Dobra komunikácia,rychle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojná. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Rychle dodanie

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s dĺžkou dodacej lehoty spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s rýchlosťou vybavenia objednávky spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

Doručenie tovaru včas.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s dĺžkou dodacej lehoty spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu.

Tím Tvojcas.sk

kedže to bolo pred tesne pred vianocami, pracovník obchodu sa mi telefonicky ospravedlnil, že to už nie je možné do vianoc doručiť, čo bolo úplne v poriadku...a hodnotím veľmi pozitívne, že mi to oznámil

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste bola spokojná s našim zákazníckym servisom a s nákupom v našom obchode. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Tím Tvojcas.sk

Vsetko v poriadku, chvilku to sice trvalo, ale prislo. GLS aj dobierka OK. Dakujem.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Tím Tvojcas.sk

• Kúpil som hodinky CITIZEN, ktoré boli vo výpredaji, a to za veľmi výhodnú cenu. Dodávka tovaru bola sľúbená do 24 hodín, čo aj obchod dodržal. Tovar prišiel v poriadku, hodinky fungujú. Slovenský návod mi bol na požiadanie okamžite doručený e-mailom vo formáte pdf; podľa neho som si bez problémov nastavil, čo bolo treba. Vzhľadom na zľavu cca 300 eur oproti súčasnej cene v iných obchodoch by mi neprekážalo ani to, ak už hodinky niekomu boli predané a ten ich v zákonnej lehote neporušené vrátil. Do budúcnosti verím, že by nenastal problém, ak by sa náhodou hodinky pokazili a bolo by ich treba opraviť.

Nevýhoda zatiaľ žiadna.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom a doručením tovaru spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Tím Tvojcas.sk

• Peknu výber, prijemne ceny, dobrá orientácia v webe

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojná. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Tím Tvojcas.sk

Tovar bol rýchlo a v poriadku dodaný.

Tím Tvojcas.sk

Objednala som hodinky, boli dods é bez ochrannej fólie, bez návodu.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás mrzí, že ste s nákupom v našom obchode nebola spokojná. Ak sa stala takáto situácia a neboli ste s produktom spokojná mohli ste nás kontaktovať a situáciu by sme určite vyriešili k Vašej spokojnosti. Do dnešného dňa od Vás neevidujeme ani jeden telefonát či mail. Čo sa týka návodu tak ten vždy posielame do mailu vo formáte PDF.

Tím Tvojcas.sk

Neviem, ci je to problem dodavatela alebo obchodnika, no bol dodany zly tovar na sklad, teda k obchodnikovi...preto som objednavku zrisila, poskytnuty tovar nebol podla mojich predstav. Na stranke sa pise, vybavenie objednavky do troch dni, tak asi tym myslia len zmenu stavu objednavky na vybavuje sa...

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za situáciu ktorá nastala, že je tovar iný ako sme mali na fotke sme zistili až pri kontrole tovaru. Samozrejme sme Vás o tom okamžite informovali. Tento problém nastal kvôli tomu, že nám dodávateľ poslal zlé fotky produktu. Fotku sme po zistení okamžite zmenili a veríme, že sa situácia už nebude opakovať. Dlhšia lehota vybavenia objednávky je momentálne spôsobená predvianočným obdobím ale aj tak netrvá dlhšie ako 4 pracovné dni.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.

Tím Tvojcas.sk

• Ochota a slušnosť predajcu. Cena tovaru.
    • Niekedy termíny.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu aj napriek dlhšiemu čakaniu ktoré je spôsobené meškaním dodávok od dodávateľa.

• Obchod super. Ale ta doručovania služba 123.katastrofa

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu a zároveň sa ospravedlňujeme ak nastali nejaké komplikácie s prepravou.

• ...promptné doručenie, solidná komunikácia

Tím Tvojcas.sk

Doručený neskôr z dôvodu nedostupnosti na sklade. Obchod dal tovar za pôvodnú cenu a nie za novú, ktorá by bola o cca 40 % drahší.

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

za menšie zdržanie sa ospravedlňujeme a teší nás, že aj napriek tomu ste boli s nákupom spokojný. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Velmi rychlé doručení

Zboží bylo bezpečně zabalené. Prodejce mohu ostatním doporučit. Díky

Reakcia obchodu Tvojcas.sk

veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojný. Ďakujeme ze pozitívne hodnotenie.