Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

O.K.
    Došiel som, ukázal SMS, predavač promptne skočil do skladu a donesol mi objednané zbožie.
    Upozornil ma že si mám prefotiť účet.
    príchod - odchod max 10 min. Super.

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 2 týždňami

• Mám ho blízko k práci a sú ochotní.
    • Dosť často sa mi stalo, že som tu nemohol kúpiť dáky elektronický doplnok a musel som ísť do NAY.

Sú veľmi ochotní, poradia. Inak pri kúpe výrobku som sa prerátal, nemá pre mňa tú kvalitu, čo som očakával. (klávesnica)

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 2 týždňami

Prišla mi detská tabuľa, ktorej ale chýbala časť nohy. Riešila som to s pani cez mail. Poslali mi teda dodatočne časť nohy,ibaže opačnú. Tú som im už musela poslať na svoje náklady naspäť. Prešlo ďalších pár dní a nič, tak som im dnes znova písala a čakám :( je 16-teho októbra. 8.októbra ju mal syn dostať k narodeninám :(

Dobrý deň pani Janka,
    ospravedlňujeme sa, že došlo k nedorozumeniu. Výrobca označuje nohy presne opačne, ako by to dávalo zmysel. Vami nahlásená chýbajúca "pravá noha", je podľa výrobcu "ľavá noha" (označuje ich celkom nelogicky pri pohľade zo zadnej strany tabule). Preto zo skladu odišiel nesprávny diel. Vami zaslaná noha k nám prišla v pondelok a aktuálne riešime reklamáciu s dodávateľom. O pár dní bude všetko vyriešené :-)

Ako ďalšie ospravedlnenie Vám posielame poukaz na zľavu na ďalší nákup, očakávajte ho v priebehu dnešného dňa vo svojej emailovej schránke ;-)

Prajeme pekný deň a dodatočne aj všetko najlepšie k synčekovým narodeninám.

TPD.sk

• Je spoľaklivý.

Elektrospotrebiče nakupujem iba v TPD,lebo som s nimi spokojná.

Reakcia obchodu TPD.sk

ďakujeme za Vašu dlhodobú dôveru a radi Vám pomôžeme s nákupom aj nabudúce ;-)

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 1 mesiacom

• rychle vybavenie objednavky.
    • dobra komunikacia
    • tovar doniesli v dohodnutom case

• rýchly a spoľahlivý

odporúčam

V poriadku

cena, dostupnosť, ochota

• dobré ceny
    • kvalita produktov
    • produkt bol uvedený ako na sklade, potom mi písali, že ho čakajú od dodávateľa a že doba dodania sa predĺži o 1-2 pracovné dni... ale to je len maličká chybička, inak všetko ok
  • nakúpil v obchode TPD.sk pred 3 týždňami

• vyborne ceny (klubove este vyhodnejsie)
    • spolahlivy overeny obchod
    • rychle vybavenie objednavky
    • dobra komunikacia
    • neviem o ziadnej

odporucam obchod pravidelne tu nakupujem nemal som zatial ziadne problemy

Reakcia obchodu TPD.sk

ďakujeme za Vašu dlhodobú dôveru a radi Vám pomôžeme s nákupom aj nabudúce ;-)

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 2 týždňami

• Oceňujem rýchlosť vybavenia a doručenia tovaru. V stredu doobedu som objednala kolobezku a na další deň sme ju mali doma

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 3 týždňami

• poukazky, ochota zohnat tovar, aj ked ho nemaju v ponuke, rychlost, serioznost

v TPD som nakupil uz viackrat a vzdy som bol spokojny

• rýchlosť, spoľahlivosť

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 3 týždňami

rýchle dodanie, včas avizo o doručení

• Siroky sortiment
    • Bolo uvedene ze tovar je na sklade,ked mi nic nechodilo,pisal som mail,a vraj je tovar uvedeny ako dostupny ale fyzicky sa na sklade nenachadza...

Urcite tu este nakupim ale maju v sklade asi chaos...

Reakcia obchodu TPD.sk

veľmi nás mrzí, že sa nám nepodarilo doručiť Vám Vašu objednávku. Náš systém skutočne evidoval jeden kus Vami vybraného tovaru a preto bol uvedený ako "Skladom". Pri kompletizácií objednávky však bolo zistené, že daný kus v sklade chýba. Veríme, že nabudúce sa nám podarí dodať tovar bez problémov.

• rýchle doručenie
    • v mojom prípade výhodná cena za produkt
    • Obchod vybavuje objednávky trochu neštandardne oproti iným eshopom. Nakoľko potvrdzujú objednávky individuálne a nie automaticky (e-mail o zaevidovaní objednávky ale príde obratom, čiže to je OK), aj pri platbe kartou som musela počkať na pravdepodobne "ručné" potvrdenie objednávky, a zaslanie odkazu na platobnú bránu, aby som mohla objednávku uhradiť. Objednávku som vytvorila cca o 17:00 hod. v jeden deň a e-mail k platbe mi prišiel až druhý deň (hneď doobeda). V konečnom dôsledku som však tovar mala od objednania o 2 dni, čiže to nebol problém, len je takýto spôsob menej pohodlný a ja som sa s ním inde (aspoň pri platbe kartou) nestretla.

V mojom prípade rozhodla o nákupe v tomto obchode výhodná cena za tovar (kuchynský robot Eta 0028 90030 GRATUS). S nákupom som bola spokojná.

ďakujeme za Vašu dôveru a radi Vám pomôžeme s nákupom aj nabudúce ;-)
    Spôsob fungovania úhrad vylepšíme, už na tom pracujeme ;-)

• siroky vyber tovaru
    • konkretne tento tovar skladom iba v TPD
    • velmi rychle dodanie tovaru
    • tovar v 100%tnom stave
    • komunikacia s obchodom vynikajuca a hlavne promptna

V globale som velmi spokojna, tovar prisiel rychlo, predajna mi pomohla so vsetkym, co som potrebovala vediet. Uzasne poradili a zistili vsetky potrebne informacie.

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 3 týždňami

• prišiel poškodený tovar a neúplný objednaný tovar

Reakcia obchodu TPD.sk

mrzí nás, že došlo k poškodeniu tovaru počas jeho prepravy. Tak, ako sme už spolu komunikovali, po vrátení tovaru Vám vrátime peniažky.

Ospravedlňujeme sa za spôsoebné komplikácie a prajeme Vám pekný deň z TPD.sk

• nakúpil v obchode TPD.sk pred 3 týždňami

• Pravidelné info o stave objednávky
    • Bezproblémový nákup
    • Zlá implementácia kupónov edenred eticket (kód sa uvádza do poznámky k objednávke)
    • Pri nákupe na splátky (v prípade splátok bez navýšenia) nebola možnosť meniť akontáciu a tím pádom ani využiť edenred eticket

Reakcia obchodu TPD.sk

ďakujeme za Vašu dôveru. Ono implementácia Edenred kupónov u nás nie je zlá, ale žiadna :-) System Edenred žiaľ zatiaľ nemáme implementovaný, ale ich držiteľom umožňujeme zaslať nám kódy cez poznámku a my ich uplatníme ručne, tak ako by sa to robilo v pokladni.

Podmienky splátok určuje splátková spoločnosť, my ich len preberáme. Pri niektorých akciách úpravu akontácie umožnia, pri iných nie.

Moc ďakujeme za nákup a tešíme sa nabudúce ;-)