• Nekomunikuje
    • Žiadne reakcie na e-maily a na telefonáty
    • Rizikový

zaujímavý sortiment

• Nie je možné spojiť sa so zástupcom obchodu ani telefonicky, ani mailom

Na zakazku objednana (09/2021) valaska pohronskeho typu dnes 23.12.21 uspesne dorazila. Komunikacia s p. Budajom (asi majitel obchodu) nadviazana a pocas celej zakazky ma informoval o stave. Priznal problemove obdobie obchodu v nedavnych casoch ale moja zakazka objednana a dodana k mojej spokojnosti. Dodacia doba bola dlhsia ale na to upozornoval aj popis pri produkte. Komunikacia prebiehala cisto len cez email.

• Mal mi prísť druhý e-mail a nič neprišlo ani to že či ho majú skladom a ako mám dlho čakať.

• Podvod,zatajujú sa, peniaze zobrali, tovar neposlali!!!

Ľudia, už mesiace tento obchod okráda ľudí, berie platby a tovar neposiela! Nereaguje na maily ani na telefonáty či SMSky. To naozaj nemáme žiadnu možnosť dostať svoje peniaze späť??!!! A čo ochrana spotrebiteľa? Poraďte. Vďaka. Karol

Ľudia, dajte si pozor - majiteľ tohto obchodu je čistý psychopat!!! Najprv sa zdalo, že je úplne v pohode. Kúpu teepee som s ním viacnásobne prebral po telefóne. Potom som ten stan objednal, ale objednávka bola obratom zrušená. Tak som tam volal, ale ten človek nebral telefón a postupne sa ukázalo, že on sa zatajuje!!! Pred zákazníkom, ktorý mu dal objednávku za vyše 700€ a nikdy ani náznakom nezadal žiadny dôvod k takémuto správaniu - nikdy som nevolal mimo vymedzených hodín, vždy som sa k nemu správal maximálne korektne a slušne. A on zrušil moju vopred dohodnutú objednávku a bez akéhokoľvek pochopiteľného dôvodu sa začal zatajovať. Čiže jediné vysvetlenie je, že je to psychopat, ktorý nezvláda ani vybavenie objednávky a základnú komunikáciu so zákazníkom. Stan som musel objednať inde a stratil som dva týždne, kvôli ktorým nedodržím dôležitý termín. A to vďaka majiteľovi obchodu Tomahawk. Čiže ľudia, dajte si pozor - ak to urobil mne, môže to urobiť aj vám. Bez akejkoľvek pochopiteľnej príčiny.

• V minulosti som mala mimoriadne pozitívnu skúsenosť. Bohužiaľ, zdá sa, že obchod funguje úplne inak.
    • Objednala som si tovar za 70 eur, zaplatila som kartou cez gopay, prišla mi potvrdená objednávka. Odvtedy nič, nedvíhajú telefón, nekomunikjú.

Obchod vôbec nekomunikuje. Neodpovedá na e-maily. Tovar nebol doručený. Žiadna informácia o stave objednávky.

Prešiel týždeň a ešte sa neozvali, či vobec niečo pošlú

Je 19.4.zásielku stále nemám.

• spokojnosť
    • kvalita
    • komunikácia obchodu napr. o prijatí platby by mohli informovať

Rád by som odporučil, preto že verím, že pán ma toho asi naozaj veľa, no nie som si teraz už ničím istý. Asi by bolo dobré, ak by ste aspoň dávali vedieť v akom stave je tovar, keď už to nedokážete doručiť na čas. Mne až tak nevadí že to príde neskôr, ako to, že netuším v akom je to stave. Veď nepokazte si ten obchod na takýchto jednoduchých veciach.

• Žiadna komunikacia
    • takmer dva týždne od objednania a uhradenia, a okrem prijatia objednávky nemám žiadnu informáciu

25.9. vystavená objednávka, vopred uhradena cez Gopay kde figuruje že platba prebehla a objednávka je zaplatena. Na eshope je stav: prebieha spracovanie objednávky. E-mailom prišlo potvrdenie o prijatí objednávky. Obe položky z objednávky boli skladom, je 8.10. a nemam ani tovar ani informaciu o objednavke. Ak aj niečo náhodou nie je skladom alebo je problém akýkoľvek s objednavkou, je to vporiadku, stane sa niekedy..ale treba zákazníka informovať, alebo by stačilo aspoň reagovat. Duplom ak bolo za tovar zaplatené vopred. A na eshope svieti veľký zelený nápis že fungujú bez obmedzení akurát nie je možná úhrada na dobierku...a potom mi príde automaticky mail na hodnotenie :(
    Na e-maily žiadna odpoveď, mobilné číslo mi nikto nezdvihol, písala som aj sms. Kontakty mám uvedené v objednavke správne.. Absolútne žiadna odozva. Netuším kedy a ci sa k objednanemu tovaru dopracujem...

Dodanie super

Výborná komunikácia, ochota a top rýchlosť doručenia :)

Dobrá komunikácia, dobré služby. Odporúčam.

• Rchlé jednání, dobré ceny

• Skvelý výber

• doručené domov a rýchlo