zaujímavý sortiment

• spokojnosť
    • kvalita
    • komunikácia obchodu napr. o prijatí platby by mohli informovať

Rád by som odporučil, preto že verím, že pán ma toho asi naozaj veľa, no nie som si teraz už ničím istý. Asi by bolo dobré, ak by ste aspoň dávali vedieť v akom stave je tovar, keď už to nedokážete doručiť na čas. Mne až tak nevadí že to príde neskôr, ako to, že netuším v akom je to stave. Veď nepokazte si ten obchod na takýchto jednoduchých veciach.

Dodanie super

Výborná komunikácia, ochota a top rýchlosť doručenia :)

Dobrá komunikácia, dobré služby. Odporúčam.

• Rchlé jednání, dobré ceny

• Skvelý výber

• doručené domov a rýchlo

Co slubili to dorucili takze vsetko O.K.

• Communication with customers

Delivery time

• rýchle vybavenie objednávky
    • ústretový prístup

V inom obchode som čakal na tovar mesiac a bez výsledku. V tomto obchode mi tovar dodali do 3 dní.

Jeden rezbársky nôž je hrdzavý, cenovky strhnuté, asi to majú z výpredaja.

Reakcia obchodu TOMAHAWK

rezbárske nože od Morakniv majú vysoký obsah uhlíka v oceli, čo spôsobuje na niektorých miestach čepele patinu korózie, pokiaľ sa počas transportu nachádzajú aj len chvíľu vo vlhkom vzduchu. Niekedy sú nám niektoré kusy dodané s takto skorodovaným povrchom – nejedná sa však o mechanickú vadu, ale estetickú, ktorá zmizne hneď po prvom používaní.

Všetkým nožom kontrolujeme pred odoslaním čepeľ a v prípadne objavenia chyby nôž neodosielame. Pokiaľ by sme niečo neustriehli, samozrejme nám môžete nepoužitý nôž do 30 dní vrátiť a zašleme Vám nový, alebo Vám vrátime peniaze.

Cenovky z tovarov odstraňujeme po ich preceňovaní, pokiaľ nesúhlasia ceny tovaru. Na tieto nože sa určite nerobia u výrobcu výpredaje :)

prvy krat som tu nakupoval

• Prdajca ma kontaktoval ked nebol objednany produkt skladom a informoval kedy bude dostupny a odoslany. Skvela komunikacia.

Vsetko bez problemov, prikladna skusenost s internetovym obchodom

• Na požiadanie mi bez problémov zmenili objednávku a preplátok vrátili.

• Od urcitej vyzky ceny tovaru postovne zdarma
    • Prehladny web
    • Blezkovo mi odoslali tovar
    • neviem

Kupoval som z tadeto prvy krat ale urcite aj nabuduce.
    Jedine som sa pocudoval objednavka mi mala prist do zasielkovne ale bola mi dorucena kurierom problem v tom ale nevidim.

• Kvalitne produkty
    • Slaba komunikacia
    • Zatial len automaticke potvrdenie o prijati objednavky.

Ohodnotit tovar ani obchod plnohodnotne zatial este nemozem, nakolko mi tovar este nedorazil.

Objednany tovar valaska - pohronsky typ. Dodaci termin bol uvedeny 1 mesiac. Objednavka vytvorena 19.4.2019 plus sviatky ako velka noc 1.5, 8.5, atd... tak stale este cakam. Dnes je 15.5.2019 a jedina komunikacia zatial s obchodom je automaticky email o potvrdeni objednavky s dopravou a dobierkou.

Tesim sa...

• Komunikativnost
    • Ziadna

• super rýchla odozva a komunikácia
    • ochota
    • tovar zodpovedal popisu