Riešil som laserový nastrelovač. S obchodom aj komunikáciou som nadmieru spokojný.

• Nikdy viac !!!!
    • peniaze späť nechcú vrátiť
    • nedvíhaju telefón
    • nekomunikujú mailom

V žiadnom prípade neodporúčam !!!! žiadna komunikácia, telefón nedvíhajú alebo vás jednoducho vypnú, na maily nikto nereaguje. Odstúpila som od zmluvy a stále nemám svoje peniaze čo nebola malá suma (300eur). Nenechajte sa oklamať!!!!

• Žiadna komunikacia! Tovar zaplatený a nedoruceny ani po mesiaci!

Katastrofálne

• Obchod nekomunikuje na e maily, nedvíha mobilný telefón

• pri objednávke je napísané že tovar je na sklade čakal som týždeň a potom prišla odpoveď že tovar nemajú.

• Prvy krat som nakupoval

Ďakujeme za recenziu.

Dúfam, že s nami budete znova spokojný.

S pozdravom.

Neprišlo mi to čo som objednal.

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za chybičku. Dva z troch produktov boli v poriadku no pri jednom sme vám omylom poslali inú príchuť boiliesu, ak ste zistili chybu treba nám ten produkt zaslať späť a my vám ho vymeníme.

S pozdravom a ešte raz sa ospravedlňujeme za chybičku.

• Rýchle dodanie, najnižšia cena

Ďakujeme za recenziu.

Nech vám obojok na psa slúži dlhé roky.

Dúfame, že u nás nakúpite znova.

• Super

Reakcia obchodu Topryby

Ďakujeme vám za recenziu, vážime si to, nech vám sada pre psíka dobre slúži.

S pozdravom.

Komunikácia včasné dodanie objednaného tovaru. Spokojnosť..

Reakcia obchodu Topryby

Vážený zákazník ďakujeme za recenziu vážime si to.

Dúfam, že nás znovu navštívite, určite budete znovu spokojný.

• Rychle dodanie
    • Dobra komunikacia
    • Spolahlivost

Ďakujeme za recenziu.

Nech vám tovar dobre slúži.

Dúfame, že nakúpite znova.

• popis vyrobku nebol vobec jednoznacny, vytvaral dojem ze ide o rybarsky navijak a nie iba o nahradnu cievku

Dobrý deň.

Vážený zákazník. Ospravedlňujeme sa za to že Vás popis zmiatol no nadpis produktu obsahuje ,,plytká cievka veľ. 50,, a aj v popise je písané že je cievka a nie navijak.

Dúfame, že nabudúce budete spokojný na 100%.

S pozdravom.

Nemám skúsenosti s uvedeným obchodom, nakoľko toto bola moja prvá objednávka, ale môžem povedať, že objednávka bola vybavená k najväčšej mojej spokojnosti. Ďakujem vám.

Reakcia obchodu Topryby

Ďakujeme vám za recenziu.

Nech vám táborákový varič dobre poslúži.

S pozdravom.

Tá dobrava zadarmo pri cene 54€ bol asi vtip. Lebo ste mi účtovali 4,5€ za dopravu.

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za nedorozumenie.

Naša spoločnosť vlastná 11 rokov eshopy a nikdy sme nemali nastavené poštovné zadarmo od 54 eur máme to v celej sieti nastavené od 99€, tak ako aj v obchodných podmienkach máme napísané. Možno nastal technický problém no poštovné zdarma máme naozaj až od 99€.

S pozdravom.

Dobra komunikacia, rychle dodanie, dobra cena celkova spokojnost

Ďakujem za recenziu.

Sme radi, že ste sa rozhodli pre náš eshop.

Nech vám svietidlá Olight dlho svietia, vybrali ste si veľmi dobre.

S pozdravom.

takže moja skúsenosť s obchodom je taká že objednal som si 2 kusy bezpečnostních popruhov na fotopasce v zelenej farby a poslali ste mi 2 rózné popruhy a to v čiernej farby dalej som si objednal púzdro na kaser v čiernej farby a poslali ste mi púzdro v zelenej farby tak čo mám hodnotiť ? iba tolko v skratke že viac si od vás nič neobjednám

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za chyby. Tovar nám samozrejme môžete vrátiť my vám zaň vrátime peniaze.

