• Výborná funkcionalita odporučenia tenisiek na mieru, podľa mojich preferencií, bolo to superrýchle, výsledok bola jedna teniska v rôznych farebných kombináciách, na tenisky bola aj výborná cena (ponúknutá zľavnená teniska), po rozbalení balíka a vyskúšaní topánky veľká spokojnosť s voľbou. Len pre informáciu dodám, že som si chcela spraviť "search", či naozaj to bola najvýhodnejšia ponuka pre mňa, po niekoľkých kliknutiach na iné produkty som zistila, že lepšie by som si nevybrala. Veľmi sa mi páčil tento bleskový nákup.

Dobrý deň, Liena,

ďakujeme Vám, že ste si našli čas a zanechali nám pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Máme radosť, že ste s odporúčaným tovarom spokojná a veríme, že Vám bude dobre slúžiť a nabeháte v ňom množstvo kilometrov. Zároveň držíme palce pri prekonávaní osobných rekordov a budeme sa tešiť, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

tovar bol velmi rychlo doruceny, max spokojnost

Dobrý deň, Maria,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Spokojnost

Pekný deň, Lubica,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Prajeme Vám veľa športových úspechov,

Rýchle bezproblémové doručenie.

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a všetko prebehlo bez komplikácií. Potešíte nás, ak na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

• Rýchle jednanie,tovar top,doručenie super

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti :)

Majka, tím Top4running.sk

• Výborný servis pri vrátení tovaru

Vysoko oceňujem možnosť zaslania tovaru cez packetu bezplatne. ( Čo som využila,keďže mi nesedela veľkosť)

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Mrzí nás, že Vám tovar veľkostne nesadol. Budeme sa snažiť, aby vrátenie prebehlo bez komplikácií a veríme, že nabudúce už tovar splní Vaše očakávanie aj z pohľadu veľkosti :)

Majka, tím Top4running.sk

• Rýchle dodanie tovaru, veľký výber

Pekný deň, Miro,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

• Nemám, čo vytknúť. Tovar bol doručený expresne rýchlo, popis zodpovedal realite, zo 4 tretier sme si jedny vybrali a zvyšné obratom vrátili cez Packetu, kde hodnotím poštovné zdarma ako veľké plus. Už len počkať na vrátenie fin. sumy :-).

Pekný deň,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Veľmi si vážime, že ste sa rozhodli nakúpiť práve u nás a tešíme sa, že zo spomínaných tretier ste si vybrali tie, ktoré Vám naozaj sedia. Budeme mať radosť, ak na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

Perfektný výber, skvelé ceny, výborný popis produktu, rýchle dodanie. Odporúčam.

Dobrý deň, Margareta,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Tešíme sa, že ste sa rozhodli nakúpiť práve u nás a objednaný tovar Vám prišiel rýchlo a bez komplikácií. Urobíte nám radosť, ak na základe pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Rýchle dodanie, kvalitný tovar

Dobrý deň, Andrea,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Máme veľkú radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

• Rýchlosť dodania
    • Vrátenie tovaru do 30dní
    • Ochotný zákaznícky servis

Dobrý deň, Marek,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Veľmi sa tešíme, že ste s nákupom v našom e-shope spokojný a veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

dobrý výber, výborný opis tovaru

Pekný deň, Marián,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že ste si z našej ponuky vybrali a nakúpili ste u nás. Budeme sa tešiť na stretnutie s Vami pri ďalšej objednávke.

Majka, tím Top4running.sk

• Veľmi dobré ceny, v porovnaní s konkurenciou
    • Doprava a vrátenie zadarmo
    • Široký výber

Môžem len odporúčať

Pekný deň, Olav,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Vážime si, že ste sa rozhodli pre nákup práve v našom e-shope a zároveň sa tešíme, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania tak z pohľadu ceny, ako i kvality a rýchlosti doručenia. Urobíte nám radosť, ak na základe Vašich pozitívnych skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

Rychle dodanie a skvele akciove ceny.

Pekný deň, Dušan,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu objednávku :)

Majka, tím Top4running.sk

Som spokojný,  služby ako aj kvalita  rýchlosť doručenia  v porovnaní aj s cenou jednoznačne TOP.

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Vážime si, že ste sa rozhodli nakúpiť práve u nás a tešíme sa, že ste boli s objednaným tovarom, ako i cenou a rýchlosťou doručenia spokojný. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti a pridáte sa k našim verným zákazníkom.

Majka, tím Top4running.sk

Zatiaľ som nemal žiadny problém.

Pekný deň,

ďakujeme Vám za odporúčanie a pozitívnu spätnú väzbu.

Veľmi sa tešíme, že ste sa rozhodli nakúpiť práve u nás a všetko prebehlo bez komplikácií. Budeme sa snažiť, aby to tak bolo aj pri Vašom ďalšom nákupe :)

Rýchle dorucenie

Dobrý deň, Anna,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

Majka, tím Top4running.sk

• Veľmi rýchle dodanie tovaru.

Pekný deň, Dominika,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a budeme sa tešiť, ak na základe Vašej pozitívnej skúsenosti sa stanete našou vernou zákazníčkou a nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Prajeme Vám veľa športových úspechov,

• Rýchlosť

Dobrý deň, Miroslav,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a bola Vám doručený včas. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe.

• Super sortiment
    • Možnosť zliav
    • Moje objednané tenisky prišli so špinavou podrážkou, takže som bola trošku sklamaná. Tenisky vraciam späť.

Reakcia obchodu Top4Running.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Máme radosť, že Vás naša ponuka oslovila a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite. Samozrejme, tenisky máte možnosť bezplatne vrátiť do 30 dní cez zásielkovňu. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii. Veríme, že budeme mať ešte v budúcnosti možnosť túto našu chybu napraviť pri Vašej ďalšej objednávke, kde sa budeme snažiť byť pri kontrole dôslednejší.