Nic nedorazilo.

Dobry den
    bohuzel ale recenzie neni adekvatni. Zakaznik vybral platbu bankovnim prevodem, od objednavky 20.11 zaplatil az 23.11 . Proto podle podminek odesilame do 4 pracovni dnu od dne platby na ucet - odeslali jsme 24.11 , kuryni sluzba prevzala 26.11 v patek a dneska 29.11 je zasilka dorucovana.
    Je nam lito protoze zakaznik ani se s nami nekontaktoval pred vystavenim recenzie. Telefonicky a mailovo jsme byli domluveni a zakaznik byl o vsem informovany.

• neserióznosť obchodu

už po druhí raz ma sklamali ...dva z dvoch ;-(

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recezne ktera bohuzel neni pravdiva... Mame od Vas jeden nakup- odeslan do 4 pracovni dnu od objednavky , doruceni v poradku....

Neseriózny obchod, klamú a zavádzajú, príšerná komunikácia so zákazníkom, telefóny nedvíhaju a po čase linka obsadená. Písomná komunikácia otras až na druhý deň. Zaplatila som za tovar bankovým prevodom dopredu ešte v piatok. Na ďalší týždeň v utorok neboli schopní mi slušne na 3 maily odpísať, či už moja platba je pripísaná na účte. Robili mŕtveho chrobáka. Tak som na nich tlačila, že čo je s mojim tovarom. Až na ďalší deň v stredu mi odpísali, že objednávku stornujú nakoľko to nemajú na sklade, lebo vraj posledný kus bol chybný a musia objednať nový od iného dodávateľa a to nestihne prísť do piatku ako potrebujem
    No úplne klamstvo a totálna neochota a neserioznosť. Ja len dúfam, že slušne aspoň vrátia peniaze mi na účet. Ak nie, podám na nich trestné oznámenie. Od nich už nikdy nič. Z horším arogantným prístupom som sa fakt ešte nestretla. Úbohé správanie

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za Vasi recenze. Je nam opravdu lito ze doslo k takove situace. Vdzcky se snazime odepsat co nejdriv na mailove zpravy od zakazniku, ale nepracujeme 24h/dobu proto na strance mame uvedene ze odepisujeme do 24h... Ihned jak jsme zjistili ze nejsme schopni realizovat Vasou objednavku jsme Vas informovali a vratili jsme Vam penize / objednavka byla 05.08 ale zaplacene z banky jsme meli az 09.08 ! / Penize vracene ihned -12.08
    Od zacatku jsme se snazili spravne vyresit ale je to tezke v pripade ze zakaznik ma od zacatku spatny pristup k cele objednavce.

• chcel som okruhlu strunu,prisla mi hranata

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recenze. Velmi se omlouvame za vzniklou chybu, k ktere doslo behem baleni.

Obchod nekomunikoval. Tovar ktorý mal "na sklade" bol doručený o 10 dní.
    Pri objednaní - POWERMAT TIG-17V-16 Zváračské káble TIG LIFT zváranie, konektor 16/25 na zváračku POWERMAT ktorú som si spolu s káblami objednával - je tam iný konektor tak káble sú mi na nič - nakoľko som to objednával na ICO tak v zmluvných podmienkach je napísané že tovar nie je možné vrátiť.
    Powermat PM-IMGS-230L SADA Invertorová svářečka MIG MAG MMA LIFT-TIG SYNERGY 230A - sada super len nie je v dodaní hadička na prepojenie fľaše a zváračky - ešte k objednávke - ponúkali flaše CO2 a CO2+ Argon napísal som do poznámky CO2+ Argon samozrejme poslali CO2 ani to nekomunikovali
    Návod na obsluhu len v PL žiadna čeština alebo slovenčina

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za Vasou recenze.
    Doslo k zpozdeni na strane kuryrni spolecnosti na co jsme uz nemeli vliv ale se omlouvame.
    Zakaznik nikde se neinfromoval ci kable jsou kompatibilni s modelem svarecky. Proto objednavku jsme realizovali jak zakaznik objednal. V pripade nakupu na firmu odstupeni od smlouvy neni mozne a je to obchodni pravo.
    Pokud se jedna o flasu- v nabidce je uvedene ze odesilame podle dostupnosti na sklade.
    Navody SK/CZ odesilame na mailovou adresu ale bohuzel zakaznik nas neinformoval.
    Je nam lito ze zakaznik neni spokojen ale vsechno bylo realizovane podle pokynu uvedenych na strance a s kterymi zakaznik soouhlasil behem nakupu.

Človek vidi ze to maju skladom, pre istotu sa o dostupnosti aj informuje, vzapati objedna a napriek tomu o tri dni pride email, ze vami objednany tovar nie je dostupny.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recenze a velmi se omlovuame za situace k ktere doslo. Penize byly vracene zakaznikovi.

