na stranke bolo napisane ze tovar je na sklade a ze bude doruceny do 48 hodin... ako teraz podotkli objednavka je uz desiaty den na mrtvom bode... zaplatil som hned kartou a zjavne uz netreba tovar dodat v lehote uvedenej pri produkte..do dnesneho dna som nevedel kde sa tovar nachadza lebo stranka na ktoru ma odkazali kde si vraj mozem overit stav objednavky nefunguje.. komunikacia nulova... uz z tohoto obchodu nenakupim a ani by som ho neodporucil

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

ospravedlňujeme sa, vaša objednávka naozaj nebola vybavená v termíne do 96 hod. ako máme uvedené pri 3D okuliaroch. Mali sme chybu v systéme. Chybu sme napravili a vašu objednávku sme doručili. Škoda, že ste nás nekontaktovali, akonáhle vám objednávka nebola doručená načas.
    Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.

TN TRADE Slovakia

• Dodanie tovaru do 48 hodín.
    • Čakal som 7 pracovných dní!
    • A stáke nič. tovar som objednal v inom obchode, na druhý den tovar doma.

• Doteraz to bolo dobre
    • Velmi dlha dodavua doba (a az ked som sa ozval my napisali ze u dodavatela maju inventuru) podla mna ked nieco objednam mohli hned sami napisat bude to trvať dlhšie a nie az ked zakaznik sa ozve

Tento krat max nespokojny

Chcela som objednat piknikovu deku, mala byt do 3-4 dni, ja som po 4 dnoch dostala akurat email ze tomu tak nebude, sice slusne napisany, ale podla mna mohli navrhnut alternativu dostupneho tovaru (jednalo sa o deku s asi 10 motivmi na trhu)

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

ospravedlňujeme sa ešte raz za spôsobené problémy.
    V dobe vašej objednávky sme v danom rozmere nemali žiadnu náhradu. Preto sme vám ju neponúkli.

Team TN TRADE Slovakia

• nedodržanie slúbených dodacích lehôt, dovolenky bez informácie vopred

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

mrzí nás, že sme objednávku nevybavili v termíne, ale informácia o obmedzenej prevádzke, v čase vašej objednávky, sa zobrazovala na našom eshope cez celú šírku obrazovky pri každom prekliku. Je možné, že sa vám z nejakého dôvodu nezobrazila, čo nás samozrejme mrzí.

Ospravedlňujeme sa ešte raz za spôsobené problémy.

• dlhá dodacia lehota

• Doprava, vytvorenie objednávky pretože aby som ja objednal tovar v utorok a v piatok mi príde email že ste objednávku konečne vytvorili je na mňa moc

Obchod som si zvolil pretože na heureke.sk mi ho vyhodilo ako jeden z najlacnejších čo aj bol ale čo sa týka dopravy alebo teda celého procesu kedy si zákazník tovar objedná a oni ho odosielajú externej firme na doručenie by trebalo vylepšiť...zrýchliť

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

objednávka sa vytvorí automaticky, ihneď po ukončení objednávacieho procesu na eshope. Automaticky vám o tom príde email. V piatok vám prišiel email s odkazom na sledovanie zásielky, ten príde vždy deň pred doručením zásielky. Tovar neodosielame žiadnej externej firme, používame len externého prepravcu UPS na doručenie zásielky od nás k vám. Vašu objednávku ste vytvorili v utorok v neskorých hodinách a túto položku sme bohužiaľ nevedeli logisticky skôr spracovať.
    Ospravedlňujeme sa ak došlo k nedorozumeniu. V prípade, že potrebujete tovar súrne, je dobre sa informovať emailom alebo telefonicky na presný termín dodania.

TN TRADE Slovakia

• Dlhe cakanie,sice bola Velka noc, ale aj tak je to podpriemerne.

Neochotny kuriér. Ma problém prejsť 4km navyše.
    To aby som pomaly zacal chodiť po svoje zasielky do skladu, hoci som zaplatil za dopravu. Firma UPS, druhy a aj poslednýkrat ju vyuzivam!

• Ziadne
    • No keby existoval obchod chladice.sk nakupuje iba tam, kedze neexistuje, musime kupovat veci tam kde ich maju:(

Ked budete nuteny a nemate na vyber, tak nakupujte, ale stale im pripominajte obchod chladice.sk

• Objednám si jednu vec a ona mi príde, no v inom prevedení !!! Ďakujem.

Všetko prebehlo v poriadku až na jednu najdôležitejšiu vec. Na deke ktorú so si objednal bol vzor detského dopravného ihriska a nie ten čo som si objednal!!! Viac krát už tento spôsob nákupu nepoužijem !!! Ďakujem.

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

vašu objednávku sme skontrolovali, a bola vybavená správne. Objednali ste si "PICNIC ROAD", čo je vzor detského dopravného ihriska. Pravdepodobne ste objednali chybne. Nie je to však problém, deku by sme vám bez problémov ochotne vymenili.

• Všetky

Neodporúčam. Nenakupovať.

• všetky

absolútne hrozný

• Vela slabych miest.

Nenakupovat tu.Je vela lepsich internetovych predajni s lepsim pristupom predajcu k zakaznikom.Nevedel som na com som.Nedostal som ani oznamenie o prijati objednavky,ako to byva inde.Taktiez som nedostal ani emailom,anoSMS-kou oznamenie o pripravenom tovare na odber v predajni.Tovar neobsahoval navod na pouzitie v slovencine.Po poziadani mi vytlacili navod v slovencite,ale k uplne inemu typu zariadenia.Router sa mi nepodarilo sprevadzkovat,preto som ho po tyzdni vratil.Predajca sa spraval arogantne a tvrdil,ze chyba je na mojej strane.Sice vratil peniaze za tovar,ale viac v tomto obchode nakupovat nebudem.

Dobry den,

navod je k vyrobku spravny, len obrazok v navode je ilustarcny. Postup instalacie je vsak presne ako v navode. Vyrobok sme bez problemov nainstalovali podla navodu. Problem je, ze ste si kupili repeater (opakovac) a nie router ako pisete.
    Niektore vyrobky vyzaduju odbornu instalaciu technikom, alebo aspon predchadzajuce skusenosti.

• Dlhy cas dodavky

• Nepíšu konkrétnu dostupnosť v SR

Nepíšu konkrétnu dostupnosť v SR, objednal som cez internet, prišiel do predajne pre tovar, kde mi povedali, že tovar je síce skladom ale v ČR a doručia mi ho do 2 až 3 dní !!!

• nevážia si zákaznika

kupte inde je to lahšie

• ziadne
    • objednal som si 2 tb disk, no dostal som len 1.8 tb disk. Ako je to možné. Kde ostalo tých 200 gb? Takéto ojeby vám nezabudne žiaden zákazník!!!!!!!!!!!!!!!

obyčajná sračka

Dobry den,

velkost HDD sa pocita inac. Pre vysvetlenie, 2 TB HDD znamena 2 000 000 000 bytov a system to prepocita nasledovne: 2 000 000 000/1024/1024/1024 = 1,86. Je to vseobecne znama vec, a kazdy HDD sa takto pocita.

• Žiadne nevidím

Komunikácia zo strany obchodu temer nulová.Objednaný tovar ani do 10 dní nie je na sklade??!

• lacne a kvalitne produkty
    • komunikacia ochota

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

je nám ľúto, že sme nemohli splniť vašu požiadavku, ale tovar listovou zásielkou neposielame.

TN TRADE Slovakia.

• Objednával som LEDky do palubovky s päticou B8,5d, prišli modré a červené mi prišli s päticou B8,3d, s týmto som nespokojný