• Dobrá komunikácia, rýchle doručenie, orientácia na zákazníka, ochota,

Dobrý deň.

Teší nás že ste spokojný s tovarom a komunikáciou je to naša najväčšia výhoda pred konkurenciou. Obojok je kvalitný a bude dlho plniť svoj účel.

Ďakujeme za recenziu

Spokojny s nakupom a hlavne dobry a kvalitny tovar...rychle dorucenie odporucam nakupovat aj ostatnym.

Dobrý deň.

Snažíme sa predávať len kvalitný a overený tovar, je to naša priorita predávať kvalitu, vyhneme sa tým reklamáciám a sťažnostiam zákazníkov. Preto sa tešíme skoro nulovej reklamácií. Sme radi že ste nakúpili a ste spokojný.

Dobrý deň.

Rýchlosť je naša priorita. Sme radi že ste spokojný.

• Vyhodna cena.
    • Absolutne fantasticka kvalita. (Som zberatelom, cize to viem posudit.)
    • Rychle dorucenie.

Dobrý deň.

Kvalitný tovar je naša výhoda pred konkurenciou, predaju tovaru sa venujeme už vyše 12 rokov, preto vieme čo je základ dobrého obchodu.

Kvalita tovaru
    Rýchle doručenie
    Samozrejme aj cena

Ďakujeme za recenziu a nech mačeta slúži.

• Rýchle ,bezproblémové,super.
    • Nemá.

Dobrý deň.

Teší nás že ste spokojný , sonar je dobrý pomocník pri love rýb určite vám bude dlho slúžiť. Vždy sa snažíme tovar doručiť rýchlo a bezproblémovo tak aby to bolo super.

• RYCHLOST

Dobrý deň.

Sme radi, že ste spokojný tovar sme vám osobne doviezli, bola to celá výbava dobrého rybára, preto sme Vás radi spoznali.

Ďakujeme za recenziu.

• Peniaze mi boli po týždni vrátane naspäť
    • Tovar, kde stojí zeleným DOSTUPNÉ neznamená, že je skladom- je na dostupný na objednávku u dodávateľa (cca týždeň čakania)
    • Mailová komunikácia je na nulovej úrovni, písal som im 3x maily na žiaden som nedostal odpoveď. Musel som im vždy volať a dožadovať sa stavu svojej objednávky
    • Zavádzajúce informácie na stránke, stále tam majú tovar označený dostupné aj keď mi bolo povedané, že dostupný nieje a nebude najbližšie 2mes.

Bola chyba objednávať si niečo z tohto obchodu, určite neodporúčam.

• ochotní personál

Spokojnost

V e-shope uverejňuje tovar, ktorý nemá. Ešte stále čakám na vrátenie zaplatenej sumy.

• Komunikácia medzi predajcom a kupujúcim

bola mi doručená píšťalka na psa ktorá nepíska a je nepoužiteľná

• rychle dodanie
    • prehladny e-shop

• Minuly tyzden som si od topryby.sk objednal termoviziu v nemalej hodnote. No chybou skladu (nie zo strany topryby) mi bol zaslany pouzivany, pravdepodobne predvazdaci kus. Zariadenie fungovalo, no malo na sebe znamky pouzivania. Bol som nemilo prekvapeny, akonahle som to oznamil predajcovi zacal ihned konat. OSOBNE prisiel na druhy den po zariadenie a nasledne mi bolo obratom poslane druhe nove. Situacia bola vyriesena velmi zodpovedne a rychlo. Tak ako sa od seriozneho predajcu ocakava. Odporucam tento obchod hlavne z dovodu vytracajucej sa serioznosti v inych obchodoch.
    • tovar nedorazil, no dotazník už vypisujem druhý, preposlať email spoločnosti sa nedarí

Výborná komunikácia, rýchle dodanie tovaru.

Rýchle dodanie

• Totálne rýchlo prišlo špickovo zabalené

Rýchle dodanie.Kvalitny tovar za rozumnú cenu.