Tovar objednaný 21.05.2019, následne som čakal asi týždeň na potvrdzovací mail.... neprišiel. A potom sa dozviem cez telefonát
    že tovar ani nemajú... ešte že som neplatil online ale na dobierku :)
    Dávam len 2 hviezdy, aj to len za komunikáciu.

• Predaj veľmi nekvalitných DVD obalov.

• Sortiment

Je desať dní od objednávky, tovar nemám a ani informáciu, či je nejaký problém s dodaním. Ešteže neplatím dopredu

• Na otázku kedy bude tovar doručený nevedeli neodpovedat hoci na stránke mali produkt skladom. Keď som chcela objednávku zrušiť na to odpísali hneď.

• S daným zakúpeným produktom problém nemám.. Som spokojná.

Po vyskúšaní daného produktu sme zistili, že nám to nepasuje. Písali sme mail či môžem tovar vrátiť. Odpísali mi, že ak je tovar v pôvodnej krabici a nepoškodený môžem ho vrátiť. Ešte sme ich kontaktovali telefonicky. Balík sme odoslali spet prvou triedou. Od konca novembra až dopodnes ( 19.12.) je balík na pošte. Písali sme nie jeden mail ohľadom toho čo bude s tou vrátenou zásielkou.. Odpoveď bola, že je ešte stále na pošte a nemajú čas tam ísť a vystávať rady. Prístup ozaj ako sa patrí.. Už nikdy nebudeme z tejto stránky objednávať a určite ju nebudem nikomu odporúčať!!!

• otvorene originalne balenie od vyrobcu tak ze tovar uz mohol byt pouzity aj ked je funkcny.

Tovar som dostal ale originalne balenie bolo otvorene tak ze som vas zaradil na ciernu listinu ako ALZU ktora tiez rada posiela otvoreny tovar ktory uz bol pouzityaj ked funkcny.

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

tovar bol v originálnom balení, rovno od výrobcu, nikdy nebol otvorený.
    Jediná možnosť známok otvorenia by bolo počas prepravy, ale to je tiež nepravdepodobné.
    Kontaktujte nás prosím emailom aby sme mohli váš podnet vyriešiť k vašej spokojnosti.

Ďakujeme za objednávku. TN TRADE Slovakia

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Neviem, či je to dovolenkovým obdobím, ale po uplynutí deviatich pracovných dní od objednávky nemám informácie o tovare s uvedeným množstvom 20 až 50 ks na sklade s dodacou dobou 24/48 hod.

• vyhodna cena
    • strasne dlha doba dodania na tovar, ktory bol akoze skladom

• doteraz som nič nedostal

objednaný tovar vôbec neprišiel !!!

Tovar bol skladom a bolo pisane 24/48h ale predsa to trvalo az 3 dni a nedalo sa platit kartou, takze prevod spomalil dodavku este o dalsi den (celkovo 4 dni kym bol tovar expedovany) + kurierska sluzba (2dni)... cakal som tovar skor

• dlhá doba dodania, nedostupnosť tovaru, ktorý je údajne na sklade, nekomunikácia

• ziadnu som nenasla
    • ani po 12 dnoch nie je zasielka vyexpedovana

ani po 12 dnoch nie je zasielka vyexpedovana, a neobdrzala som ziadny mail an upozornenie ze sa objednavka zdrzi, pri produkte mali 48-96 hodin do expedicie

• Písali, že majú tovar na sklade. Objednali sme v nedeľu a ani vo štvrtok večer nebol vyskladneny, tak sme objednávku zrušili, už nás nebavilo čakať

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

ospravedlňujeme sa za nevybavenie objednávky, technicky to bohužiaľ skôr nešlo. Mali sme počas sviatkov zatvorené.
    Toto obmedzenie sme mali však na našom webe uvedené, pri objednávke na to systém upozorňoval.

Tovar sme vopred vyplatili a ešte nedorazil viac v tej firme nebudem nakupovat.

To je nic obchod proste 7dni som cakal na tovar a nakonec som to objednal z alzi.Ako nic,neinformovali ma vobec ja som im musel pisat mail,a 2x mi slubovali ze ano ano v ten den vam dorucime a potom ze nie ze na ten den a ze im dodavatel meskal bla bla bla .....Min.zavret taky obchod ked si clovek neobjedna od nich za 1000e tak si myslia ze vsak on ma cas (som objednal len za 32e).Nikomu neodporucam ratse ALZA!!!!

• Sortiment kľúčov ani v jednej z troch sád nebol podľa popisu!

Tovar zatiaľ nedorazil, aj keď mi bolo prisľúbené, že do 22.12. bude doručený. Je mi jasné, že prepravcovia sú pred Vianocami vyťažení, ale obchodník by si mal zistiť, v akom stave sú kapacity prepravcu a až potom niečo zákazníkovi sľubovať.

Doteraz sa ani neozvali či tovar príde alebo nepríde

• Zlá komunikácia