Obchod mailom reagoval na objednávku, že daný tovar bol už vypredaný a ponúkol náhradu. Tú som odmietla a poprosila o vrátenie peňazí. Zatiaľ žiadna odpoved, ani vrátené peniaze, telefonicky kontakt neúspešný.

Dobrý deň Janka,

Ďakujeme za recenziu. Mrzí nás vaša negatívna skúsenosť :( Presne ako píšete, po vašej objednávke sme vás kontaktovali nakoľko vaša objednávka obsahovala minuloročný tovar, ktorý sa len dopredával. Automaticky sme vám ponúkli alternatívu o ktorú ste nemali záujem, tým pádom sme objednávku stornovali a peniaze vám vrátili späť na účet v zákonnej lehote.

Ďakujeme a zostávame s pozdravom :)
    Team TRIEX

• Dobrá ponuka, spoľahlivé dodanie v krátkom čase
    • Nie je možnosť vyskúšať produkt na kameru

• Ziadna
    • Tovar nemajú na sklade
    • Tel. kontakt je neexistuje cislo
    • Na email nereaguju

Dajte si pozor, sú to podvodníci. Predávajú tovar, ktorý nemajú na sklade, potom vôbec nekomunikujú. Ja som si nanešťastie prečítala negatívne referencie tu na heureke príliš neskoro. Dokonca som zaplatila vopred kartou. Našťastie existuje možnosť vrátenia peňazí ak tovar po zaplatení nie je dodaný. Prikladám návod pre tých, ktorí o tom nevedia a tiež im títo podvodníci zobrali peniaze bez dodania tovaru: https://www.tatrabanka.sk/sk/blog/inovativne-bankovnictvo/online-reklamacia-platby-kreditnou-kartou/

Objednanie na dobierku tiež nie je žiadna výhra. Peniaze síce máte, ale tovar nie a neviete, kedy a či vôbec vám ho pošlú - preto si ho nemôžete objednať od iného obchodníka.

Prajem si, aby obchodníci (podvodníci) tohoto tipu z trhu čo najskôr vymizli, kazia meno internetovému obchodu.

Reakcia obchodu TRIEX

Ďakujeme za recenziu a názor. Nakoľko sme mali celofiremnú dovolenku, nemohli sme sa vám ani vašej objednávke ihneď venovať. Akonáhle to však bolo možné sme vás informovali o stave vašej objednávky. Rovnako sme vašu objednávku stornovali a finančné prostriedky sme vám v zákonnej lehote vrátili na váš bankový účet.

Naša spoločnosť sa dištancuje od akéhokoľvek nekalého obchodovania a medzi jej hlavnú hodnotu patrí férovosť. Preto vás žiadame o ne šírenie klamlivých informácií a zlého mena našej spoločnosť. V opačnom prípade budeme musieť vyvodiť dôsledky.

Ďakujeme
    team TRIEX

Tovar mi už mal byť doručený, platil som dopredu, chat je offline, na mail nikto neodpovedá, telefon zverejneny na stranke obchodu neexistuje.

Dobrý deň Jozef

Mrzí nás vaša negatívna skúsenosť s nákupom. Bohužiaľ výrobca mal menší výpadok s distribúciou tovaru, čím sa predĺžila doba dodania. O všetkom sme vás informovali a objednávku nakoniec dokončili k vašej spokojnosti :) Ešte raz sa ospravedlňujeme za dlhšiu dobu dodania.

team TRIEX

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Niet čo vytknúť.

• Dlhe dorucenie tovaru - cca 2 tyzdne
    • Slnecne okuliare boli jednou z poloziek, nedali sa im viac objednat (kedze nie vsetok tovar je skladom) a polozku vystornovali. Objednane 20.10. Dnes 17.11.2023 stale nemam vratene financie za slnecne okuliare. Obchod na email komunikaciu nereaguje - odoslana uz druha urgencia. Napriek tomu ze vratenie financii by mala byt samozrejmost.
    • Nie vsetok tovar je skladom

Dobrý deň Michaela,

v prvom rade ďakujeme za objednávku ako aj spätnú väzbu :) Nakoľko sa vaša objednávka skladala z viacerých položiek a chceli sme vám objednávku poslať naraz, doba dodania sa mierne predĺžila, o čom ste ale bola dopredu informovaná :) Máte pravdu, jedna položka sa nám medzi časom vypredala, išlo o dopredaj minuloročnej kolekcie. Za tuto položku vám boli riadne vrátené finančné prostriedky. Za dlhšiu reakčnú dobu spôsobenú väčším objemom práce sa vám rovnako ospravedlňujeme. Veríme, že vám zvyšný tovar doteraz robí radosť.

Ďakujeme a zostávame s pozdravom.

Športu zdar!

• Komunikácia

Dobrý obchod, široký výber, rýchle doručenie. Bez problémov

• Široký výber
    • Dobré ceny
    • Ochota, komunikácia
    • Trošku dlhšia doba dodania

S nákupom som spokojný. Tovar dorazil v poriadku. Komunikácia OK.

