• Garantované doručenie do 48 hodín a trvalo to 4 dní

• vratenie tovaru v 14 dnovej lehote postou je nemozne (neprevezmu tovar)

• cena produktu
    • dlha dodacia doba

• minimalna komunikacia
    • dlha dodacia lehota
    • ???

• 2 nezavisle objednavky, pri oboch sa obchod po 10 dnoch cakania neozval. dakujem, to si radsej priplatim inde
    • V eshope bola polozka, ktoru nemali na sklade, zrejme nebola odpisana zo systemu..

Obchod mi nebol schopny dodat tovar, ktory predaval ako tovar skladom!!!! Po 2 tyzdnovom cakani, nakoniec objednavku zrusil s tym, ze nevie garantovat dodanie.
    Velke sklamanie.

• po 10 dnoch som dostal email, ze tovar nevedia dodat, pritom ked som objednaval softver vykazoval ze tovar maju na sklade

• Obchod sa vyhovoril pri nedoruceni produktu na chybu v systeme

Doba dodania je prosím koľko?

• Podla webstranky Tntrade tovar ktory som objednal mali na sklade. No po potvdeni objednavky my neprisiel mail, sms ze tovar si mozem vyzdvihnut, ani ziadna sprava preco meska objednavka. Preslo 10dni a ziadna komunikacia z ich strany. Obchod neodporucam vobec.

Tovar mal byť do 3 dní pripravený v predajni na vyzdvihnutie. Keďže sa mi po týždni nikto neozval, tak som im volal ja. Pán v telefóne mi povedal, že im prerábajú skladový systém, že nasledujúci týždeň bude tovar pripravený....a nebol! Po viac ako dvoch týždňoch čakania som sa dozvedel, že daný tovar už neponúkajú.

Dlhé čakanie na vybavenie objednávky, nakoniec mi ju zrušili, pretože tovar vraj nemali na sklade..

pocas objednavky bol tovar skladom, nasledne obchod poslal mail, ze tovar nemaju a zrusil objednavku.

Obchod po zaplatení tovaru prestal so mnou komunikovať a až po telefonickej urgencii odoslali informácie o platbe a zaslaní tovaru, ktorý zrazu už bol na ceste. Dopravca, ktorého zvolili ma navyše informoval o doručení zásielky cca len 2 minúty pred odovzdaním na adrese. Pritom tovar prišiel v poriadku a celkom rýchlo. Len tá komunikácia je mizerná.

• DVD napalovačka bolav igelitovom sačku, neuzatvorená. Neviem či to takto dostala firma. Osobne neverím

DVD napalovačka bola len igelitovom sačku, neuzatvorená. Neviem či to takto dostala firma. Osobne neverím. Ako sa potom orientujú v sklade?
    Žiadam o vysvetlenie.

• Dlhá doba dodania

Dlhá doba dodania.Neinformovanosť o dodávke objednaného tovaru ,prečo tak mešká ?

• Už chcete ohodnotiť a nič mi neprišlo.Ani email o odoslani ani dopravca ma neoslovil.Tak že neviem čo sa vlastne deje s mojou objednavkou.Mám len objednavku to je všetko.

K obchodu nemám ani negatívne ani pozítívne ohlasy lebo za to obchod nemôže.

• výhodná cena
    • prehľadný web
    • po 23:30 sa pomaly vybavujú dotazy na server, čo spôsobuje pomalú komunikáciu medzi stránkou a mojim pc
    • nedostatočné balenie produktov, nepoužitie bublinkovej fólie

Biely Artic F12 mi prišiel v poriadku. Čierny Artic P12 black PWM mi prišiel úplne vylomený ze jeho rámu. Tovar bol zabalený len do jednoduchého prehnutého kartónu. Chýbala bublinková fólia a nápis FRAGILE. Treba dať aj možnosť extra zabalenia pri krehkých veciach za skromný príplatok. Takto mám dosť negatívnu skúsenosť.