• banda debilov co ani len nenapise co je s balikom ,ci ho kokoti vobec poslali

Dobry den
    dekujeme za Vasou recenze a je nam lito pokud doslo k nejake chybe z nasi strany, neni to vsak duvod k vypisovani takovych slov... zadnou zpravu jsme od Vas neobdrzlei..balik jsme po nakupe odeslali kuryrem QDL a ted vidime ze je v systemu kuryra bez potvrzeni. Nahlasili jsme reklamace a k Vam muzeme odeslat novy balik / psali jsme mailovou zpravu/...

• Neduručili nič, hoci všetko bolo skladom.

Dobry den
    dekujeme za recenze ale bohuzel neni pravda co pisete...balik pod cislem 30424032101537 byl Vam dorucen a vsechno z objednavky taky...

Tovar napriek ponuke uz nebol dostupny, uhradena platba nebola doteraz vratena.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recenze ale bohuzel neni pravdiva..Ihned po Vasim storno jsme vratili penize na Vas ucet 19/02 ..

• Tovar neprišiel kompletný.
    • Nezodpovedajú na maily.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recenze, prvni zpravy k nam nebyly dorucene. Ihned jak jste napsali na spravnou adresu- vyresili jsme problem a doposlali jsme chybejici zbozi..

• Obchod nekomunikuje.

Z obchodu mi prisiel uplne iný tovar ako som objednal.Hneď som volal na číslo uvedené v objednávke.Nikto to 3 dni nedvýha.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Telefony bereme kazdy pracovni den mezi 8-13 . Samozrejme ihned po informace ze doslo k chybe jsme opravili ji a odeslakli jsme spravne zbozi

• Tovar nedodany v lehote,objednávka zrušená,obchod nekomunikuje

Neodporúčam

• Obchod nekomunikuje pri riešení reklamácie
    • Prišiel neúplný tocar
    • Obchodník nedodržiava zákony SR
    • Chyba návod v SK jazyku

Tovar prišiel neúplný.
    Chyba návod v SK jazyku. Na zariadení chyba nizicka, zariadenie nemôže stabilne stáť.
    Predajca na email nereaguje, nekomunikuje.
    Neseriózne!

Nedodrzaná dodacia lehota. A este mi ani peniaze neposlali naspät

Došiel neúplný balík,ktorý bol vopred vyplatený.Neodporúčam.

dlhsia dodacia doba oproti deklarovane. Ziadna komunikacia o aktualizacii dodacej lehoty

• Zbytočné čakanie na objednávku.....

V sobotu som objednal krovinorez, objednávku som hneď zaplatil. V pondelok mi potvrdili objednávku a potom ešte prišiel mail, ze objednávka je pripravená, a že už čakajú na vyzdvihnutie kuriérom a ze mi to príde do 2 dní.... V stredu som nemal žiadny mail ani od kuriéra tak som im písal a odpovedali mi, že čakajú na dodanie krovinorezu od dodávateľa...... (nechápem načo mi potom poslali mail, ze objednávka je pripravená). Tak sme sa dohodli, ze mi ho poslu začiatkom budúceho týždňa čo sa tiež nestalo..... Takže som žiadal o vrátenie peňazí. Peniaze vrátili a nikdy viac si z toho e-shopu nič neobjednám!!!!! Takisto ani nikomu neodporúčam nakupovať od top predaj......

Dobry den
    dekujeme za recenzi. Je nam lito ze nejste spokojeni , samozrejme doslo k chybe z nasi strany za co jsme ihned se omlouvali a snazili resit. Nakonec platba podle Vasiho pozadavku byla vracena.
    S pozdravem, TOPPREDAJ

• Cena vyrobku
    • Komunikace nulová

Zbozi objednane pred tydnem a nic.

Dobry den
    dekujeme za recenzi. Bohuzel ale komunikace nebyla nulova...nakup jste udelali v sobotu a nemohli jste se s nami spojit protoze ve vikendy nepracujeme co na strance je uvedene. Ihned po vikendu podle Vasiho pozadavku jsme zmenili objednavku kterou jste spatne vytvorili a odeslali zbozi.
    S pozdravem, TOPPREDAJ

• Žiadna komunikácia zo strany obchodu

Dobrý den
    Děkujeme za recenzi .
    Objednávka nebyla realizována z důvodu dřívějšiho nakupu balik nebyl převzatý a vratil se zpět .
    Informovali jsme okamžitě kupujiciho jestli má zájem o zboži prosime o zaplaceni zboži dopředu na účet. Všechny automticke zprávy byly odeslany , na které zakaznik nereagoval .
    Z naši strany nebyly žádné nedostatky .

Jedným slovom hrôza. Dosky krivé, chýbali ďalšie dosky na lavičku a tie čo boli od výroby privŕtané tak nepoužiteľné. Ostali nám len oči pre plač. Naozaj radšej si priplatiť a mat kvalitné pieskovisko ako túto kopu dosák. A vraj impregnované? Okolo impregnacie to ani neprešlo. Veľmi zlá skúsenosť a strata 60€ (s postovnym) neodporúčam!

Dekujeme za recence.
    Je nam lito pokud doslo k nejakemu problemu
    V každém připadě se snažime individualně řešit všechny problémy .

Tovar prišiel nekompletný a vykružováky čo prišli tak zhrzdavené v preliačenom obale.Ako nepochopitelné že niečo také má niekto tú drzosť poslať.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recence. Je nam lito pokud doslo k nejakemu problemu, ale zadnou zpravu jsme od Vas neobdrzeli proto jsme ani nemeli moznost aby neco opravit...

Len mi potvrdili platbu a tovar neposlali!

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Zbozi jsme expedovali do 5 pracovni dnu od dne zaplacnei jako mame uvedene na strance. Balik byl dorucen a vsechno vyresene

Pri vrátení tovaru mi bol vrátený naspäť.
    Dôvod : tovar bol objednávaný na firmu.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Udelali jste nakup na firmu. Podle prava a podle podminek ktere mame na stranace uvedene- vraceni vyrobku je jenom v pripade nakupu na fizyckou osobu. Proto odstupeni od smlouvy bylo odmitnute

• tovar prisiel poskodeny rozbity!

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Zadnou informace od Vas ohledne obdrzeni poskozeneho vyrobku jsme neobdrzeli. Ani jste nesepsali protokol s kuryrem ohledne poskozeni proto na zaklade ceho mame problem resit...

TOVAR OD 13.12. DO DNES NEPRIšIEL DNES JE 24.12.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Doslo k opozdeni na strane kuryrni sluzby, balik zakaznik odmitl...zadnou informace driv jsme nemeli ohledne opozdeni nebo nejakeho problemu..

po 10minútach fungovania zaiskril motor a už nefunguje :..... take odomňa je to nula bodov hračka z Dráčika :(

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Ihned jak jsme obdrzeli informace ohledne reklamace- vyresili jsme problem. Zakaznik obdrzel zpet spravne zbozi