorá nastala ale aby sme uviedli veci na pravú mieru.

Objednávka bola vytvorená v piatok 17.2.2023 (17:18) teda už po pracovnej dobe kedy sa objednávky už nespracovávajú. Zvolili ste si platbu prevodom na účet, hneď v pondelok (20.2.2023) sme Vám poslali potvrdenie o prijatí platby a následne prebehla komunikácia kde sme sa vyjadrili, že objednávka bude odoslaná v utorok alebo najneskôr v stredu (21. - 22.2.2023) od Vás sme dostali informáciu, že by sa to nestíhalo doručiť nakoľko ste cestovali preč (medzi tým padla aj možnosť osobného odberu) a konverzácia prebiehala až do utorka 21.2.2023 (16:38) kedy sme dostali konečné stanovisko, že chcete objednávku ponechať ale zmeniť doručovaciu adresu do Českej republiky. Hneď nasledujúci deň sme objednávku odoslali ale keďže ste nemali české telefónne číslo museli sme pred to vaše dať predvoľbu +420 čo je samozrejme nefunkčné číslo (do poznámky pre kuriéra sme napísali to Vaše správne s predvoľbou +421) pri prvom doručovaní 24.2.2023 si to kuriér nevšimol a uviedol, že je tam nesprávne telefónne číslo, čo sme samozrejme s nimi odkomunikovali a zásielka išla na opätovné doručovanie až 27.2.2023 nakoľko bol medzi tým víkend. Bohužiaľ 27.2.2023 sa zásielka nepodarila doručiť pretože ste sama zadala požiadavku na iný termín doručenia. A teda zásielka bola následne doručovaná až 1.3.2023.

Tím Tvojcas.sk

• Výborná komunikácia, expresné dodanie... odporúčam

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s našou komunikáciou a dodaním spokojná. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

• Dobré ceny, výborná komunikácia

Nákup určite doporučujem

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s našimi cenami a komunikáciou spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Dobra komunikacia
    • Super ceny
    • Bez problemov pri vrateni tovaru
    • Ustretovost

Z obchodu som si objednal viacere hodinky , z ktorych som si jedny nechal. Obchod prebehol bezproblemov, vratena plna suma behom par dni... Boli ochotny aj zabezpecit kuriera pri vrateni. Spokojnost

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s komunikáciou, dodaním tovaru a vrátením tovaru spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.