Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

• zakúpené v TOMAHAWK pred 5 mesiacmi

• Nekomunikuje
    • Žiadne reakcie na e-maily a na telefonáty
    • Rizikový
  • zakúpené v TOMAHAWK pred 9 mesiacmi

• Nie je možné spojiť sa so zástupcom obchodu ani telefonicky, ani mailom
  • zakúpené v TOMAHAWK pred 1 rokom

• Mal mi prísť druhý e-mail a nič neprišlo ani to že či ho majú skladom a ako mám dlho čakať.
  • zakúpené v TOMAHAWK pred 2 rokmi

Ľudia, dajte si pozor - majiteľ tohto obchodu je čistý psychopat!!! Najprv sa zdalo, že je úplne v pohode. Kúpu teepee som s ním viacnásobne prebral po telefóne. Potom som ten stan objednal, ale objednávka bola obratom zrušená. Tak som tam volal, ale ten človek nebral telefón a postupne sa ukázalo, že on sa zatajuje!!! Pred zákazníkom, ktorý mu dal objednávku za vyše 700€ a nikdy ani náznakom nezadal žiadny dôvod k takémuto správaniu - nikdy som nevolal mimo vymedzených hodín, vždy som sa k nemu správal maximálne korektne a slušne. A on zrušil moju vopred dohodnutú objednávku a bez akéhokoľvek pochopiteľného dôvodu sa začal zatajovať. Čiže jediné vysvetlenie je, že je to psychopat, ktorý nezvláda ani vybavenie objednávky a základnú komunikáciu so zákazníkom. Stan som musel objednať inde a stratil som dva týždne, kvôli ktorým nedodržím dôležitý termín. A to vďaka majiteľovi obchodu Tomahawk. Čiže ľudia, dajte si pozor - ak to urobil mne, môže to urobiť aj vám. Bez akejkoľvek pochopiteľnej príčiny.

• zakúpené v TOMAHAWK pred 2 rokmi

Obchod vôbec nekomunikuje. Neodpovedá na e-maily. Tovar nebol doručený. Žiadna informácia o stave objednávky.

• zakúpené v TOMAHAWK pred 2 rokmi

Prešiel týždeň a ešte sa neozvali, či vobec niečo pošlú

• zakúpené v TOMAHAWK pred 2 rokmi

Je 19.4.zásielku stále nemám.

• Žiadna komunikacia
    • takmer dva týždne od objednania a uhradenia, a okrem prijatia objednávky nemám žiadnu informáciu

25.9. vystavená objednávka, vopred uhradena cez Gopay kde figuruje že platba prebehla a objednávka je zaplatena. Na eshope je stav: prebieha spracovanie objednávky. E-mailom prišlo potvrdenie o prijatí objednávky. Obe položky z objednávky boli skladom, je 8.10. a nemam ani tovar ani informaciu o objednavke. Ak aj niečo náhodou nie je skladom alebo je problém akýkoľvek s objednavkou, je to vporiadku, stane sa niekedy..ale treba zákazníka informovať, alebo by stačilo aspoň reagovat. Duplom ak bolo za tovar zaplatené vopred. A na eshope svieti veľký zelený nápis že fungujú bez obmedzení akurát nie je možná úhrada na dobierku...a potom mi príde automaticky mail na hodnotenie :(
    Na e-maily žiadna odpoveď, mobilné číslo mi nikto nezdvihol, písala som aj sms. Kontakty mám uvedené v objednavke správne.. Absolútne žiadna odozva. Netuším kedy a ci sa k objednanemu tovaru dopracujem...

• zakúpené v TOMAHAWK pred 4 rokmi

Nefunkčný eshop, nejde ani zaregistrovať ani neprišlo potvrdenie o zadaní objednávky.

• zakúpené v TOMAHAWK pred 4 rokmi

Ceny sú priateľné ale keďže vám tovar nedorazí, tak je vám to na nič. Komunikácia s predajcom 0 bodov. Nepríde ani potvrdzujúci mail ani nič. Nechápem načo ešte tento e-shop funguje.

Reakcia obchodu TOMAHAWK

Vážená pani, Vašu objednávku ste na vlastnú žiadosť zrušili v nasledujúci deň po objednávke. Zásielka Vám preto nebola odoslaná ani doručená. V tomto predvianočnom zhone je to pochopiteľné.

Potvrdzujúci e-mail chodí automaticky hneď po objednávke, niekedy je však zákazníkom zaradený do spamu. E-maily sú zodpovedané mimo pracovnú dobu rádovo v hodinách a počas pracovnej doby v minútach. V najčastejších otázkach na https://www.tomahawk.shop/sk/najcastejsie-otazky.html riešime aj problém s nedoručením e-mailov. Pokiaľ je problém v e-mailovej komunikácii, radi Vám zodpovieme otázky telefonicky alebo cez sms.

• prehľadnosť
    • ceny
    • nulová komunikácia, po zadaní objednávky prišiel len potvrdzujúci e-mail a odvtedy nič, na e-maily ani telefonáty neodpovedajú
  • zakúpené v TOMAHAWK pred 5 rokmi

• Do dnešného dňa som nedostal potvrdenie o stave objednávky.

• Ignorácia zákazníka
  • zakúpené v TOMAHAWK pred 5 rokmi

- objednaný tovar nebol dodaný ani po dvoch týždňoch
    - obchod neodpovedá na maily ani nedvíha telefóny
    - objednávku som zrušil, samozrejme reakcia obchodu žiadna
    - dávam 0 bodov
    - som rád, že som neplatil prevodom na účet, svoje peniaze by som už asi neuvidel...
    - s takýmto prístupom k vedeniu obchodu som sa ešte nestretol

• pekne urobený e-shop
    • prevádzkovateľ nedvíha telefón ani nekomunikuje e-mailom

Potreboval som sisalový špagát, ktorý mali na stránke skladom. Objednával som dňa 13.04. dnes je 24.04. a tovar mi nebol doručený. Môj prvý a zároveň aj posledný nákup. Neseriózny prístup k zákazníkom...

• zakúpené v TOMAHAWK pred 5 rokmi

• chcete po mne hodnotenia obchodu a zatial ste mi nic nedodali, nenapisali ste preco a nedvihate telefon, ja som vam zaplatil ????
  • zakúpené v TOMAHAWK pred 6 rokmi

• 10 dni od zaplatenia tovaru nemam ziadne informacie co sa s mojou objednavkou deje a ci vobec bude vybavena!!!!

Som nespokojny a dufam ze mi tovar bude doruceny v dohladnej dobe alebo mi budu vratene peniaze v plnej vyske, som velmi nespokojny s takymto pristupom k zakaznikovi!

Žiadna spätná komunikácia.
    Dlhá dodacia doba.

• zakúpené v TOMAHAWK pred 6 rokmi

• Verila som spojeniu so SKAUTINGOM, ze zaisti spolahlivost.. Zial, hlboke sklamanie
    • Nedokaze odpovedat na mailove dotazy

Snad budete mat viac stastia..

• zakúpené v TOMAHAWK pred 7 rokmi

• absolutne nekomunikuju a nic mi nedorucili. bez vysvetlenia

strata casu