• Tovar so nedostal a ani neviem kedy a či vôbec príde.

• neinformovanosť o objednávke

Po uzatvorení objednávky pošlú potvrdzujúci e-mail, potom žiadne info. V pondelok zatvorené, obchod neinformuje o stave objednávky, až na vyžiadané telefonické info.

Ziadna komunikacia ,ziaden tovar ,esteze je na dobierku.

Mala som si tovar vyzdvihnut osobne v obchode, aj ked bolo vyznacene na ich stranke, ze je na sklade, nikdy sa mi neozvali , ani nijako nereagovali,

7 kalendárnych dní, žiadna komunikácia, objednávku som zrušil mojim telefonickým dohovorom. V dnešnej dobe totálne fiasko. Viem, smiešna suma mojej objednávky, ale bol som zákazník - ktorý sa už však nikdy nevráti.

• Mám ohodnotiť a ešte nič nemám

• po 9 dňoch od objednávky stále ani slovo o stave objednávky. Je irelevantné, že tovar je o pár eur lacnejší od konkurencie, pokiaľ tá ho dokáže dodať na druhý deň.

• Zatiaľ mi po 7dnoch nič nedošlo

• Veľmi pomalý proces objednávky, čakám už týždeň a stále ju ani neposlali.

Objednavka ped tyzdnom a doposial ziadne vyrozumenie ohladom objednaneho tovaru

• Doručované cez SPS, dodávka trvala 6 dní, po prevzatí dopravnou službou zle zaradená, reroutovaná a opätovne poslaná ... Celé zle, SPS sa vyhýbajte, nepoužívajte ich na doručovanie, nieje to moja prvá zlá skúsenosť
    • Zle zabalený citlivý elektronický tovar - SSD disk

Doručované cez SPS, dodávka trvala 6 dní, po prevzatí dopravnou službou zle zaradená, reroutovaná a opätovne poslaná ... Celé zle, SPS sa vyhýbajte, nepoužívajte ich na doručovanie, nieje to moja prvá zlá skúsenosť.

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

ospravedlňujeme sa za meškanie zásielky. Počas pandemických obmedzení mali kuriérske spoločnosti enormný nárast balíkov, ktoré nie vždy stihli doručiť na čas. S postupným uvoľňovaním opatrení sa to bude zlepšovať.

Ťažko mi je zatiaľ hodnotiť. Nemám totiž doposiaľ žiadne info o stave objednávky, okrem mailu, že moju objednávku prijali. Ešte šťastie, že som si dal spôsob platby dobierku.
    Najhoršie je, že sa mi toto nestalo u nich prvý raz, pritom píšu, že majú tovar skladom s doručením do 48/96 hodín. Z toho vyvodzujem, že je tovar buď nedostupný, alebo niekde stojí a informovanosť zákazníka o stave vecí majú úplne u zadného otvoru.
    Toto bol určite môj posledný nákup.

Reakcia obchodu TNTRADE.SK

Ospravedlňujeme sa za oneskorené informovanie o novom termíne dodania. Niekedy nie je možné v tejto dobe dané termíny dodržať. Budeme sa snažiť do budúcna promptnejšie informovať ak sa daný termín posunie. Po telefonickom rozhovore verím, že ešte u nás nakúpite.

TN TRADE Slovakia

Tovar, ktorý mal byť dostupný, nebol doručený ani po dvoch týždňoch. Na uvedené číslo sa mi neporadilo dovolať aby som sa informoval o objednávke.

Tovar bol po záruke. Teplovodivý lep na chladiče vyschnutý.....

Obchod si vymyslel vlastne podmienky v rozpore so zakonom, kde parafrazujem

"Ak bol tovar rozbaleny, tak sa nedá vrátiť"

Vratil som tovar v ramci 14 dni, balik odmietaju prebrat na poste "lebo som ho vrat poslal nespravne" pritom zakon nijako nespecifikuje, ako ho mam poslat. Opat sa odvolavaju na svoje obchodne podmienky, ktore su v rozpore so zakonom.

Celkom vtipne, rozbalite elektroniku, to je pointa odskusania, ci je funkcna a nemozete ich vratit, lebo boli rozbalene. Pritom zakon jasne specifikuje, ze mozete tovar vratit bey udania dovodu a mozte ho pouzivat do takej miery, ako zodpoveda overenia funkcnosti vyrobku. :D :D

• Nedá sa to ani sledovať

V popise výrobku je 48 až 96 dní. Prešlo vyše týždňa a ja neviem čo je s objednávkou.

• Ochotný personál na infolinke
    • Obchodné podmienky, najmä sekcia vrátenie tovaru

Ak nakupujete na IČO, zabudnite na vrátenie tovaru. Ďalej si dajte pozor na nákup PC komponentov. Citujem z webstránky eshopu, vrátane preklepov:

Nie je možné vrátiť, vzhľadom na vlastnosti tovaru, súčiastky náchylné na poškodenie elktrostatickým výbojom,
    ktoré boli rozbalené.
    Jedná sa najmä o: pamäťové moduly, grafické karty, procesory, pevné disky, základné dosky a pod.
    Tieto súčiastky sú určené len na odbornú montáž s píslušným vybavením na elimináciu elktrostatických výbojov.
    Nie je možné vrátiť tovar s poškodenými alebo odstránenými ochrannými prvkami, ako napríklad ochranné fólie na monitoroch,
    alebo iných plochách, ktoré sú chránené proti povrchovému poškodeniu.
    Ponechanie týchto ochranných prvkov na tovare nebráni odskúšaniu tovaru.
    Pred kúpov sa na možnosť vrátenia tovaru informujte.

- tovar, ktorého súčasťou je programové vybavenie (vrátane výpočtovej techniky s predinštalovaným softwarom),
    ktoré spotrebiteľ rozbalil, použil alebo vyslovil súhlas s licenčnými podmienkami

Nemôžem hodnotiť, hneď druhý deň po uzatvorení objednávky som faktúru uhradil (platba prevodom) - a zatiaľ nielenže nemám tovar, ale ani netuším, čo s ním je ani kedy by malo dôjsť k odoslaniu.
    Rozhodne by bolo vhodné, ak by pri platbe prevodom obchod podrobnejšie informoval o stave a dostupnosti tovaru. Stav na stránke uvedený ako "Skladom 48/96 hodín" dáva tušiť, že sa jedná o externý sklad.
    Nevadí. Odo dneška, pre tntrade.sk len platba dobierkou.

• Platba vopred je jedina moznost.

Nechaju vas tovar zaplatit (podla webu ho maju na sklade) a potom vam oznamia, ze ho nemaju a "planuju ho naskladnit" o 14 dni!!!

• Na stránke tovar písaný ako dostupný -skladom,až po vyplatení/platba vopred/ prišlo oznámenie o jeho nedostupnosti