• Uplna spokojnost

Reakcia obchodu Topryby

Ďakujeme za recenziu, vážime si to.

Nech vám mačeta slúži a veľa s ňou posekajte.

lacno a rychlo.najlepsia cena

Ďakujeme za recenziu.

Nech vám fotopasca slúži a nech nafotíte krásne fotky.

S pozdravom.

bordel , xaos na stránke eshopu, pod modelom výrobku parametre iného modelu, stým som sa ešte nestretol a to nakupujem elektronicky od osemdesiatych rokov (v zahraničí, tu sa o tom len písalo v časopisoch) , keby prevádzkovateľ napísal sorry, tak OK, ale on sa ešte nasieral, mamlas

Vážený zákazník.

Samozrejme sa vám chceme ospravedlniť za to, že sme mali zlý popis produktu.

Prešiel som si celu emailovú komunikáciu ako sme presne postupovali.

Hneď v prvom emaile v ktorom ste sa pýtali na nezrovnalosť v popise ste používali nadávky ,,srať , nasrať a iné,, takýto slovník sa v slušnej komunikácií nepoužíva.

My sme vám odpísali, že si takýto slovník vyprosujeme a obviňovanie z klamania odmietame. Ďalej bolo v emaile napísané, že ste si objednali navijak 55, zaplatili navijak 55, dostanete navijak 55.

V ďalšom emaile sme vám poďakovali za upozornenie na chybu a že sme ju odstránili.

No vy ste stále neprestali a napísali ste citujem ,,vieš čítať idiot,, ,,ty musíš mať IQ 14,, ,,Pozri, čo máte na stránke, si slepý, alebo tupý?,, ,,Ty si tupý ako bedňa šutrov,,

My sme Vás zase upozornili na Vás primitívny slovník a že podľa slovníka o tom IQ pochybujeme na vašej strane, ešte sme vám napísali, že nechápeme kde stále vidíte problém my sme chybu odstránili a vám pošleme navijak ktorý chcete. Ďalej sme vám napísali, že sa už nebudeme k ďalším emailom od Vás vyjadrovať.

Následne nám prišli od Vás dva nechutné emaily kde ste znova ukázali svoju inteligenciu. Celý email skopírovaný:
    ,,NEPIš MI OBLUDO, NEBUDU TO ČÍST, V ESHOPU JSI MĚL BORDEL A NAMÍSTO OMLUVY PÍŠEŠ PIČOVINY, TVOJE HOVNA LIKVIDUJE FILTR, ANI SE TO KE MNĚ NEDOSTANE, ALE KLIDNĚ ONANUJ,,

Ďalší Vás inteligentný email. Celý email skopírovaný:
    ,,to Dr. před mým jménem je JUDr., chceš se se mnou natahovat? Mám 81 a s takovými, jako jsi ty jsem si mnohokrát vytřel prdel. Chceš to zkoušet?,,

Citácie sú od slova doslova skopírované len aby ste vážený zákazníci vedeli s kým sme mali dočinenie.

Ak by ste sa slušne opýtali, že ste si neni istý čo ste si objednali, že máme zlý popis k produktu, nech vám to vysvetlíme. My by sme sa vám ospravedlnili a všetko vám vysvetlili tak ako to robíme vždy pri nejakých nezrovnalostiach. Všetko sa dalo vyriešiť bez Vašich nadávok a obviňovania a vyhrážania. To že ste JUDr. a máte 81 rokov Vás neoprávňuje ľuďom nadávať a napádať ich a vyhrážať sa.

My sme postupovali slušne a jasne aj keď vy ste nám celý čas nechutne nadávali.
    Poslali sme vám tovar ktorý ste chceli.
    Chybu sme napravili.

Pre nás je to uzavreté.

• Rýchle dodanie tovaru.

Dobrý deň.

Ďakujem za recenziu nech vám kaser slúži.

Tešíme sa na ďalšiu objednávku.