• Relativne dobry vyber a vaecsina tovaru je lacna.
    • Zaslanie tovaru trvalo ciastocne vyse 3 Tyzdne. Telefonicky kontakt nie je mozny. Odpoved na E-mail trva vyse 2 tyzdne.
    • Pri dvoch objednavkach 2x chybal tovar za 1,99€ co ukazuje na systematicke kradnutie. Asi v domienke ze za 2€ sa nikto sudit nebude.
    • Kalove cerpadlo ma udajne 3,2KW co je hlupe klamstvo. Zabudovany istic vypina pri 1,8KW - prevadzkova spotreba je realne 1,0-1,4KW Moj indukcny motor 3KW od MEZ mohelnice vazi 30kg. Motor aj z cerpadlom vazi nieco vyse 14kg. Tak indukcny motor od Toppredaj ma 10kg
    • Natahuju cas aby sa vykrutili z moznosti vratenia tovaru.
    • Ten isty tovar sa da u inych predavacov najst ciastocne o 30% lacnejsie. Len tak mimochodom

Systematicka sprenevera (2x chybajuci tovar a odmietnutie o tom diskutovat)
    Prefikane natahovanie komunikacie aby sa vykrutili z moznosti vratenia tovaru. Hranici to az k podvodu podla mojho nazoru.
    Uz tam nebudem kupovat. Pol hviezdicky uplne staci.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Dekujeme za recenze a je nam lito z duvodu vznikle situace. meli jste u nas dve objednavky.
    Vase objednavky jste obdrzeli rychlej nez po 3 tyzdnach , tak neni to pravda co pisete. Nasa odpoved byla take rychlejsi nez po 2 tydnech...maximalne jste meli odpoved do 2 pracovni dnu od vasich zprav...Doslo k chybe ohledne paramteru uvedenych od vyrobce a take ohledne 2 e / co nebylo cilove z nasi strany/ ale jsme vsechno ihned opravili a vratili jsme spravne rozdily v cnach nebo cele castky za vracene vyrobky.

Proto Vasa recenze neni adekvatni k cele situace...

• Objednal som si akumulátorový postrekovač s batériou 15AH. Skontroloval som tovar a mal v sebe iba 8AH batériu. Dvere batérie boli rozbité, ale rozbité časti neboli v krabici, takže predpokladám, že už boli poškodené pred vlozením do krabici. Aj keď bola moja sťažnosť prijatá, cítim sa podvedený! Megrendeltem egy akumlátoros permetezőt 15AH-ás akumulátorral . Ellenőriztem az árut és csak 8AH-ás akumulátor volt benne. Az akumulátor tartó ajtó meg ki volt törve, de a letörött részek nem voltak a dobozában, tehát feltételezem, hogy már sérülten rakták a csomagba. Reklamációmat ugyan elfogadták, de becsapva érzem magam!
    • Kúpil som produkt a nedošiel

Produkt nedorazil

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Za zbozi zakaznik zaplatil az po 14 dnech..14.04... a ihned jsme odeslali balik se zbozim.... Komentar neni ferovy...

• Keďže tovar zatiaľ nedorazil nemám čo odporúčať a hodnotiť. Uvidím neskôr.

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Zbozi do zakaznika bylo odeslane ihned po zjisteni chyby v systemu a spatne oznacene objednavky.

• Tovar zatial nedošiel už presla dlha doba a prepravca mi odpisal žebtovar nie je ešte podani aj ked ste mi pisali že tovar je na ceste

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

balik jsme odeslali ihned po objednavce. Bohuzel ale na kuryrni sluzbu nemame vliv proto kdyz doslo k chybe ze strany dopravce- nebylo to pusobene nasim vlivem....

Neskoré vyskladnenie tovaru, neskoré objednanie prepravy, po 10 dňoch som objednávku zrušil

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Objednavku jsme odeslali na dobirku ale bohuzel zakaznik neprevzal a vratila se k nam zpet....

• Objednal som elektro centrálu +olej grátis a prišlo mi to bez oleja

Reakcia obchodu www.toppredaj.com

Velmi se omlouvame za situace
    V ramci nahrady chyby- v pripade zajmu o nase jine zbozi- pridame Vam slevu

• Trvá im to strašne dlho, a bez odozvy, vysvetlenia prečo je to tak, až keď tam človek zavolá, tak sa vyhovárajú že nejaká časť dodávky je poškodená, že musia čakať na novú dodávku. Výhovorky

14 dní a tovar nedorazil.

• Tovar mi neprišiel, prešli už 2 týždne od objednávky, na mail odpovedali, ale nesplnili ani to. A to bol tovar skladom.

• Tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku

Faktúru som dostal po troch telefonátoch o 10 dní emailom a slovenský alebo český návod na obsluhu doteraz nedošiel

• Som nespokojný dodaním tovaru tovar bol zdemonlovany rozbyte a vôbec to nefunguje

tovar objednaný a zrejme už ani nepríde ....

• Dva tydne od objednavky,a NIČ.