• velmi rychle dodanie, nedelu objednané, utorok dodane

Obchod neexistuje, je to podvod.

Dobrý deň Džonko,

ďakujeme za názor. Náš obchod samozrejme funguje o čom svedčí množstvo spokojných zákazníkov.

Zostávame s pozdravom :)

• Neodporúčam obchod

Tovar objednaný, zaplatený ale nedodany!!! Keď žiadam info o mojej objednávke tak čislo infolinky neexistuje, obchodnik nereaguje ani na emailovu komunikáciu. Budem to musieť riešiť cez obchodnú inšpekciu a políciu.

Reakcia obchodu TRIEX

mrzí nás vaša negatívna skúsenosť. Tovar vám bol doručený o pár dní neskôr, ako deklarujeme z dôvodu neskoršej produkcie priamo u výrobcu. Na e-mailovú komunikáciu reagujeme. Pravdepodobne ste mail prehliadli vo vašej schránke, poprípade vám spadol do spamu. Tovar vám následne doručený a veríme, že vám robí doteraz radosť.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a zostávame s pozdravom :)

TRIEX

• super komunikácia, rýchla odozva
    • ochota pomôcť a poradiť
    • široký výber

• super komunikacia
    • rychle dorucenie
  • Cislo infolinky neexistuje, obchodnik nereaguje ani na emailovu ani na FB komunikaciu, chatbot je offline... musim riesit storno transakcie platby kartou cez banku...

Reakcia obchodu TRIEX

Ďakujeme za spätnú väzbu a mrzí nás vaša negatívna skúsenosť. Objednávka vám bola odoslaná s 2-dňovým omeškaním ako sme prezentovali na webe z dôvodu sviatkov a čerpania dovolenky. Tovar sme vám následne doručili v najbližšom možnom termíne :) veríme, že vám doteraz robí radosť.

Ďakujeme a zostávame s pozdravom.

Športu zdar!

• Tovar objednaný a zaplatený 21. 6. 2023 som stále nedostala. Keď som volala na uvedené číslo, hlási mi, že volané číslo neexistuje, na e-mail, ktorý som poslala mi doteraz nikto neodpovedal. Takýto prístup zo strany obchodu považujem za maximálne neseriózny a žiadať ohodnotiť tovar, ktorý ešte ani neprišiel, za iróniu.

Reakcia obchodu TRIEX

Ďakujeme za názor a ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania. Niektorý tovar sa nám vyrába na mieru, preto dodacia doba môže byť dlhšia ako predpokladáme. Objednávku sme vám ale doručili a veríme, že vám zakúpený tovar bude robiť dlho radosť :)

Ďakujeme a zostávame s pozdravom

Tovar bol ponúkaný, dal sa objednať “do košíka”, avšak následne predajca uviedol mailom, že tovar je vypredaný.

Reakcia obchodu TRIEX

ďakujeme vám za názor. Bohužiaľ pri Vami objednanom tovare sa jednalo o dopredaj. Následne vám bola ponúknutá alternatíva, poprípade storno objednávky. Veríme, že si nabudúce vyberiete z našej širokej ponuky :)

Ďakujeme a zostávame s pozdravom

• Rýchle dodanie tovaru
    • Výhodná cena

• výborná komunikácia
    • poradili mi s výberom produktu
    • doporučili mi najvhodnejší produkt
    • žiadne nie sú

• Rýchle doručenie (na druhý deň)
    • Dobrá komunikácia a ochota
    • Široký výber

Nakupovala som tu už viac krát a vždy bez problému

Som sklamaná, pretože obchod mal dobré recenzie, preto som si ho vybrala. Tovar mal byť doručený do 4 dní, objednané v pondelok, do piatku žiadne info, tak som písala, odpísali, že sa zdržala dodávka a ďalší pondelok posielajú. Neposlali... Negatívne hodnotím aj skutočnosť, že tel. číslo, ktoré uvádzajú ako kontaktné, či už na stránke alebo v korešpondencii, je stále nedostupné. Jediná útecha je v tom, že som neposlala peniaze vopred.

Dobrý deň Sonia,

Ďakujeme za váš názor. Vašu objednávku ako aj jej nečakané omeškanie, ktoré bohužiaľ nevieme ovplyvniť sme s vami intenzívne komunikovali. Bohužiaľ dopravu niekedy nie sme schopní urýchliť, obzvlášť ak nastane nečakaná situácia na strane prepravcu. Celý problém sme konzultovali e-mailom, kde odpovedáme behom pár hodín. Telefónnu linku máme z technických príčin dočasne nedostupnú, za čo sa ospravedlňujeme. Posielali sme vám alternatívne číslo priamo na majiteľa obchodu, ktorého ste však nekontaktovali. Veríme, že túto situáciu vyriešime k vašej spokojnosti :)

TRIEX